State of VOJVODINA ? - Strana 27

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 27 od 87 PrvaPrva ... 1725262728293777 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 391 do 405 od ukupno 1300
  1. #391

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Vojvodina Vojvodjanima
    Na to mislis
    nisam bas na to mislio,svako ima svoje misljenje i zato je tu demokratija da se svako moze izglasiti
    Yoso ne zezaj coveka....
    Ovo ce sve jednog dana biti Velika Makedonija....
    prvo treba da se dogovorimo sta je to Macedonija,jel to Srbija,Grcka ili Bugarska
    Чекај бре, не може одмах припајање Мађарској, прво територијална аутономија.
    Ti si sigurno clan jedne partije iz Madarske Koalicije jer iz "prve ruke"znas sta oni hoce

  2. #392

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    nisam bas na to mislio,svako ima svoje misljenje i zato je tu demokratija da se svako moze izglasiti

    prvo treba da se dogovorimo sta je to Macedonija,jel to Srbija,Grcka ili Bugarska

    Ti si sigurno clan jedne partije iz Madarske Koalicije jer iz "prve ruke"znas sta oni hoce
    ...pa kazi kome treba Vojvodina da se vrati?
    ...stegni mooda...da vidim da li sam u pravu sta se krije iza ovoga...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #393

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    ...pa kazi kome treba Vojvodina da se vrati?
    ...stegni mooda...da vidim da li sam u pravu sta se krije iza ovoga...
    nikada nisam skrivao svoje misljenje o Vojvodini,nisi pazljivo procitao moje (danasnje)zabelezke,ja sam za granicnu reviziju(to je moje suvereno misljenje)

  4. #394

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    nisam bas na to mislio,svako ima svoje misljenje i zato je tu demokratija da se svako moze izglasiti

    prvo treba da se dogovorimo sta je to Macedonija,jel to Srbija,Grcka ili Bugarska

    Ti si sigurno clan jedne partije iz Madarske Koalicije jer iz "prve ruke"znas sta oni hoce


    Prijatelju sloboda je da budes oslobodjen svih ogranicenosti i nasilja od drugih !!!!!!!!
    Poruku je izmenio Bad Company, 17.04.2008 u 21:16 Razlog: Zslova
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  5. #395

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    nikada nisam skrivao svoje misljenje o Vojvodini,nisi pazljivo procitao moje (danasnje)zabelezke,ja sam za granicnu reviziju(to je moje suvereno misljenje)
    Pa kad ovakva politika izolacije i sektasenja caruje u Srbiji nije ni cudo sto imas takvo suvereno misljenje...
    Vecina mladih Srba ima zelju da revidira granice tako sto bi hteli da se isele odavde...
    Back in red!

  6. #396

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pa kad ovakva politika izolacije i sektasenja caruje u Srbiji nije ni cudo sto imas takvo suvereno misljenje...
    Vecina mladih Srba ima zelju da revidira granice tako sto bi hteli da se isele odavde...

    Cenim to Maleni krato i jasno
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  7. #397

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Pa kad ovakva politika izolacije i sektasenja caruje u Srbiji nije ni cudo sto imas takvo suvereno misljenje...
    Нема тога за шта Чедисти неће оптужити Србе и Србију. Козо је мађарски националиста чији национализам вероватно сеже генерацијама уназад, даље од деде Њилаша.
    Али то Чедистима не смета да оптуже Србе и Србију, односно "политику Србије" за постојање мађарских националиста.

    Vecina mladih Srba ima zelju da revidira granice tako sto bi hteli da se isele odavde...
    Као и већина младих у већини држава света које нису на нивоу развоја западне Европе, Северне Америке и Аустралије. Много паметну ствар си рекао.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  8. #398

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Козо је мађарски националиста чији национализам вероватно сеже генерацијама уназад, даље од деде Њилаша.
    vidim poceo si da me hvalisi ja mislim o tebi isto sta se tice nacionalizma,neznam zasto me stalno spominjes zajedno sa Njilasimamozda si ti neki Partizan.....?

  9. #399

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    nikada nisam skrivao svoje misljenje o Vojvodini,nisi pazljivo procitao moje (danasnje)zabelezke,ja sam za granicnu reviziju(to je moje suvereno misljenje)
    ...izvini,nisam pratio...ako moze malo to oko granicne revizije?
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #400

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    vidim poceo si da me hvalisi ja mislim o tebi isto sta se tice nacionalizma,neznam zasto me stalno spominjes zajedno sa Njilasimamozda si ti neki Partizan.....?
    Па некако не могу да критикујем неког за национализам ако сам и сам такав
    Могу да те критикујем за шовинизам и зато што покушаваш да пореметиш дивне односе мађарског и српског народа, државе Србије и Мађрорсага, што заговараш отварање неких питања која никад неће бити поново отворена иако су односи између две земље прилично пријатељски, мада нажалост нарушени несрећним признавањем Косова од стране Мађарске...

    Њилаше спомињем јер је национализам код Мађара стар као и национализам код Срба, Мађари су познати као велики националисти и асимилатори кроз историју, и дан данас се по мађарским кућама рецимо у Сенти или Кањижи могу наћи одликовања из Другог светског рата... смешно је кривити рецимо Милошевића или данашњу ситуацију у Србији за појаву мађарског национализма.
    Нисам партизан
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #401

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    ..izvini,nisam pratio...ako moze malo to oko granicne revizije?
    ne zelim da ti drzim cas iz istorije...mogu da ti preporucim politicku mapu Madarske Kraljevine ....do Trianonskog diktatuma
    покушаваш да пореметиш дивне односе мађарског и српског народа,
    pa kakav je to divan odnos kad nekome razbiju nos samo zato sto prica Madarski
    што заговараш отварање неких питања која никад неће бити поново отворена иако су односи између две земље прилично пријатељски,
    poceli smo se buditi iz dubokog sna,samo da odteramo ove komuniste i liberalce sa vlasti pa cemo da otvorimo ova pitanja
    Poruku je izmenio kozo, 18.04.2008 u 18:39

  12. #402

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    ne zelim da ti drzim cas iz istorije...mogu da ti preporucim politicku mapu Madarske Kraljevine ....do Trianonskog diktatuma
    ..a ne zelis...
    ...ja mogu da te pozovem na sastanak...recimo u Futogu...na zeleznickoj stanici...obavezno dodji u dresu...imam i ja neku mapu da ti pokazem...
    ...hell ain't a bad place to be......

  13. #403

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    ne zelim da ti drzim cas iz istorije
    Bravo a sad pitanje?

    Dali je tvoj pogled identican sa onim iz Budima vezane za gradjane Vojvodine Madjarkog porekla i njhovih probleme ili imas neku drugo vidjenje svega toga .
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  14. #404

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Dali je tvoj pogled identican sa onim iz Budima vezane za gradjane Vojvodine Madjarkog porekla i njhovih probleme
    neznam na sta mislis,meni je uvek najbolje ono sto rese Vojvodani Madarskog porekla ako se radi o njihovim problemima,oni znaju najbolje sta je njihov problem, ja im samo mogu dati podrsku

  15. #405

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat kozo kaže: Pogledaj poruku
    pa kakav je to divan odnos kad nekome razbiju nos samo zato sto prica Madarski
    Нисам сигуран да постоји нека широко распрострањена дискриминација Мађара у Србији, напротив, рекао бих да имају своје медије, школе, одељења, културне институције, право на употребу језика... пре пар дана су убили младића јер навија за Војводину, то су инциденти по којима не можемо да судимо о општем стању.

    poceli smo se buditi iz dubokog sna,samo da odteramo ove komuniste i liberalce sa vlasti pa cemo da otvorimo ova pitanja
    Мађарска нема шансе да науди ни Србији ни Румунији ни Хрватској ни Словачкој... ваљда би требало да ти је јасно да су времена јако различита од рецимо 1903. А ако мислиш да је интерес Мађарске да буде у сталној јаловој свађи са комшијама, слободно се залажи за то.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

Strana 27 od 87 PrvaPrva ... 1725262728293777 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 09:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 08:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 11:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 19:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •