State of VOJVODINA ? - Strana 77

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 77 od 87 PrvaPrva ... 27677576777879 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,141 do 1,155 od ukupno 1300
  1. #1141

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Hm, domaće vaspitanje na nivou. Kad već toliko čitaš vikipediju pročitaj i značenje termina genocid. Kada neko nema argumenata i nije sposoban na civilizovan način da izrazi svoje mišljenje kreće sa uvredama kao što ti radiš. Kada se naučiš lepom ponašanju javi se da razgovaramo. I piši u svoje ime a ne u ime Vojvođana.



  2. #1142

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Ti si nasao da pricas o lepom ponasanju, pokrij se usima. Tu se predstavljas kao neka dobra dusa, analiziras reci i rechce, gadjas se nejasnim terminima, cudno da ne razumes sta znaci moderni genocid, opravdavas kulturno, istorijsko, teritorijalno, ekonomsko nasilje nad vojvodinom. Nema sta ja tebi da se javljam, ja cu da pisem kad se meni pise, nije valjda da i za to treba da ti javim. To sto ti pricas uvijeno, zavijeno ne znaci da se lepo ponasas, a o kulturi da ne pricam, cak sta vise ti podrzavas genocidne akcije nad nama vojvodjanima. Treba te banovati, sramota da na vojvodjanskom forumu neko podrzava unistavanje, tlacenje Vojvodine u oblastima - kulturno, istorijsko, ekonomsko itd. Kako te nije sramota.
    http://bjo.bmj.com/content/92/11/1439.full.pdf http://www.astrovojvodina.com/simbol.htm http://www.carskapalata.rs/carskapalata.html

  3. #1143

    Odgovor: State of VOJVODINA ?



    Kao što rekoh, nedostaje ti osnovnog kućnog vaspitanja, a to što su tebi neki termini nejasni samo govori o tebi i tvom fondu reči, uzmi rečnik pa potraži značenje termina koji ti je npoznat. Ne znam zašto ti više odgovaram kada umeš samo da uputiš uvredu neistomišljeniku umesto da argumentovano odgovoriš. Dakle, tebe treba da je sramota kako se ponašaš na forumu.

    Genocid je termin koji u međunarodnom pravu ima svoju jasnu pravnu definiciju, ustanovljen je 1946. od strane Generalne skupštine UN. Moderni genocid je nešto za šta si verovatno samo ti čuo i verovatno samo ti znaš značenje tog izmišljenog termina. Ja uopšte ne pišem uvijeno ni zavijeno, to što ti ne razumeš, biće da ti fali malo škole i pročitanih knjiga.

    Na koji način je to Vojvodina tlačena kulturno, istorijski itd. ako možeš svima ovde da nam predočiš? I kako će to Vojvodina postati momentalno prosperitetna ako bi se odvojila od ostatka Srbije?



  4. #1144

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    I ja bih samo da pitam neleska kada to Vojvodina nije bila tlačena, i kada su imali ono što sada traže da im se da.

  5. #1145

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citao sam ove komentare i nemogu da ne napisem.Ovu nasu divnu Vojvodinu,tlace godinama unazad,tacnije od 1988 godine.Da objasnim:Milosevic je zapoceo monarhisticku politiku prema Vojvodini,u korist Beogradizacije,a danas to radi nasa vlada u Beogradu.Hteo bih da kazem da nijedan gradjanin Beograda nije krivac za to i molio bih ljude koji zive u Beogradu da ne shvate ovo kao na njihov racun,to su ljudi kao i mi svi,jedini krivci su ljudi koji cine vladu.Mi na selu nemozemo nista proizvoditi a da nam drzava to ne otkupi po jadnim cenama,a u gradu ljudi kupuju preskupu hranu.Opet da objasnim:kada bih drzava otkupljivala od seljaka svinjetinu po ceni od 1.8 evra,naravno smanjila svoju glad prema akcizama,a u gradu to meso kostalo ne vise od 2,2 evra,svi mi bi bili zadovoljni,znaci seljak moze da zivi,a ljudi u gradu bih mogli da jeftinije dodju do namirnica.Ovako je bilo do 1988 godine i svi smo lepo ziveli,i na selu i u gradu.Danas vlada uvozi meso iz Argentine i Brazila koje nije adekvatnog standarda,seljaku skinuli otkupnu cenu,a ljudima u gradu podigli cene,dakle nasa vlada je jedan veliki diler,zbog kojeg svi mi ispastamo.

  6. #1146

    State of VOJVODINA ?

    Citat nelesko kaže: Pogledaj poruku
    Prema planu politicke republike Beograd ( prostorni plan republike srbije 2020 ) se projektuje da u njegovom sastavu bude i Sremska Mitrovica. Ovi filozofanti na sastanku u KG su bili blazi Toliko je ocigledno da se za ovih zadnjih 20 godina vrsi genocid nad vojvodinom, posebno i od 2000-te. Nadam se da ce uskoro vojvodina biti republika, treba traziti zastitu od EU, USA. Valjda ce to Canak odraditi, inace smo na**bali. A dobro, slovenija, hrvatska, bosna, makedonija, crna gora, kosovo su uspeli da izadju iz kandzi tiranina, i mi cemo.
    Genocid nad Vojvodinom... uz poštovanje za građane Vojvodine nesrpske nacionalnosti, opet imamo nekog uspaljenog Hortijevca na forumu...

    Citat sunajko kaže: Pogledaj poruku
    Citao sam ove komentare i nemogu da ne napisem.Ovu nasu divnu Vojvodinu,tlace godinama unazad,tacnije od 1988 godine.Da objasnim:Milosevic je zapoceo monarhisticku politiku prema Vojvodini,u korist Beogradizacije
    Monarhističku politiku u korist Beogradizacije uveo Milošević?

    Elem, kad je loša vlada, menja se vlada, ne uništava se država. Kad vidim da Nemci svoje probleme budu rešavali tako što podele državu, onda ću biti za to da i mi to uradimo.
    Poruku je izmenio Mish, 25.02.2011 u 21:29 Razlog: uzastopne
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #1147

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Ako će "velikisrbi" doći na republički vlast, onda ću ja da budem prvi sa VOJVOĐANSKI PASOŠ.

    Ako ne Vojvodina treba da bude JAKA autonomna pokrajina, više nego danas.

  8. #1148

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat MarkoSremac kaže: Pogledaj poruku
    Ako će "velikisrbi" doći na republički vlast, onda ću ja da budem prvi sa VOJVOĐANSKI PASOŠ.
    A ko su po tebi ''velikosrbi''? Vojvođanski pasoš je stara izanđala fora, bio je i kalendar pa bi moralo nešto novo da se smisli, jer su ovi probni baloni imali slabog efekta.

    Ako ne Vojvodina treba da bude JAKA autonomna pokrajina, više nego danas.
    A šta podrazumevaš pod jaka autonomna pokrajina?



  9. #1149

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat markosremac kaže: Pogledaj poruku
    ako će "velikisrbi" doći na republički vlast, onda ću ja da budem prvi sa vojvoĐanski pasoŠ.

    Ako ne vojvodina treba da bude jaka autonomna pokrajina, više nego danas.
    Каже се "са војвођанским пасошем".

    Ја поштујем то што ти ниси Србин, и да су те учили да су Срби окупатори, али време је да прихватиш да твоје комшије Срби нису твоји непријатељи.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #1150

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku


    A šta podrazumevaš pod jaka autonomna pokrajina?
    grb, zastava, himna, policija, moneta...treba dalje da nabrajam ?

  11. #1151

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    grb, zastava, himna, policija, moneta...treba dalje da nabrajam ?
    Cmere, zszlaja, Isten, ldd meg a magyart, rendőrsge, HUF... ?

    Зашто овај лик одговара са 4 различита ника?
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #1152

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    svako ima pravo na licno uverenje...neko ima i Kavlovac ...Kavlobag...Vivovitica...

  13. #1153

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    svako ima pravo na licno uverenje...neko ima i Kavlovac ...Kavlobag...Vivovitica...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #1154

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Ovo sa Seseljevom kartom Velike Srbije je,isto kao da su je crtala deca u zabavistu,Coveka cenim kao "Visoko inteligentnom "osobom sa ogromnom inteligencijom,ali mislim da sa ovom kartom on nije bio pri zdravoj pameti.
    Zbog ovakvih gluposti na nas svet gleda kao na teroriste i necivilizovane,kad cemo se jednom dozvati pameti?

  15. #1155

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat sunajko kaže: Pogledaj poruku
    ovo sa seseljevom kartom velike srbije je,isto kao da su je crtala deca u zabavistu,coveka cenim kao "visoko inteligentnom "osobom sa ogromnom inteligencijom,ali mislim da sa ovom kartom on nije bio pri zdravoj pameti.
    Zbog ovakvih gluposti na nas svet gleda kao na teroriste i necivilizovane,kad cemo se jednom dozvati pameti?
    Кад престанемо да пљујемо, мрзимо и рушимо своју земљу Србију.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 77 od 87 PrvaPrva ... 27677576777879 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 09:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 08:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 11:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 19:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •