Nešto najluđe što ste učinili do sada
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 77
  1. #1

    Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Šta je to najluđe što ste dozvolili sebi (ukoliko je za tuđe uši ) ili vam se desilo samo od sebe?

  2. #2

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Ovde neko mora da probije led.

    E ovakoooooooooo... jednog lepog, sunčanog dana devedeset i pete il' šeste sedi u nekom bircuzu malo veće društvance... moj tadašnji dečko i ja, maznemo ključeve našem drugu taksisti i iskrademo se pod izgovorom da idemo nešto da vidimo... kao prvo, pogrešili smo auto. Ušli smo u neki drugi prazan taksi koji nije bio zaključan, a dok smo gurali ključ u volan provalili smo onu viseću id karticu od taksiste koji nikako nije bio ni nalik našem drugu. Izađemo kao da se ništa dogodilo nije, i potrefimo auto, te se odvezemo i izađemo na autoput. I tako smo se mi vozili voziliiiiiiii skoro do Novog Sada u sred bela dana, i ništa tu ne bi bilo ni ludo ni čudno da nismo bili oboje potpuno goli.
    Poruku je izmenio SQUAW, 15.04.2006 u 03:43
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #3

    11 Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    bilo je ljeto, bas onako prijatno vecer, ja sa mojom polovinom u gradu, a u medjuvremenu rikne staklo na kolima. ali hajde, ne damo se zbuniti, nego po gradu cemo da parkiramo negdje blizu nas, da netko ne bi maznuo kola. i sve je bilo super, treba da krenemo kuci, ali eto mi smo bili u ONOM raspolozenju , i sta cemo kako cemo, parkiramo se mi u nekom sumarku, i negdje ne pola, skonatmo da nam prilazi neka zena i stavlja natpis na kola: to je moje mjesto za parkiranje, tako nekako. mi smo se zaledili, ali ona nas nije vidjela. i umjesto da se ohladimo, mi opet , pa kao idemo na drugo mjesto. i sve super, kad odjednom, parkiraju se neka kola pored nas, tu smo se zamrzli, i sve bi bilo u redu, da nisu iz tih kola izasla cetvorica likova, od kojih su tri pocela da popravljaju kola, jedan je pisao pored nas i tako je bila neka frka oko nasih kola nekih pola sata. mi se naravno scucurili, molimo boga da ne virnu kroz prozor, koga povrh svega jos i nema, pa naravno, onda se nama i kasljalo, i kihalo i sve nas je zuljalo. na svu srecu, pa su ovi konacno odustali od te popravke, a nama jedno vrijeme nisu padale na pamet te egzibicije u kolima, bez obzira sto se popravilo staklo. sada, te egzibicije u kolima i nisu nesto najludje, nego obzirom na svu tu situaciju oko nas...
    nattydread is coming to dinner

  4. #4

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Izvadila vizu da niko ne zna, spakovala se te iste večeri kada sam je dobila, pozvala mamu i dečka i rekla: Ljudi ja idem, vraćam se kad mi dosadi.

    I otišla u inostranstvo...

    Stvarno su mi se svi smučili tada...

  5. #5

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Tek što sam se vratila kući nisam mogla da izdrzim, sela sam na bicikl i uputila se njegovoj kući, koja je daleko nekih 8km, u 3 ujutru. Kakvo iznenadjenjeeee
    (imala sam 16 god.)

  6. #6

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada


    Najludje.. hmmmmm.. Ima jedna stvar, opako luda

    Mesto radnje: Moja skola
    Vreme: sesti razred
    Likovi: Muski deo VIII3
    Tema: Uciniti cas tehnickog zanimljivim
    Ideja: Mi smo momci od celika, m**a su nam velika :teg:

    Jednog, tmurnog, jesenjeg dana, padne nama genijalcima iz VIII3 (tadasnje VI3) jedna fiks ideja . Posto je cas kod Selja ( nadimak koji nastavniku tehnickog u potpunosti odgovara ) uvek dosadan, i vecinom ga prespavamo resismo da ga ucinimo zanimljivijim. Kako cas imamo u podrumu, u kabinetu tehnickog, za njegovo osvetljenje postoje posebni osiguraci Kako su nam bili na dohvat ruke, sa velikom lakocom smo odvrnuli jedan koji je bio namenjen kabinetu Odvili smo ga, i jedan deo bacili u kanalizaciju, a drugi dobro ustekali Ceo cas je on pokusavao da ustanovi ko je krivac, ali pogadjate -> bezuspesno :teg:

    Posle su "zakljucili" da smo "svi krivi", a samo su nama, muskima, smanjili ocenu iz vladanja

  7. #7

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    meni je najluđa stvar što sam sela u onaj banži...
    ali koji ide u suprotnom pravcu..
    koji te katapultira..
    htela sam da učinim kumčetu..
    i morala sam biti hrabra..
    ali snimak to baš i ne pokazuje..
    ljudi..to je nešto strašno!!!
    kakav pojas,drška,očin..nemaš nikakav osećaj..
    kao da letiš u oblake i nema kraja..
    jadno kumče je pitalo da li je to kraj života i da li smo sad na nebu!!!
    probala i hvala...

    al adrenalin...neponovljiv!
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  8. #8

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Pa sad ne znam koliko je to luuudo ili nije...al eto

    ....pre puuuno godina...vozila se na krovu od Renoult 4
    ...vozila se u trkackom jugu medj rol barovima sa stomakom do zuba
    ako se setim os nechega,cu dopisem
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  9. #9

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    ...pljunuo sam žvaku kroz prozor....

  10. #10

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Pa najludje sto sam do sada uradila je da sam se udebljala!

  11. #11

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Posle par meseci zabavljanja, dala otkaz na poslu, spakovala se i počela da živim sa mojim zverkom

  12. #12

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    O pa bilo je ludosti...nije da nije
    ...drugaricinoj mami smo ubacile zmiju u kutiju od cigareta
    Zena zamalo nije infarkt dozivela.
    ...skakala sam sa Zezeljevog mosta...pazi bomba!
    ...i preko istog leti svakodnevno prelazila...ali preko lukova za nekog je to bila ludost, meni je bilo normalno.
    ...preplivala Dunav, tamo negde u Sremu, u polupijanom stanju

    i takooo
    ima toga jos al' me sramota da pisem
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  13. #13

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    O pa bilo je ludosti...nije da nije
    ...drugaricinoj mami smo ubacile zmiju u kutiju od cigareta
    Zena zamalo nije infarkt dozivela.
    ...skakala sam sa Zezeljevog mosta...pazi bomba!
    ...i preko istog leti svakodnevno prelazila...ali preko lukova za nekog je to bila ludost, meni je bilo normalno.
    ...preplivala Dunav, tamo negde u Sremu, u polupijanom stanju

    i takooo
    ima toga jos al' me sramota da pisem
    joj bako luda si 100%
    i ja sam to radio ... jurcali po mostu .. plivali ... krali kokoşke na kampovanju za roştilj ...
    i svaşta neşto
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    hmmmm - bas sam bila nestasna namerno skuvala svekru kafu sa solju da vidim kakvu ce facu da napravi.
    Svom "neprijatelju" sam pljunula u casu sa Colom pa sam mu je posluzila

    Samu sebe osisala - jednom i nikad vise

    Komsija Jovu gadjala jajetom

    .....ali ovo je bio vrhunac, kada sam zaustavila pandura.... Vracam se s posla kasno uvece... na bulevaru nigde nikog, vidim u retrovizoru policijska kola... pali se rotaciono... ja usporavam, on me prati. Zaobilazi me i sada vozi ispred mene sa, i dalje, upaljenim rotacionim. Parkira se u stranu ... ja se parkiram iza njega. Izlazi iz kola, prilazi mojim kolima, ja otvaram prozor. "Da li nesto trebas"? pita on. Ja "Ne, da li ti nesto trebas?" On se smejulji, kaze "zasto si stala iza mene?"
    "A zasto si ti stao ispred mene...mislila sam da me zaustavljas?"
    On kaze: "Da sam hteo da te zaustavim, stao bih iza tebe"
    Moram da dodam, u kanadi je propis da ako te zaustavlja policija u kolima, sirenom (iza tebe) daje ti znak da stanes u stranu, a on se parkira iza.
    Medjutim ja taj detalj nisam znala
    neunistiva zlojebaba!

  15. #15

    Odgovor: Nešto najluđe što ste učinili do sada

    Beše davno...Na prvoj godini faxa,odlučila da sa "najboljim" drugom (u to vreme neprežaljenom ljubavi ) odem u BG na derbi.Ja iz NS-a on iz KG-a (u to vreme to su nam bila mesta prebivališta) smo se našli u BG-u na stanici,krenuli lagano na stadion,utrčali u park (sasvim slučajno,sa namerom da odmorimo ) u kome se odvijala tuča izmedju navijača i policije (jedva se iščupasmo) ,otišli na severnu tribinu na kojoj smo se nagutali suzavca i jedva pobegli od linča organa reda ,nekako se na kraju provukli kroz grad do stanice,da bi njega na kraju istukli u staničnom wc-u zbog dresa koji je imao na sebi...
    Sve u svemu ludo i ne bih se opet usudila na isto...
    I may not be perfect but I'm always me

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako se osećate upravo sada?
    Autor kissigirl u forumu Pričaonica
    Odgovora: 14293
    Poslednja poruka: 06.09.2018, 11:06
  2. Izgradnja Novog Sada
    Autor Mish u forumu Novi Sad
    Odgovora: 79
    Poslednja poruka: 11.03.2015, 22:48
  3. Lista najluđih pitanja Googlu
    Autor Necromancer u forumu WWW
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 22.08.2011, 10:16
  4. Deset najluđih činjenica o telu
    Autor DrinChe u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.10.2010, 22:21
  5. Šta ste danas lepo učinili za dragu osobu?
    Autor Kunic u forumu Ljubav
    Odgovora: 264
    Poslednja poruka: 22.10.2009, 22:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •