Sportovi Prema Horoskopskom Znaku - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Sportovi Prema Horoskopskom Znaku

    Citat sekula kaže: Pogledaj poruku

    Vaga

    Vage su umjetnici. Osjećaš li da i tvoja duša traži sklad pokreta udružen s lijepim tijelom, pravi sportovi za tebe su: skokovi u vodu ili umjetničko klizanje. Jedino što te može spriječiti na putu do neke medalje je strogost i prekritičnost prema samom sebi. Kako Vage vole timski rad, najbolje bi bilo da izabereš neki sport koji uključuje zgodnu partnericu (recimo klizanje u paru) i mnogo tračanja poslije treninga.

    Baš malo pre sam pisala o tome kako sam antitalenat za skokove u vodu

    Ništa izgleda od mog sporta...ili od horoskopa
    Istina je da sve ovo volim da gledam,ali se sama snalazim u istomkatastrofa.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  2. #17

    Odgovor: Sportovi Prema Horoskopskom Znaku

    Rak

    Za tebe sigurno nije borba sa štopericom. Sve što zahtijeva brzinu, brzo odlučivanje i nagle reakcije, uništit će tvoju prirodnu potrebu za mirom i stabilnošću. Tvoj susret sa sportom najčešće se odvija predanim buljenjem u mali ekran, a u najboljem slučaju u kompjutorski monitor. No, vrijeme je za promjene. Ne nagle, naravno. To račja duša ne bi podnijela. Tvojoj sanjarskoj prirodi najbolje bi odgovaralo otiskivanje na pučinu. Stoga ti savjetujemo da upišeš neki tečaj jedrenja.

    nishta ne valja 100 pogreshno

  3. #18

    Odgovor: Sportovi Prema Horoskopskom Znaku



    Sto se shkorpija tice...ziva istina

  4. #19

    Odgovor: Sportovi Prema Horoskopskom Znaku

    Strijelac

    Ti si pravi sportski tip. Imaš mnogo energije, znaš je pravilno usmjeriti, goni te entuzijazam i dobra volja. Sport kojeg se primiš, furaš do kraja. Ti si od onih koji će skupiti sve moguće podatke na Internetu (uključujući i viceve o tom sportu), naoružati se literaturom i još nagovoriti frendove da ti se priključe. Svaka tvoja strijela doći će do cilja. Izbjegavaj sportove u kojima hrabrost može doći na kušnju (prevelika visina, brzina i slično). Drži se 'običnih' timskih sportova, uživat ćeš i ti i ljudi oko tebe.
    Sto se tice mene nista ne valja Imam dosta energije ali je nikad ne usmeravam u tu stranu Mozda su mi pogresno upisali datum rodjenja
    Everybody Wants to be a Cat

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. U kom znaku se nalazi vas Mjesec?
    Autor andjela pizelli u forumu Astrologija
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 05.05.2013, 22:14
  2. Extremni sportovi
    Autor swba u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 13.08.2010, 21:38
  3. Koji ljubimac odgovara vasem znaku
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 11.10.2008, 12:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •