Smara li i vas ova praznicna euforija? - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Smara li i vas ova praznicna euforija?

    Sto se tice novogodisnje euforije, paaaa dozivela sam je par puta u onom pravom svetlu. I to se desavalo onda kada sam 30. i 31. decembra radila u frizerskom salonu gde ta dva dana dolazi gomila ljudi raspolozena sa puno para u zelji da se dotera i izgleda sto bolje moze. I svi su veseli i nasmejani pa i frizerke isto tako, pije se vino u salonu po ceo dan.... Ima zena koje dolaze u salon samo da bi popile nesto i ispricale svima gde i du i sa kime na docek. Jako zanimljiva slika i tada sam upoznala ljude na sasvim drugaciji nacin. Svi oni dolaze nasmejani i odlaze jos zadovoljniji sa novom frizurom, zaista izgleda neverovatno! A radnice u salonu dozivljavaju na svakih pola sata prijatan osecaj da su nekom natakli jos veci osmeh na lice. I naravno svi koji rade u salonu, ne znaju gde im je glava, a gde dupe od posla ali je lepo jer su svi nasmejani. I na kraju dana u 8 uvece 31. decembra osecas neverovatan umor ali si srecan, ni sam ne znas zasto.


    Verovatno se ta euforija prenosi sa coveka na coveka, tako da ako si saam par dana pre Nove godine neces osetiti tu pravu euforiju. A ako se kreces medju ljudima koji su jako uzbudjeni i ti se zarazis i postanes euforican.
    Poruku je izmenio goldie, 13.12.2006 u 23:44
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Smara li i vas ova praznicna euforija?

    Mene novogodišnji praznici malo uznemire, uplaše, sva ta nasmejana lica, ludilo po gradu, ukrasi, otovre neka pitanja, gde sam, šta sam, jel' moglo ili trebalo drugačije, nova godina predamnom, šta sam utadila u staroj, koliko sam zadovoljna, a nikada nisam... Svođenje bilansa, poslovnog, privatnog, pravljenje velikih planova za velike poromene u životu, one se nikada ne dese, ali ništa zato. A slavlje, ja obično slavim činjenicu da ispraćam staru godinu, da sam se izvukla iz nje, i sa nekom strepnjom ulazim u novu...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Smara li i vas ova praznicna euforija?

    Koja euforija?.. Ako mi se bude uklopilo, taj dan, mozda isforsiramo neki provod...
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Smara li i vas ova praznicna euforija?

    Uglavnom.
    Nikad mi nije bilo jasno zasto ljudi toliko polude za praznike. Za novu godinu pogotovo.Kao da ce ne znam ni ja sta da se dogodi u ponoc, pa se svi dotle ponapijaju i ponasaju se kao da im je poslednji dan u zivotu.
    Ne kazem da ne volim praznike-volim kad je sve okiceno,kad za Bozic svi sednemo da jedemo pored jelke, nego mi je mozda malo to sve dosadilo pa me smara. Uvek isto pa zato.

    zvucim k'o neka baba...
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Smara li i vas ova praznicna euforija?

    Radujem se prazniku ko'baba unuku,pa zar to nije onaj jedan trenutak,za mene isuvise redak , kada je cela porodica na okupu,i mladi i stari,i kada se samo pesma cuje i kada sva svetla u kuci gore...da se svaciji osmeh bolje vidi. Tu svakodnevnim problemima i nedacama nema mesta.Pa razni pokloncici,nebito kakvi su vec od koga,pa dedini i babini snazni zagrljaji i poljupci,kojima se nikad kraj ne nazire,pa vas to pomalo i iznervira..i jos milion drugih sitnica.E tome se ja uvek radujem.
    Ne prestajte snove svoje sanjati,
    ni ljepsem sutra se nadati.
    Ne prestajte rukama raditi,
    ni srcem svojim ljubav grabiti,
    jer dok budemo voljeli i snove svoje snili
    vjecno ce Krajina da zivi...
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Smara li i vas ova praznicna euforija?

    ne smara me,obožavam praznike i sve oko praznika..
    najviše Božić i Uskrs..
    radujem se tada kao malo dete,skupljam ukrase,nove,stare..
    ukrašavam,kupujem,pevam pesmice,razveseljavam sve oko sebe...
    zato su praznici,zar ne?
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Smara li i vas ova praznicna euforija?

    ovde je praznicna euforija pocela davnih dana... minimum pre mjesec dana su okitli sve zivo i u sve i jednoj radnji sviraju bozicne pjesmice... i onda dodje bozic a ti prezasicen svime... gdje je tu merak
    nije da me nervira ali vise ne iscekujem praznike sa nestrpljenjem ko pre
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Šta vas smara?
    Autor Wampirche u forumu Pričaonica
    Odgovora: 337
    Poslednja poruka: 05.04.2015, 21:39
  2. Euforija zvana "Otvaranje supermarketa"
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 07.02.2007, 10:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •