Koju vrstu muzike slušate? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 109
  1. #16

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    sta slusam zavisi od trenutnog raspolozenja.. imam sirok spektar muzike koju slusam.. bila sam dugo u fazonu kad sam slusala samo deep house i acid jazz.. sad slusam sta stignem.. od narodne (pritom ne mislim na narodnjake i turbo folk, nego starogradska) i klasichne muzike do muzike iz svih delova sveta.. brazilci, portugalci, spanci, romi.. cak iranci i bliski istok imaju lepu muziku.. no jos uvek su mi acid jazz, deep house i rok broj 1. na listi

    Citat Portugalac kaže:
    mada me u zadnje vreme jedna veca zarazi nekom portuglaskom muzikom i nekim cigisima
    da mi samo znati ko je to

  2. #17

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    veselu muziku...hehehe
    ma slusam svasta..i ne mogu ja to da definisem nekim pravcima.. ali dobra mjuza uglavnom

  3. #18

    10 Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ma slusam apsolutno sve! Ne ogranicavam se samo na jednu, dve vrste muzike. Slusam ono sto mi se svidi, uz sta mogu da igram, pevam, tugujem, radujem se...

  4. #19

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ten Years After, Gratelud Dead, Wishbone Ash, Band with Bob Dylan. Joan Baez, Caravan,Jethro Tull,Iron Butterfly,Trash,(ne Trashman) Peter Paul and Mary, Pink Floyd, Gary Moore i u vecini slucajeva progresiv rok,soft rok, bluz, bluzrok....

  5. #20

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ja nisam probirljiv po tom pitanju, slusam skoro sve

  6. #21

    Koju vrstu muzike slušate?

    slusam sve i svasta..zavisi od raspolozenja...i od toga sta radim
    r&b.. techno.. gitare..yazz...klasika...hard...metal...itd. sve sem narodnjaka!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  7. #22

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Stvarno sam slusao svasta u zivotu uglavnom muziku '60 i '70 i pronasao sam se u Jezzu, Jezz - Rocku...
    KING CRIMSON, SWEET SMOKE, KIFF HARTLY BAND, FLOCK, ELOY, CAMEL CACTUS...

  8. #23

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Citat dzibra kaže: Pogledaj poruku
    Ten Years After, Gratelud Dead, Wishbone Ash, Band with Bob Dylan. Joan Baez, Caravan,Jethro Tull,Iron Butterfly,Trash,(ne Trashman) Peter Paul and Mary, Pink Floyd, Gary Moore i u vecini slucajeva progresiv rok,soft rok, bluz, bluzrok....
    Odlican izbor muzike, vidi se da iskustvo govori iz tebe

  9. #24

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    svasta. previse je dobre muzike da bih je mogla ograniciti na neke stilove koji mi leze. volim dobar soul, r'n'b, hip hop pa i gospel ali i dobar rock, punk i metal. na poslu mi najvise pase klasika. od domacih bendova rasla sam uz azru, pusenje, corbu, ekv a kasnije otkrih olivera , gibonnia , valjak , majke.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  10. #25

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    ovako, ja preferiram Global Underground, mada moze stosta, uglavnom elektronika i to neki deep house, tribal, na zurkama volem progressive trance, ali volim da cujem i dobar Americki Country kao npr Johny Cash-a, moze i alternativa, ma sve sem Heavy Metala (deranje) i Cirilice (domace zavijanje u svim pravcima)

  11. #26

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Sve sto sto zadovoljava moj muzicki ukus.
    Al',iskreno "zaglavljen" sam u 80's.
    Hajde,izdvojimo -Rock ' Rol koji mi je
    najblizi.
    Poruku je izmenio A6quattro, 13.11.2006 u 01:06
    nomen est omen

  12. #27

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    i love rock'n'roll........a da ,volem i pop
    UM caruje,SNAGA klade valja

  13. #28

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Nekada sam slušao alternativu, sada sve, osim raznih "šabana"

  14. #29

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    Ja mogu sve da slušam zavisi od raspoloženja, uglavnom slušam sve što mi se svidja...

  15. #30

    Odgovor: Koju vrstu muzike slušate?

    sve sem narodnjaka
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velikani narodne muzike
    Autor swba u forumu Muzika
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 04.12.2014, 18:06
  2. Zivot bez muzike?
    Autor kissigirl u forumu Muzika
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 17.01.2013, 23:23
  3. Naučite posebnu vrstu masaže vagine!
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 10.04.2012, 21:19
  4. Koju vrstu internet konekcije koristite?
    Autor goldie u forumu WWW
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 24.03.2010, 10:25
  5. Legende Tamburaske muzike
    Autor Becar u forumu Muzika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 07:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •