Upoznavanje preko interneta - Strana 3
Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 126
  1. #31

    05 Net. Love - stvarnost ili fantazija...

    Da li poznajete ikog u svojoj okolini ko je uspeo da se zaljubi na netu i pronadje sebi srodnu dusu? Ja da.Mada nemaju sve price happy end,svaka od njih je posebna na svoj nacin.Namece se pitanje,sta ljude ustvari tera na ovakav vid upoznavanja i komunikacije?Da li je u pitanju nedostatak slobodnog vremena za real life ili je lakse skupiti hrabrost i "prici" nekom ovim putem ?Mozda je cak pomalo i jedno i drugo u pitanju...On recimo,moze biti frajer do bola,atletski gradjen,obrazovan,pristojan,sa najpozeljnijim manirima;ona recimo,zanosna plavusa,bujnih grudi,sva umiljata i fina...ali...sta je ustvari od svega toga istina ?!Gde prestaje stvarnost i pocinje masta ?Svako od nas moze reci da je naj,naj,...a da recimo dodje do susreta uzivo,...kad ono corak... Da li manjak samopouzdanja ili strah od odbijanja tera ljude da se predstavljaju u laznom svetlu?I sta im to uopste moze doneti?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #32

    Odgovor: Net. Love - stvarnost ili fantazija...

    Naravno da je moguce,cak i poznajem par njih koji su se upoznali,zavoleli,vencali.....mislim da ovako lakse mozes upoznati osobu preko neta nego u realu.Prvo price,duge...tu najbolje upoznas njegovu unutrasnjost,a posle spoljasnost sto i nije tako bitna..bar po meni.Mislim da je net cudo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  3. #33

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Istina, ne znamo ko se stvarno nalazi s druge strane ekrana. Bez obzira na frekvenciju poruka i pisama, sve sto vidimo i znamo o osobi s druge strane ekrana je njegova ili njena e-mail poruka. Za vecinu, ljubav preko ovog medija nije stvarna. Smatraju da su osecaji koji se bude rezultat maste i vesto sklopljenih fraza. Jer, ne mozemo se stvarno zaljubiti bez vizualnog i audio nadrazaja, odnosno bez fizicke prisutnosti.

    Da li je bas tako?

    Jedna od osnovnih karakteristika komunikacije preko Interneta je anonimnost. Ona (anonimnost ) pruza slobodu izricanja misli, stavova, ideja, na osnovu kojih se ljudi upoznaju. Upoznavanje tece brze, iznutra prema napolju, otkrivajuci osobine, karakter, senzibilitet, naklonosti, motivacije, ukratko ono sto svaku osobu cini posebnom.
    Kako su reci osnova komunikacije preko kompjutera, svako od nas koristi ih kako zna i ume. Ili, kako zeli. Postoji izreka da su reci dane coveku da bi bolje mogao sakriti svoje misli. Dok jednima Internet otvara vrata slobode izrazavanja misli, iskrenosti i hrabrosti, drugima pruza mogucnost za prevaru, lazi i smicalice. Internet je medij koji je kao alat dostupan svima. Odgovornost kako ce se ko njime sluziti lezi iskljucivo u njegovim korisnicima.
    nomen est omen

  4. #34

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Samo jedan od naina upoznavanja ...
    ali za ozbiljnu vezu potrebno je neşto vişe od net-a
    druştvo za şalu i mnoge teme ete svakako nai na forumima....
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #35

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    ...ja probo jednom kad sam bio momak...brateeeeeeeee, ni u snu ne bih voleo da se ponovi... (samo da jadna devojka ne vidi ovo)
    Moj ego pie čekove koje moje telo ne moe da unovči

  6. #36

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    ...ne upoznajem se sa devojkama sa neta... ...strah me od onih ...

  7. #37

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Zašto da ne...

    Mislim da su prijatelji dovoljno retki da bi tek tako odbacivali mogućnost da preko interneta upoznamo nekoga...Ja se sa nekim divnim ljudima koje sam upoznao upravo preko interneta i danas druzim...

    Jer...mi ovde ipak dolazimo da bi se družili...i ako te neko kroz poruke zainteresuje...i poželiš da saznaš nešto više o toj osobi...zašto da ne? Zašto ne napisati mail, ili dodati tu osobu na MSN...to su bar bezopasne stvari gde jedan pritisak na DELETE rešava problem...i možda posle par sati...ili par dana...nestane interesovanje...i to je skroz ok...a možda doživiš da tu priču posle prepričavaš...i razmišljaš koje su se sve zvezde tog dana poklopile pa ste se tako upoznali ...a kako li ste samo lako mogli da se mimoidjete

    Šta hoću da kažem...ljudi ovde ostavljaju poruke na razne teme...i iz toga dosta možeš da vidiš...ako te neko dovoljno zainteresuje, zašto ne stupiti u kontakt sa tom osobom...u svakom slučaju nije ništa lošije od prilaska nepoznatoj osobi u mračnoj diskoteci...gde se ništa ne čuje od buke...i pojma nemaš ko je ta osoba i da li imate bilo šta zajedničko...ok...ok...ima tu
    pogleda ...hemije...slažem se...ali...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  8. #38

    Odgovor: Ljubav preko žice

    Citat LAW1975 kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da se partneri mogu pronaci i putem neta ali pod uslovom da su obe osobe iskrene.
    A sustina svega je poremecena komunikacija zato i toliki silni sajtovi i forumi postoje tj da nemaju korisnika nebi ni postojali.
    Slažem se sa ovakvim načinom razmišljanja. Iskrenost je, koliko sam uspela da sagledam, diskutabilna baš kada je u pitanju ovakav način komunikacije - što mi je, priznajem, totalno bez veze.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  9. #39

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Mislim da upoznavanje preko interneta može biti odličan početak jedne veze. Da li će se ona i obistiniti pri prvom fizičkom susretu i da li će do fizičkog upoznavanja uopšte i doći, zavisi od ljudi. Internet je samo medij. Sve ostalo zavisi od nas samih. Činjenica je da internet spaja. A ako je u virtuelnoj komunikaciji iskrenost bila potpuna, obostrana i prihvatljiva, moguć je i uspešan prelazak u realnost.
    A što se tiče mogućeg uspeha ili neuspeha neke veze, to je uvek realna mogućnost, i uspeh i neuspeh. Bez obzira na to da li su se dvoje ljudi sreli u kafiću, na fakultetu, poslu, ili na netu...

    Upoznala sam nekoliko ljudi preko neta... Iskustva su različita... Sa nekima sam prekinula kontakt, sa nekima ostala u još boljim odnosima... Još uvek nisam srela 'čoveka svog života', ali ko zna...
    Sve to je dobro u ivotu ili je nezakonito ili je nemoralno ili goji.

  10. #40

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Danasnji zivot, zbog svih svojih "kvaliteta", i ostalih nedostataka, ne dozvoljava nam "vreme za druzenje", sto zbog plitkog dzepa, sto zbog obaveza i nedostatka vremena. Mnogima od nas razonoda je u ovim spravicama koje se zovu racunari. Mnoga poznanstva se upravo steknu, preko interneta, kroz forume, chatove itd. Neki su srecni da pronadju osobu sa kojom ce stupiti u vezu, neki pronadju prijatelje, a neki "glavobolju".
    Svi se mi medjusobno poznajemo preko interneta, citajuci i odgovarajuci ali je pitanje koliko je iskrenih osoba na internetu? Kako se predstavljaju - mozda je susta suprotnost od onoga sto jesu. Moje je misljenje, ako resis da nekoga upoznas preko interneta, moras biti mudar i obazriv. Ja licno nemam petlju za ovakva poznanstva, mada ne mogu da kazem, da ne uzivam na forumu. Nismo svi isti... nar ne?
    žao mi je što nemaš petlju.

  11. #41

    02 Odgovor: "ljubav preko Žice"???

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    Zato sam i rekla No Comment.
    pa sto da ne i to je za ljude kao sve ostalo ljubav se desi samo pogledom a ne pisanim recima i tako ja sam i za tu mogucnost naravno !

  12. #42

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Sto da ne, znam nekoliko njih koji su preko interneta postali strava, cak i veze su ostvarivane. Bas skoro, nema ni mesec-dva, na TV-u sam gledao svadbu dvoje mladih koji su se upoznali chetom. Juce pogledah i film Euro Trip, u kome je blize razradjena tema upoznavanja netom. Na kraju sta reci, ako je internet u svetu spojio makar jedan par (a spojio je mnogo vise), onda je on vise nego uspeo, a to znaci da je upoznavanje preko interneta sasvim moguce, samo ako su osobe iskrene. Sto neko rece-ljubav na prvi pogled ili na prvi post, nema tu mnogo razlike
    ...................

  13. #43

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    ja sam preko neta upoznala jednu izuzetnu osobu... naravno uvek mozessh naleteti i na neku budalu, ali u principu, to ti se moze desiti i na ulici tako da... mislim, shto da ne, ljude koji ti odgovaraju mozesh upoznati bilo gde, pa zashto onda ne i na netu?


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  14. #44

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Moguce je jedan moj drug je upoznao jednu sa neta i vec su duze vreme zajedno naravno da je moguce

  15. #45

    Odgovor: Upoznavanje preko interneta

    Apsolutno verujem u bilo kakav odnos sa osobom koja se upozna online, preko neta ili kako god to zelite reci. Imala sam priliku da upoznam zaista izuzetnu osobu u mom zivotu preko chata pre vise godina i dan danas mi je izuzetan a i ja njemu, sve se odigralo spontano i veoma lepo ispalo sve na kraju.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

Strana 3 od 9 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kupovina preko interneta u Srbiji
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.12.2011, 21:37
  2. Mačka sa četiri uva zvezda interneta
    Autor veverica u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:17
  3. Brzina Interneta
    Autor Dupont u forumu WWW
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 04.12.2007, 11:01
  4. Trgovina ženama preko interneta
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.04.2007, 13:18
  5. Kriminalna dela preko Interneta
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.02.2007, 17:08

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •