Šta je vaš stimulans? - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 84
  1. #31

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    ovih dana samo plave okice mog asistenta..

    ...ok...i 15-i u mesecu
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #32

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Stimulans je kad tvoj rad je vrednovan i ti daje povisicu za zavrsenu rad i imaces zelju sve bolje i bolje da radis.

  3. #33

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Mislim prije svega da je to postovanje, a kroz to proizlazi i sve ostalo (povecanje plate, bonusi i sl.)
    Pogledajte moj link u profilu! Hvala!

  4. #34

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    lepa rec ,korektnost ,lova je ona koju si potpiso kad sise zaposlio ,to ti je bilo jasno na startu . ookruzenje pozitivnom energijom ,

  5. #35

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Egzistencija je na prvom mestu, znaci novac,

    e kada je egzistencija osigurana, onda mozemo pricati o svemu ostalom, okruzenju, uslovima, volim ili ne volim to sto radim itd.

    Posto je u mom slucaju egzistencija osigurana (za sada), stimulise me zadovoljstvo ljudi sa kojima radim, uspesno zavrsen projekat, osmeh na licu i stisak ruke ljudi za koje smo nesto odradili. A nekako ni para ne manjka kada su ljudi zadovoljni.



    I da ne zaboravim....slazem se bilice.... ....i.. hvala na nesebicnoj podeli stimulansa...
    Ako ne mogu da pomognem, necu da odmognem

  6. #36

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Trenutno je najveći stimulans to što moje radno mesto posle nekoliko godina konačno dobija novo ruho.Svesrdno učestvujem u celoj akciji renoviranja i niko nije ponosniji i zadovoljniji od mene rezultatima koji su svakog dana sve vidljiviji.Naravno da ću imati i više volje za sam rad kada se sve to privede kraju i postane mesto koje će pleniti svojim izgledom.
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #37

    12 Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    "Zdravo" radno okruzenje.Cak ni neka "besna" plata ne moze da me "kupi" ako je sredina u kojoj radim "nezdrava"...
    To je to!I meni je to na prvom mestu, a onda količina novca...pa tek onda radno vreme...
    Ako mi je na poslu prijatno, okruženje zdravog razuma, pozitivne energije i zezanja, onda mogu da radim i po 12 sati...
    Prijatelj je tu kad nas po svaku cenu treba naterati da drzimo glavu gore.

  8. #38

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Keš !!!
    A posle keša nije loše ni dobiti priznanje za dobro obavljen posao.

  9. #39

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Stimulans mi je da zaradim kintu, da budem svoj gazda, da sama planiram svoje vreme, da tu bude i neshto slave i priznanja......

    najbitnije mi je da stvorim instituciju koja tje motji da funkcionishe i bez mog konstantnog nadzora, kako bih mogla mnogo vremena da posvetim porodici i putovanjima.

    znam da tju morati krvavo da radim, ali znam i da tje se to isplatiti.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  10. #40

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Lova ali i saznanje da sam sve napravila kako spada.. Vrhunski Hahahahaha

    Volim raditi i sve radim jako dobro. I brzo da kolegicama uzimam dio posla. Tada se prekorim jer umjesto da to cijene, one zloupotrebljavaju. Stoga ja svoje napravim brzo i dobro, a s njihovim se 'vucaram'. Budu one mene.. Mo'š misliti!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #41

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    do sada je bio moj stimulans novac i samo novac a od sada je i moj andjeo jer ona nezna sta znaci nema
    u svakom zlu ima nesto dobra

  12. #42

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Slično kao Little faity, radim brzo i dobro, ali ja bar nemam problema sa koleginicama, ne mogu im uzimati deo posla, jer svako dobije svoje predmete, samo ja dobijem više kad završim svoje. Naravno da mi prijaju pohvale, ali glavni stimulans je zarada, no mi svi imamo istu platu, bez obzira na broj predmeta. Tako je u državnoj upravi.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  13. #43

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    samo da se popnem da vidim kakav je pogled samo mi je to stimulans a u ravnici je to malo teze

  14. #44

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Zdravlje , kako moje tako i ljudi u mom okruzenju ... da ga nije nieg ne bi bilo
    Ko je za jednu voznjicu

  15. #45

    Odgovor: Šta je vaš stimulans?

    Uspeh je verovatno najbolji stimulans. Ništa ne pogoduje uspehu kao sam uspeh!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •