Ime za bend - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31

Tema: Ime za bend

  1. #16

  2. #17

    Odgovor: Ime za bend

    Citat Zvonchica kaže: Pogledaj poruku

    ja htela napisati samo Urban
    Urban&4 vec postoji



    Komplitli Dizaster
    moomoo meee jooouu

  3. #18

  4. #19

    Odgovor: Ime za bend

    Lola


    ...neznam zasto bas lola...nije skracenica...za ama bas nista...samo dobro mi zvuci.
    ..rokenrol je toliko dobar da stvarno neznam zasto sam morao da kupim zimske gume!...

  5. #20

    Odgovor: Ime za bend

    Aero force
    UM caruje,SNAGA klade valja

  6. #21

    Odgovor: Ime za bend

    wishmaster
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  7. #22

    Odgovor: Ime za bend

    Toster ili OrbitGume

    Ime grupe bi trebalo da ima neke veze sa vrstom muzike koju sviraju ili nekom specificnom karakteristikom grupe!
    primer>grupa u kojoj sviram zove se Govorrna Mana>zbog vokala koji inace normalno peva na sceni ali u drustvu je poznat po redovnom zamuckivanju!!

  8. #23

  9. #24

    Odgovor: Ime za bend

    Ultra Vrh Brate Bend - ovo mi pade na pamet
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  10. #25

    Odgovor: Ime za bend

    Mad Angels
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  11. #26

    Odgovor: Ime za bend

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ultra Vrh Brate Bend - ovo mi pade na pamet
    Hahahahahahahaha!!!! Kako džiberski! Žestoko!!

    Ne znam....možda "W.T.F.I.D?!?"...Pošto ja i jedna moja ortakinja stalno pevamo "What the fuck is thiiiiiiis?!" u narodnjačkom fazonu, pa zvuči debilno...

  12. #27

    Odgovor: Ime za bend

    Ukiseljene bebe

    Omot za prvi album: tegla kornišona i unutra jedna beba... Ma koje morbidno?!
    "All I got is a red guitar, three chords, and the truth."

  13. #28

    Odgovor: Ime za bend

    "hmm!?"



    moomoo meee jooouu

  14. #29

    Odgovor: Ime za bend

    Ja imam bend.Samo ne stignemo da sviramo nikako zbog poslova i obaveza svih nas.Zovemo se kratko i jasno "MI" mali rock sastav uglavnom sviramo domaci ex yu rock,strani pa zaluta i poneka pesma drugog zanra.Narodnjake naravno iskljucismo.

  15. #30

    Odgovor: Ime za bend

    Kao klinac imao sam bend...t.j imali smo ga nas dvojica clanova.
    Zvao se ""ëlektricni nakovanj """a presudnu ulogu u davanju ovog imena bendu ,
    inace poznatog u lokalnim okvirima u to vreme ,
    dao je drugi clan benda ciji je otac bio kovac.
    Nismo mnogo ulagali u opremu jer smo uzeli cekic i nakovanj od njegovog oca kovaca.
    Da ..i ovo"" ëlektricni "u nazivu benda je vise bilo zbog zvucnosti ( da privucemo masu ) ,
    a svirali smo obrade dobro poznatih melodija uz poneku nasu gde je moj glas posebno dolazio do izrazaja ,
    interpreterivajuci tekst koji je bio ispred svog vremena .....drustveno angazovan i to ......anticipirajuci ......
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •