Koliko puta ste odglumili orgazam?!
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 75
  1. #1

    04 Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Rekoh,ne bi bilo lose da cujemo,koliko ste se puta nasli u ovakvoj situaciji... .Naravno,ukoliko ste ikada bili u njoj... .Priznajem meni se desilo par puta iz razloga sto sam bila isuvise umorna,...pa da ne objasnjavam dalje .A sta je sa ostalima?!
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Nijednom,ne vidim poentu u tome...
    Mislim zasto bih ja glumila nesto,da se on bolje osjeca A sta je samnom,ja ostadoh kratkih rukava
    Iovako mi se to retko desavalo a i kad se desilo,lepo se potrudi malo vise i svi sretni
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Definitivno jedan od najbezveznijih ženskih običaja. Zbog njega dosta žena i ne zna šta je to orgazam. Neke se toliko posvete glumi da ga nikad ne dožive. Kome onda glume? Njemu ili sebi? To je najbolji način da uništite svoj sexualni život. A ne zajebeš u toj varijanti njega, ne. Sebe.

    Kapiram da žene to rade ili kao što kažeš zbog umora - pa je lakše dva puta reći "još, još" dodati jedno "tooo!" + prigušen krik - da dečko prestane da gusla, ili misle da će time što ne svrše povrediti njegova osećanja ili mu poljuljati samopouzdanje pa glume iz tog razloga, ili se jednostavno zalomi loš sex pa bolje odglumatati jedan na brzaka, nego objašnjavati i nestati iz njegovog života.

    U svakom slučaju neiskreno i ne vodi ničemu. Niti sam praktikovala, niti nameravam. Ako sam umorna, kažem. Ako on ne radi nešto dobro, kažem. Zašto bih ga tripovala da je sve ok, a u isto vreme sebi uskraćivala nešto tako dobro? Ne razumem Onaj muškarac sa kojim sam će uraditi sve da me zadovolji. Ja takođe. Čemu lagarije? Kakav bi mi to bio sexualni život da se time služim?

    Also, onaj koji me samo jednom video na mom kraju, prepoznao bi fake na jedan. Ja tad bukvalno ne znam gde se nalazim

    Dvoje mogu uživati jedno u drugom i da do orgazma ne dođe. I da im bude skoro jednako lepo. Nije to takmičenje. Odmoriš malo, protegneš se kao mačka, pa se dohvatite ponovo Ne svršiš svaki put, pa šta?

    A da smo majstori, jesmo. Sećate se scene iz filma "When Harry met Sally"? One iz restorana...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Nikad. Niti nameravam. Kada mi se ne da da se , to kažem. Kada želim i kada mi je dobro/ loše, jako dobro/jako loše, najbolje/najgore do sad, to i kažem ili pokažem partneru. I istu iskrenost očekujem i od njega.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #5

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Ma glumio sam orgazam par puta chisto da ona ne bude nesrecna... Samo shto uvek mora da mi je pri ruci ona fajtalica za peglanje ... (shalamala)

    Heheh...Pa ne znam sa ove moje strane gledano, ako je neka i glumila orgazam svakako je zasluzila da je nagradim oskarom..

  6. #6

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Pa da znaš da sam čula za slučajeve kad su ga i muški glumatali. Ređa pojava, ali dešava se. Mrak + kurton + on ga posle sam skine Može da upali kod onih koje su gadljive
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    do sada ni jednom, niti namjeravam. nisam nikad jurila ni hvatala orgazme, niti mi je primarni cilj sexa orgazam sam po sebi, niti kontam u glavi - evo ga dolazi. nekad jednostavno budem umorna, a malo bi , pa što bi se silila ako ne ide. jer sutra je novi dan, znam da ću se naspavati, pa će svakako orgazama biti na sve strane.
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Na početku svoje karijere..dešavalo se jako često..

    ali nije namerno...
    nego samo nisam znala baš šta je to tačno
    i kako stvarno treba da izgleda

    a i on je baš, baš dramio svaki put kad je izostao deo vezan za dahtanje i ostale prateće zvučne pojave prilikom sexa...

    sreća pa je ta saga kratko trajala

    od ondaK..više mi na pamet ne bi palo to foliranje
    mis'im čemu to?
    da se njegov ego nahrani?

    nije nego...onda stalno izostaje moje lično zadovoljstvo
    jer on živi u zabludi da je extra ''bač,
    misli da sve radi savršeno i da ne treba da se malKo više potrudi oko mene...

    kao što se ja trudim oko njega
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  9. #9

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Nisam nikada zaista Ako ne mogu da dozivim orgazam on to treba da zna, da se malo vise potrudi sledeci put
    Evo, promenila sam potpis

  10. #10

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!


    cekaj dok izbrojim...

    ma zezam se, zasto bih to radila? Kazem kako je bilo,ako je bilo,sta je bilo...

  11. #11

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Ni ja ne vidim svrhu toga

  12. #12

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Previse...
    Ali bese davno, još uvek klinka...
    Opametih se, hvala bogu.
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  13. #13

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Nikada. Zašto bih? Po nekom nepisanom pravilu, nama je lakše.

    Ajde sad sve skočite na mene kako vi uvek svršite i kako nikada niste imale problema sa tim.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  14. #14

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Nijednom...

  15. #15

    Odgovor: Koliko puta ste odglumili orgazam?!

    Niikada nisam glumila, kad mi je lepo kazem mu , mada i sam to primeti, a isto tako kad nesto ne stima, kazem ''sledeci put moras biti bolji'' , ili te menjam Takodje volim da i on meni kaze otvoreno da li je bilo dobro ili ne, pa da nesto mozda menjamo, da bi obe strane bile zadovoljne!
    Treba uzivati u a ne samo ''odraditi''
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Muški orgazam
    Autor Angus u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 30.11.2009, 19:47
  2. Zenski Orgazam
    Autor Charlie Harper u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 13.03.2009, 09:54
  3. Koliko košta parastos, a koliko krštenje?
    Autor nattydread u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 17.02.2009, 15:20
  4. Električni Orgazam
    Autor SQUAW u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 05.12.2008, 18:42
  5. Orgazam po astrologiji (žene)
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 29.11.2007, 14:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •