Veliki Brat - Big Brother - Strana 2
Strana 2 od 27 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 395
  1. #16

    Odgovor: Big brother

    Gledao sam sa drustvom useljenje ali ne znam jos da li cu gledati show,zavisi kakve mi budu ove prve epizode.
    Evo veceras su smorili ako svaka bude ko veceras necu gledati.
    Goga bi li nam otkrila ko je taj lik???Bas me interesuje
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Big brother

    Posle prve epizode samo cu reci - SMOR
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Big brother

    Veceras sam prvi put gledala show, juce su se uselili, a danas vec izbacuju jednog! To mi je malo bezveze, nisu se jos dovoljno upoznali da znaju kakav je ko, al' valjda je to bio cilj! Mada bi i ja glasala za tog lika sto su ga izbacili, Srba bese (sto mi to poznat nadimak )

    Onaj lik, Miroslav sto je dobio zadatak je luuud, skroz je blesav, kad je prao noge u bazenu, umrla sam od smeha

    Neverujem da cu pratiti, al' gledacu kad stignem, to sigurno!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Big brother

    Gledala sinoc i nekako mi bilo zao kada su izbacili onog Srbu. Ipak, kada je izasao iz kuce i poceo da prica u studiju - skontala sam da bih ga i ja izbacila.

    Praticu verovatno i dalje, kad god sam kod kuce i ne radim nista pametnije, sto da ne.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Big brother

    Ali, kakvih tu likova ima Naravno da cu gledati, osecam da se tek zakuvava i da se svi ti ljudi toliko razlikuju jedni od drugih, da ne moze da bude dosadno

    Ali, koji je lik onaj Miki Rasprica se covek u onoj ispovedaonici, pa se sav zdao da se sto bolje osmisli kako da zajebu ostatak bande Od onog Djankarla ne videh vecu tetku Cool mi je i onaj Crnogorac, kontam da je budala zesca Onu lujku sto je ostavila malo dete kod kuce bih odma' liferovala kuci da nastavi da vodi brigu o istom

    A ima i dosta toga lepog da se vidi
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  6. #21

    07 Odgovor: Big brother

    Citat Al_sMo_LoS kaže:
    Gledao sam sa drustvom useljenje ali ne znam jos da li cu gledati show,zavisi kakve mi budu ove prve epizode.
    Evo veceras su smorili ako svaka bude ko veceras necu gledati.
    Goga bi li nam otkrila ko je taj lik???Bas me interesuje

    Pa ko drugi nego "tak famozni Miki" kom se Megz i svi moji izvristase od smeha..
    Zato sto on stvarno jeste takav, kako se i predstavlja u BB - showuuu

    I kada smo se upoznali pricao mi je o nekim fobijama..

    Drag je , zaista je drag..
    Poruku je izmenio Goga, 17.09.2006 u 22:09
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Big brother

    Citat Meggy kaže:
    da se svi ti ljudi toliko razlikuju jedni od drugih, da ne moze da bude dosadno
    Meni je to i najzanimljivije. Imam već favorite Uglavnom one koji imaju svoj svet.

    Izbacila bih odmah one dve koje su pevale one grozote folkerske padajući u trans.

    Onu lujku sto je ostavila malo dete kod kuce bih odma' liferovala kuci da nastavi da vodi brigu o istom
    Možda ona i vodi brigu o istom. 100 000 evAra i nije mala cifra da ti mama donese kući
    Poruku je izmenio SQUAW, 18.09.2006 u 02:59
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Big brother

    Citat SQUAW kaže:
    Možda ona i vodi brigu o istom. 100 000 evAra i nije mala cifra da ti mama donese kući
    Znam, ali klinac je bas maaaali Ne znam, ja ne bih mogla da ostavim dete, budem izolovana tri meseca (mislim, ako ona uopste i opstane tol'ko u kuci) i da nemam pojma sta se s njim desava, nema sanse, kol'ko god da je para u pitanju. Bolje da je onog njenog Bulumentu, khm... pardon, Polumentu poslala


    Izbacila bih odmah one dve koje su pevale one grozote folkerske padajući u trans.
    Tjah, kakva gre'ota trositi takve glasovne mogucnosti na takav hard core trash
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Big brother

    @Goga
    I mislio sam da je Miki.
    Stvarno je lik,ma ko god pomene BB svi odma o Mikiju,on je stvarno ostavio najbolji utisak,svi su ga zgotivili.Voleo bih da on osvoji nagradu.
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Big brother

    Meni je sve zanimljivije i zanimljivije, i imam utisak da će tek da bude ludnica, samo da prestanu više da mu ga daju po prdežima i Cecinim hitovima... mada mu to dođe isto... e tad mi se smuče.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Big brother

    Citat Al_sMo_LoS kaže:
    Stvarno je lik,ma ko god pomene BB svi odma o Mikiju,on je stvarno ostavio najbolji utisak,svi su ga zgotivili.
    Ja imam neki blesav osеćaj da će ga sami ukućani izbaciti vrlo brzo, odmah nakon Veseline. Ne bih volela da bude tako, ali sve mi se čini...
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Big brother

    Ma show je extra, pogotovu budjenje u zenskoj spavacoj sobi

    Najsmesniji su u "ispovedaonici", kako tamo tek mlate
      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Big brother

    Miki je likcina.Samo zbog njega gledam.
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Big brother

    Nije da vam kvarim ugodjaj ali me zanima samo jedno. Naime to bi trebalo da bude sve spontano, njihovo ponasanje i sl. Jel' mislite da je sve spontano ili ljudi koji reziraju, produkuju, snimaju ili sta sve vec ne upravo kreiraju njihovo ponasanje?
    Jer koliko sam vidio u tim reality shoovima (opet ova rijec ), bar ovde u USAu, svi se vrte oko ko je koga kresnuo, ko ce kome da odvali samarcinu i sta ti ja znam. Postalo je nepisano pravilo da ce pasti neki sex, ko u spanskim sapunicama da ce neko zavrstiti u zatvoru . Nisam ovo ni promjetio dok pre par dana ne procitah izjavu neke djevojke koja je bila upravo jedan od aktera. Nije bio BB al meni su svi isti. Naime, ona apeluje na ljude da se ne prijavljuju za snimanje tih serijala jer su navodno njoj zivot upropastili. Za tri mejseca, koliko je sniman serijal, ona je imala tri burne noci. Latila ze zemska alkohola i malcice se "opustila". Njeno ispijanje, padove po kuci, povracanje u wcu su prikazivali skoro u svakoj drugoj epizodi. Od nje su napravili alkosa i kaze da je danas na ulici svi gledaju sa sazaljenjem tipa jel ti treba pomoc da se skines sa toga.
    Mislim, tri puta u tri mjeseca pa i ne mozemo reci da je alkoholicar. No zato su tu ljudi iz rezije da gladnim ocima sirokog auditorijuma plasiraju upravo ono sto zele da vide.
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  15. #30

    Odgovor: Big brother

    Pa, naravno da reziraju da bi bilo gledano, pogotovo kod nas gde se ljudi nasladjuju skandalima i pikanterijama. Naravno da teze da povecaju gledanost tako sto ce ih konfrontirati, jer njihov primarni cilj je da zarade lovu od glasanja... jebi ga, treba ljude animirati 3 meseca, nije to kratak period. Kako god, i da ga ucine najzanimljivijim mogucim, ja na takve stvari pare nikad nisam bacala
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

Strana 2 od 27 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki brat - Big Brother 2007
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 183
    Poslednja poruka: 04.01.2008, 23:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •