Da ponovo birate - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 100
  1. #16

    Odgovor: Da ponovo birate

    ne bih puno menjao, eventualno umesto klasike išao bih na jazz akademiju... ali još nije kasno!!!
    Carpe diem

  2. #17

    Odgovor: Da ponovo birate

    Izbor fakulteta nikad ne bih menjala...Oduvek sam znala da cu raditi sa decom... Jedino sto bih mozda volela da je bilo drugacije, je moj izbor srednje skole...nikad nisam volela ekonomiju, ne znam sta mi bi da upisem...

  3. #18

    Odgovor: Da ponovo birate

    Definitivno ne bih upisala ekonomiju...ali definitivno.
    E da sam tada znala da cu raditi ovo sto sada radim, upisala bih Poljoprivredni fakultet bez razmisljanja.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  4. #19

    Odgovor: Da ponovo birate

    Mnogo volim svoj posao.Ali pored rada sa decom velika želja mi je bila hortikultura ali nije bilo tog smera na poljoprivrednom fakultetu ovde u NS-u pa sam odustala.Ah!Ko zna šta bi bilo da je tada bilo tog smera,gde bi me put naneo..

  5. #20

    Odgovor: Da ponovo birate

    Da ponovo biram izabrala bih umesto moje Više škole Pravni fakultet, ili psihologiju, ili sociologiju, ili jezike. 2,5 godine sam drvila tamo, da mi sad niko ne bi priznavao diplomu, a oni koji bi trebalo da me zaposle me gledaju k'o smrdljiv sir
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  6. #21

    Odgovor: Da ponovo birate

    Jos iz osnovne sam kukala da hocu da budem medicinska sestra..




    ...a keva i cale: ijuff, jesi normalna, da nosis one patke ...bljak...A ja i danas mislim da bih to izabrala...koliko je bolesnom coveku potrebna pomoc...o tome cesto razmisljam..a chak i te mi nisu nista strasno...

    ej, ljudi ovde nema smajli za bolesnog coveka, il sam corava...nacrtajte jednog ...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  7. #22

    Odgovor: Da ponovo birate

    Kada bih mogla da vratim vreme unazad, upisala bih pravo, umesto političkih nauka. Bavila bih se advokaturom i sigurna sam da bih postigla više uspeha, nego što jesam - mada nisam nezadovoljna, daleko od toga.

    Gimnaziju nikada ne bih menjala, za bilo koju drugu srednju školu. Smatram da gimnazija daje najšire obrazovanje i da je najbolja podloga za fakultet .
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  8. #23

    Odgovor: Da ponovo birate

    Mislim da ne bih ponovo upisao gimnaziju, mozda ekonomsku ili medicinsku, a mozda i bih nemam pojma, znam da ne bih upisao pravo vec odma na ekonomiju, ili mozda visu medicinsku da sam isao u srednju medicinsku.

  9. #24

    Odgovor: Da ponovo birate

    iako su svi navijali da upishem gimnaziju i chak mi tamo "chuvali mesto", ja upisah gradjevinsku
    oduvek sam neshto zvrckala, crtkala, i to je bilo onako, logichno... sve druge shkole su bile tudje ideje i na kraju sam ipak poslushala savet jedne moje nastavnice: "Gledam te 4 godine kako ne ispustash olovku iz ruku, neprestalno neshto crtkash, nacrtala si milion kutja i sad mi prichash o nekim drugim shkolama!? Ne daj da te ubede u te gluposti! Idi gde te srce vodi!"

    Poslushala sam je i nisam se pokajala ni u jednom momentu. Uzivala sam uchetji ono shto volim i sve to mi je zaista kasnije koristilo na fakultetu.

    Shto se faxa tiche, razmishljala sam o mnogim opcijama jer u tim momentima nisam bila nachisto sa sobom da li su razlizi mog upisa na arhitekturu pravi ili pogreshni. Pravi znachi voleti, zeleti da to radish chitavog zivota, uzivati u svom poslu, graditi, stvarati.... A pogreshni su zbog novca, zbog "zvuchnosti", elitarizma...

    Desilo se shta se desilo i ja shvatih da su moji razlozi ipak oni pravi i od srca
    Uz to mi srednja shkola i danas mnogo pomaze i stechena znanja samo nadogradjujem.

    Da li bih ponovo uradila isto? SVAKAKO! Nisam se pokajala ni u jednom momentu ( ne rachunajutji prvih par meseci na faxu)
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #25

    Odgovor: Da ponovo birate

    Ne bih ponovo upisala pravo i da me neko natera!
    Radije sam za neku ''prirodniju'' varijantu, al' kad sam se zeznula .... ..
    ko tebe , ti njega

  11. #26

    Odgovor: Da ponovo birate

    *tehnichku ( ima novih smerova,znachi nesto vezano za tehnologiju) ->> mashinski tex,gradjevinar ili tesar,stolar.

    *poljoprivrednu odsek - shumarstvo

    *gimnaziju - posle za japanski jezik ( tu sam imao zelju i u srednjoj ali veeeeeeeoma kasno sam doshao do toga ))

  12. #27

    Odgovor: Da ponovo birate

    Pilot ili isto!
    Love comes again......

  13. #28

    Odgovor: Da ponovo birate

    Verovatno bih isto uradila - gimnazija (i to bas ona u koju sam vec isla) a onda filoloski fakultet! Zahvaljujuci tom izboru, sada se nalazim u Francuskoj...

    Medicina mi je uvek bila potajna zelja, ali posto se nista nije promenilo u odnosu na pre 9 godina kada sam upisivla fax, tj. i dalje "nemam stomak" za te stvari, moracu da je ostavim za neki sledeci zivot...

  14. #29

    Odgovor: Da ponovo birate

    ja sam isao u skolu gdje su
    mamini i tatini sinovi ili kceri
    imali prednost nad svima pa tako i nadamnom
    iako sam bio bolji od pola njih
    oni su izabrani za bolje skole
    ali kad bi mogao ponovo da biram
    najvjerovatnije bih izabrao isto Ekonomiju
    ali sta je tu je oni sada uzivaju a ja grbacim
    za bjednu paricu
    u svakom zlu ima nesto dobra

  15. #30

    Odgovor: Da ponovo birate

    па лепо је и овако, можда да опет бирам, не бих се гањао са високим образовањем, него бих након основне изабрао уз помоћ родитеља такав занат који у себи носи у каснијој фази (мајсторској) могућност креативног рада, али шта је ту је

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Birate li stalno pogrešne partnere?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 07.09.2015, 18:37
  2. Eh, kada bih ponovo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 19:40
  3. Isus ponovo dolazi
    Autor ser_gogsy u forumu Religija
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 16.06.2011, 13:39
  4. kako ponovo steči poverenje ?
    Autor chevara u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.04.2010, 14:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •