Šta je vaš stimulans?
Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 84
  1. #1

    Šta je vaš stimulans?

    Sta vam je stimulans, tacnije sta mislite da bi vam bio stimulans za bolji rad, posle cega bi se osecali zadovoljnijim i zbog cega bi radili? Da li je to novac, veci godisnji odmor, unapredjenje ...

    Meni licno na prvom mestu je novac, a kao drugo, mislim da bi to bilo da radim nesto sto sam oduvek zeleo (i naravno da se dobro plati)

  2. #2

    Odgovor: stimulans

    Pa novac jer njime mogu ostvariti svoje zelje (putovanja,knjige i tako to )
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  3. #3

    Odgovor: stimulans

    - pre, dok sam bio mlađi složio bi se sa vama da je SAMO novac onaj najbolji stimulans...

    Međutim kako vreme prolazi (kako bivam stariji ( i pametniji he he)), bliži sam mišljenju da je bitno uskladiti količinu novca (plata), zatim mogućnost profesionalnog napredovanja-učenja, pa radno okruženje i naravno RADNO VREME!!!

    Već se dešava da imamo radno vreme od 09-17h (ja donedavno od 08-17, pa i duže...) a plate sa kojima se teško izdržava a nedaj bože nešto i ostane kamoli uštedi. Evropsko radno vreme a balkanske plate.

    A da nije neko mislio na neku drugu vrstu stimulansa...?
    _____________

    "Ne pada sneg da pomori svet, već da svaka zverka ostavi svoj trag."
    (Beli je svakako naj.... )

  4. #4

    Odgovor: stimulans

    Ima jedna dobra signatura, ne znam di sam vido..... u prevodu...
    Od kad je izmisljen novac, ne znam zasto ljudi pitaju kako da mi se zahvale...
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  5. #5

    Odgovor: stimulans

    -"Para vrti gde burgija, gde burgija, gde burgija
    para struze gde turpija, gde turpija neecee
    novvcanicee"

  6. #6

    Odgovor: stimulans

    samo ono što 15 legne na tekući račun..

    ja ne radim za slavu i titule (mada ni to ne izostaje )

    već za konto u banci!
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #7

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Meni je jedini stimulans ideja o tome da ovim što radim i koliko se trenutno mučim utabavam neki put za neku malo srećniju budućnost (blisku budućnost, nadam se) gde neću morati iznova da objašnjavam ko sam i da se pravdam zbog toga odakle dolazim ili zbog godina koje sam možda izgubila, da ću moći da živim samostalno, slobodno, bar približno slobodi veselih evropljana, da neći morati da biram najmanje zlo već da imam tu privilegiju da se dobri otimaju o mene a da ja sedim i razmišljam i donosim odluke.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  8. #8

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    Meni je jedini stimulans ideja o tome da ovim što radim i koliko se trenutno mučim utabavam neki put za neku malo srećniju budućnost (blisku budućnost, nadam se) gde neću morati iznova da objašnjavam ko sam i da se pravdam zbog toga odakle dolazim ili zbog godina koje sam možda izgubila, da ću moći da živim samostalno, slobodno, bar približno slobodi veselih evropljana, da neći morati da biram najmanje zlo već da imam tu privilegiju da se dobri otimaju o mene a da ja sedim i razmišljam i donosim odluke.
    Sebe citam.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  9. #9

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Jednostavno - volim posao za kojim sam se skolovao.
    Svom poslu,kao i svemu drugom sto zelim da radim,prilazim
    sa mnogo ljubavi i zara.
    Volja i ljubav za zivotom kako ga ja sagledavam (zivim),
    moji su najjaci generatori.
    Stimulans - svih stimulansa!
    nomen est omen

  10. #10

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    "Zdravo" radno okruzenje.Cak ni neka "besna" plata ne moze da me "kupi" ako je sredina u kojoj radim "nezdrava"...
    I may not be perfect but I'm always me

  11. #11

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    na prvom mestu je naravno novac, niko ne voli da radi od jutra do sutra za ''bravo,odlično si to uradio'' , već za shushke!!!
    druga stvar su kod mene putovanja..
    stavila bih ih na prvo mesto,jer je to za mene nesho čega mora biti i za shta živim...
    ali brez para..nema putovanja
    onda ide napredovanje...
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  12. #12

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    novac kao sredstvo za ostvarivanje drugih želja

  13. #13

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Ako bih rekla da je moj stimulans nešto iznad novca - ne bih bila do kraja iskrena!
    Medjutim, nije novac jedino što me stimuliše, jer da je tako, radila bih, verujem, (i) nešto drugo, pored ovoga od čega živim... ne baš "široko".
    Moj posao je interesantan i zanimljiv, dosta putujem, upoznajem mnogo toga - od ljudi i njihovog načina života, do predela i prirodnih lepota koje me često ostavljaju bez daha. I ta dinamika je deo onoga što se može nazvati stimulansom.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  14. #14

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Meni je najbolji stimulans pozitivno radno okruženje. Znači - da imam koleginice sa kojima ću podeliti posao, ali i kaficu, razgovarati...

  15. #15

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Samo da pogledam moje curice,mogu da radim bilo sta za bilo koje pare...
    No me toques

Strana 1 od 6 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •