Zaljubljena
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 28

Tema: Zaljubljena

  1. #1

    Zaljubljena

    U uzasnim sam mukama.Udata sam a zaljubljena u ozenjenog coveka.Upoznali se mesec dana cetovali i zaljubili se.Ljubav je obostrana.Stigli do poljubca i onda nas je uhvatila njegova zena.Izborili smo se nekako.Mi se i dalje volimo.Ne znam da li je cet tako odrazilo na nas da se tako ludo zaljubimo.Sada patimo jer ne znamo sta dalje da radimo.Ceta vise nema,vidjanja nema.Da li ostati sa porodicom i da se ohladimo ili da nastavimo dalje vigjanje?Sta vi mislite?Ocajna sam!

  2. #2

    Odgovor: zaljubljena

    Bez uvrede ali ne mogu da zamislim da neko moze zbog mesec dana chat poznanstva da unisti nesto sto je gradio godinama...

    Kazes da si udata ali ne spomenu da li imas decu...Ako ih imas razmisli i o njima...Da li je ta avantura(koristim ovu rec namerno jer je sve to neizvesno)vredna teskih posledica koje nosi sa sobom?
    Sta se desilo u tvom braku pa si se udaljila od supruga i nasla ljubav u nekom drugom?Mozda ti je taj neko drugi pruzio trentke koje suprug iz nekog razloga nije i ti mislis da je to ljubav a ustvari je samo iluzija...
    Prevara,zelja za drugom osobom najcesce se desava upravo zato sto smo nezadovoljni onim sto imamo...
    Razmisli jos jednom o svemu...Pokusaj se distancirati i razmisliti hladne glave sta dobijas a sta gubis i najvaznije sta uistinu osecas...
    Niko ne moze odluciti mesto tebe ali moras biti spremna da se suocis sa posledicama...

    I na kraju razgovaraj i sa tim covekom,da li je on spreman da ostavi sve zbog tebe...


    Ja iskreno nikada ne bih potezala nesto tako radikalno zbog kratkog poznanstva,ali to sma opet ja
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    10 Odgovor: Zaljubljena

    Imam 3 dece i on takogje.Posle 18 god. braka jako smo se udaljili jedno od drugog.Nazalost muz me zapostavlja i mene i decu.Sa tom izvesnom osobom desilo se ljubav na prvi pogled.Cet nam je pomoglo da podubimo osecanja.Svatili smo da smo srodne duse,da i njemi ljubav fali u zivotu kao i meni.Nismo verovali da u tim godinama mozemo biti tako ludo zaljubljeni.Osecamo kao da nam je 15 god.Ta veza je vise na emotivnom planu.Pricali smo i o posledicama.Ni jedan od nas nema snage da zapocnemo zivot zajedno,a nemamo ni snage za rastanak.Razum govori jedno a srce drugo.Zbog toga jako patimo i ne znamo kako dalje.Prekinuli bismo a nemamo snage za to.

  4. #4

    Odgovor: Zaljubljena

    U osnovi, bez želje da sudim vašoj ljubavi, ne mogu se složiti da je ta ljubav toliko jaka kao što je ti prikazuješ ili kao što ti veruješ da jeste.

    Huh...ovakav je moj stav: prava, velika i istinska ljubav nema granica i ne priznaje prepreke.
    Znači, stavljajući sebe u tu situaciju gde se osećam zapostavljenom i smatram da su mi deca zapostavljena, i onda nailazi neki On koji oseća to isto...ne bih ni trepnula..okrenula bih se ljubavi i pažnji i svemu što mi on pruža.
    Time bi i ta deca dobila svoju pažnju (pod pretpostavkom da taj neki On želi da svoju pažnju usmeri i na moju decu, ne samo na mene, kao što bih i ja svoju brigu i pažnju usmerila na njegovu decu).

    Možda sam nepopravljivi optimista, možda zato još uvek nisam udata i nemam dece, ali verujem zaista da prava Ljubav ne meri tri puta, prava Ljubav se ne premišlja i ne misli o posledicima u nedogled.
    Prava Ljubav dela...daje rezultate...i to samo pozitivne...
    Ako je prava...uliva nam hrabrost da uradimo nezamislivo..
    da sreću pronađemo gde nismo ni slutili da postoji...
    Prava Ljubav neće razmišljati i praviti ZA i PROTIV liste...

    Ali šta ja znam..
    Ja je još uvek nisam našla..tako da je sve pusta teorija i mašta u mojoj glavi
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  5. #5

    Odgovor: Zaljubljena

    -Mislim da odgovor na ovo pitanje vec znas. Isto tako razumem da treba vremena kako bi odluka imala "opravdanje". Pogledaj jos jednom sve u oci i reci: Moj konacan odgovor je...

  6. #6

    01 Odgovor: Zaljubljena

    Ja mislim da je zivot jedan i da je najvaznije biti iskren prema samom sebi. Ovo moze da se tumaci na razlicite nacine i za svakog ovo moze da znaci drugu stvar. Treba razmisljati da je zivot jedan i vazno je ziveti ga zadovoljan koliko god to je moguce.

    Sve najbolje

  7. #7

    Odgovor: Zaljubljena

    Ana. Imaš brigu o troje dece i šansu da bineš o još troje!

    Teško da će u RL doći do onoga do čega bi bilo ,,logično'' da dođe!

    Ili sačekaj da te prođu osećaji kojima si obuzeta. Ili iskoristi vašu zalepršalost i uspostavi totalni kontakt.

    Brakove razarati je nekad dosta stresno i zato priuštite sebi avanturu koja može i da potraje.
    Neverstvo vam može oboma popraviti raspoloženje.
    A može se desiti i da vas ubrzo sve to prođe kad se malo ustali.

    Ne bi trebalo čak da vas grize savest. Loše ophođenje partnera ti daje ,,moralno opravdanje'' da potražiš sebi alternativu.

    Izigrajte se kao klinci od 15 leta pa svako svojoj kući.

  8. #8

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat ana kaže: Pogledaj poruku
    Zbog toga jako patimo i ne znamo kako dalje.Prekinuli bismo a nemamo snage za to.
    Javljam se ponovo jer dobih kritiku da je savet licemeran.

    Težnja svakog od nas je da bude makar relativno srećan u životu.
    Ako neko ima obaveze prema deci, onda mora da se prilagodi.
    Sebe da usreći a decu da ne zanemari.

    Ako bi bili nelicemerni i posavetovali da se razvede i upusti u idilu, koja uzgred i ne mora da potraje, navodimo osobu koja je u nebuloznoj situaciji da krene veoma trnovitom stazom.

    Ovako po kratkom postupku želje ispuniš i nema kompletne peripetije koje su neminovne u procesu rasturanja dve porodice.

  9. #9

    Odgovor: Zaljubljena

    Svako misljenje mi dobro dosao. Ne nameravam da se restanem,jer bih vise gubila nego dobila.A o nastavku flerta cu jos razmisliti... Ne znam bas da li je to ispravno,mada....

  10. #10

    Odgovor: Zaljubljena

    heh..od velike ljubavi do flerta..linija je tanka...

    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  11. #11

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Ana. Imaš brigu o troje dece i šansu da bineš o još troje!

    Teško da će u RL doći do onoga do čega bi bilo ,,logično'' da dođe!

    Ili sačekaj da te prođu osećaji kojima si obuzeta. Ili iskoristi vašu zalepršalost i uspostavi totalni kontakt.

    Brakove razarati je nekad dosta stresno i zato priuštite sebi avanturu koja može i da potraje.
    Neverstvo vam može oboma popraviti raspoloženje.
    A može se desiti i da vas ubrzo sve to prođe kad se malo ustali.

    Ne bi trebalo čak da vas grize savest. Loše ophođenje partnera ti daje ,,moralno opravdanje'' da potražiš sebi alternativu.

    Izigrajte se kao klinci od 15 leta pa svako svojoj kući.
    Lepo kaze kolega Troprsti.....

    Uostalom, 99% sam sigurna da se i tvoj muz teshi u zagrljaju neke druge zene... Po definiciji je tako....
    Zato nemoj da te grize savest, uzivaj dok ti traje romansa sa tim tipom, muzu nista ne pricaj, jer ni on tebi ne prica o svojim avanturama ( nemoj da mislis da je nevinasce)...

    Od 100 ozenjenih, njih 98 peva pesmu o tome kako ih zena zapostavlja, kako su nesretjni u braku, usamljeni.... Kad ih cujes, dodje ti da ih oplaces... A onda cujes drugog, tretjeg, pedesetog... I shvatis da su to samo fore za navatavanje "sveze robe"......
    Pokusaj udaranja na zenske emocije i sazaljenje, prema "jadnom muskarcu kog zena zapostavlja".......

    Meni su smesni, a ti iskoristi priliku.....
    Dok traje-traje.....

    Tako radi i tvoj muz......
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  12. #12

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat Andjelika kaže:
    99% sam sigurna da se i tvoj muz teshi u zagrljaju neke druge zene... Po definiciji je tako....
    Izvini, ali po kojoj to definiciji? Ana je rekla da suprug zapostavlja, i nju i decu ali to bas ne mora da znaci da je vara. Ne kazem da nije moguce. Jeste, ali definicija mi nije jasna.

    Sto se tice te ljubavi i ja mislim da nije nesto veliko moglo da se rodi za tako kratko vreme. Ali, ko sam ja da sudim...
    Ako se stvarno oboje tako osecate i mislite da bi ta veza mogla da potraje,da niste jedno drugom samo 'izduvni ventil', zasto da ne.
    Samo prvo dobro sagledati situaciju sa svih strana.

  13. #13

    Odgovor: Zaljubljena

    Uradi onako kako TI smatras da je najbolje za sve.Tvoj zivot je u pitanju.Zivi ga onako kako mislis da zasluzujes.
    I may not be perfect but I'm always me

  14. #14

    Odgovor: Zaljubljena

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Uradi onako kako TI smatras da je najbolje za sve.Tvoj zivot je u pitanju.Zivi ga onako kako mislis da zasluzujes.
    ...i budi spremna na sve posledice koja mogu proisteći iz toga...

  15. #15

    Odgovor: Zaljubljena

    Ako zelis da upropastis ono sto si godinama gradila samo napred, samo ne znam sta si planirala sa svojom decom. Po mom misljenju deca tu treba da ti budu najvaznija. Mozda ce zvucati malo grubo ali batali tu glupost koju si zapocela i misli malo na svoju decu a ne da budes sebicna i da mislis samo na sebe jer ces napraviti gresku zbog koje ces se verovatno kajati do kraja zivota.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zaljubljena
    Autor inspired u forumu Treba mi pomoć
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 03.08.2008, 23:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •