State of VOJVODINA ? - Strana 25

Prikaz rezultata glasanja: Da li bi Vojvodini bilo bolje da je nezavisna drzava?

Učesnika ankete do sada
464. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Da, svakako

    191 41.16%
  • Eventualno, uz posledice

    21 4.53%
  • Nisam siguran/na

    37 7.97%
  • Ne, nikako

    215 46.34%
Strana 25 od 87 PrvaPrva ... 1523242526273575 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 361 do 375 od ukupno 1300
  1. #361

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    U rukama danasnjih (takozvanih) politicara i mocnika proslost je na zalost jedan od elemenata manipulacije.
    Zao mi je sto jos uvek razmisljate o geografiji...
    To sve govori kolliki je IQ njihovih biraca koji se radije bave geografijom nego kvalitetom svoga zivota
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  2. #362

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    Pitamse pitam moguli se ljudi naucuti neso iz proslosti
    Наравно. Ево рецимо да погледамо све успешне светске државе да видимо да ли су напредовале тако што су се поделиле

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    U rukama danasnjih (takozvanih) politicara i mocnika proslost je na zalost jedan od elemenata manipulacije.
    Zao mi je sto jos uvek razmisljate o geografiji...
    Ми, за разлику од тебе, још увек живимо у материјалном свету, не у духовном. Нисмо још достигли тај ниво. Видим француску заставу у твом профилу, да ти географија није битна, вероватно би био још у својој држави рођења.

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    To sve govori kolliki je IQ njihovih biraca koji se radije bave geografijom nego kvalitetom svoga zivota
    Наравно, онај ко се не слаже с тобом има низак АјКју. То што ти своје тврдње ниси у стању да образложиш са више од једне реченице није битно, битно је да си ти убеђен.
    Географија и квалитет живота су итекако повезани јер људи живе у државама а не у лимбу.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  3. #363

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Наравно. Ево рецимо да погледамо све успешне светске државе да видимо да ли су напредовале тако што су се поделиле



    Ми, за разлику од тебе, још увек живимо у материјалном свету, не у духовном. Нисмо још достигли тај ниво. Видим француску заставу у твом профилу, да ти географија није битна, вероватно би био још у својој држави рођења.



    Наравно, онај ко се не слаже с тобом има низак АјКју. То што ти своје тврдње ниси у стању да образложиш са више од једне реченице није битно, битно је да си ти убеђен.
    Географија и квалитет живота су итекако повезани јер људи живе у државама а не у лимбу.
    Yo ti si mene pogresno shvatio sto se tice IQ ja ni sa jednom reci nisam napomenuo na koga ili koje se to odnosi ni dali je visok ili nizak svako ima pravo individualno tumacenje ko ce se samnom sloziti pa valda ce neko
    A ti samo reci sta ti nije jasno uveksam spreman da pomognem.

    Pa da razbijemo led mozemo debatirati o tvom receptu bogatih drzava
    ja mislim da bi taj recept u tim istim drzavama bi bio cenzurisan
    jer po mom tumacenju ti kazes da bi jedna drzava trbala da se razbije kad dodje do svog finansiskog politickog itd itd vrha pa sve iz pocetka,
    kao prvo ja bih tebe pitao ko je relevantan da oceni taj vrh
    drugo koje pocinitelj rascepljenja i trce ko ce biti zrtva svega toga
    Da su se zemlje cepale jesu ali citaj pazljivo koji su faktori religija politika ekonomija i teritorijalene pretenzije ali nikako zato sto su one postigle vrhunac svoje neke moci
    Sve danas uspesne drzave nisu postale bogate zato sto su se cepale ili funkcionirale na temeljima filozofije o reinkarnaciji
    nego ucenjem gresaka iz proslosti visokoj svesti ljudi bez manipulisacija politikom i religijom u ostvarivanjima individualnih ciljeva i visokim stepenom demokracije ili prostim recima da sve to da kazem gledali su u buducnost I da je to recept za bogate sigurn je da jeste inace bi bile siromasne.
    Pozdrav!
    Poruku je izmenio Bad Company, 05.04.2008 u 17:34
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  4. #364

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    Yo ti si mene pogresno shvatio sto se tice IQ ja ni sa jednom reci nisam napomenuo na koga ili koje se to odnosi ni dali je visok ili nizak svako ima pravo individualno tumacenje ko ce se samnom sloziti pa valda ce neko
    Ма ниси споменуо на кога се односи, односи се вероватно на неког из Магеланове маглине... не односи се ни на кога ето... генијално.

    A ti samo reci sta ti nije jasno uveksam spreman da pomognem.


    Pa da razbijemo led mozemo debatirati o tvom receptu bogatih drzava
    ja mislim da bi taj recept u tim istim drzavama bi bio cenzurisan
    jer po mom tumacenju ti kazes da bi jedna drzava trbala da se razbije kad dodje do svog finansiskog politickog itd itd vrha pa sve iz pocetka,
    kao prvo ja bih tebe pitao ko je relevantan da oceni taj vrh
    drugo koje pocinitelj rascepljenja i trce ko ce biti zrtva svega toga
    Погрешно си ме разумео. Рекао сам да ниједна држава која се данас сматра уређеном и богатом, при чему мислим пре свега на земље западне Европе, северне Америке, Аустралију, НЗ... није постала развијена и богата тако што се поделила или распала.

    Da su se zemlje cepale jesu ali citaj pazljivo koji su faktori religija politika ekonomija i teritorijalene pretenzije ali nikako zato sto su one postigle vrhunac svoje neke moci
    Sve danas uspesne drzave nisu postale bogate zato sto su se cepale ili funkcionirale na temeljima filozofije o reinkarnaciji
    Управо и тврдим да распад земље није пут ка благостању. Прије ка нестабилности, ратовима, нетрпељивости, мржњи... бар ми из СФРЈ смо то видели.

    nego ucenjem gresaka iz proslosti visokoj svesti ljudi bez manipulisacija politikom i religijom u ostvarivanjima individualnih ciljeva i visokim stepenom demokracije ili prostim recima da sve to da kazem gledali su u buducnost I da je to recept za bogate sigurn je da jeste inace bi bile siromasne.
    Pozdrav!
    "Гледање у будућност" је празна фраза.
    Рецепт за развој државе сигурно није висока свест људи, већ постојање система који земљу води тако да се непрестано развија и политичка стабилност.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  5. #365

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ма ниси споменуо на кога се односи, односи се вероватно на неког из Магеланове маглине... не односи се ни на кога ето... генијално.







    Погрешно си ме разумео. Рекао сам да ниједна држава која се данас сматра уређеном и богатом, при чему мислим пре свега на земље западне Европе, северне Америке, Аустралију, НЗ... није постала развијена и богата тако што се поделила или распала.



    Управо и тврдим да распад земље није пут ка благостању. Прије ка нестабилности, ратовима, нетрпељивости, мржњи... бар ми из СФРЈ смо то видели.



    "Гледање у будућност" је празна фраза.
    Рецепт за развој државе сигурно није висока свест људи, већ постојање система који земљу води тако да се непрестано развија и политичка стабилност.
    Vidis stvar je tome da si ti samo ubedjen ali da neznas i to nije nista strasno covek se uci dok je ziv
    Jer pod prvim koje uspostavio taj sistem idioti neverujem nego bas ljudi sa svescu
    Pod drugim u dole navedenm tekstu pises sasvim drugo
    pod trece stvarno nerazume sta hoces da kazes
    pod cetvrtim oni koji su me razumeli su to uradili sigurno a oni koji nisu neka razmisljaju o tome
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  6. #366

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    Vidis stvar je tome da si ti samo ubedjen ali da neznas i to nije nista strasno covek se uci dok je ziv
    Jer pod prvim koje uspostavio taj sistem idioti neverujem nego bas ljudi sa svescu
    Pod drugim u dole navedenm tekstu pises sasvim drugo
    pod trece stvarno nerazume sta hoces da kazes
    pod cetvrtim oni koji su me razumeli su to uradili sigurno a oni koji nisu neka razmisljaju o tome
    Није истина да ја не знам, ти не знаш.
    Тај систем је успоставила елита, а утицале су и историјске и друштвене околности. Нису људи тамо мање идиоти него код нас. Или више.
    Јако слабо причаш српски, не бих то да спомињем, али чудно ми је одакле куцаш, ако си још један од оних који закувавају из далека...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  7. #367

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Нису људи тамо мање идиоти него код нас. Или више.
    ...
    Pa objasni mi zasto su oni bogatiji
    Ja sam tu iz komsiluka nemoj da brines i da te ispravim ja chatam a ne pricam
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  8. #368

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    Pa objasni mi zasto su oni bogatiji
    Ja sam tu iz komsiluka nemoj da brines i da te ispravim ja chatam a ne pricam
    Већ сам рекао, другачији историјски и друштвени развој, географски положај, политички систем, економски систем... пуно више фактора од "они су паметни и свесни а ми смо глупи и несвесни".
    Ако ниси из Србије реци, не бих онда да расправљам с тобом о овоме. Не каже се чатам већ чатујем, а чатовање овде није дозвољено.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #369

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Већ сам рекао, другачији историјски и друштвени развој, географски положај, политички систем, економски систем... пуно више фактора од "они су паметни и свесни а ми смо глупи и несвесни".
    Ако ниси из Србије реци, не бих онда да расправљам с тобом о овоме. Не каже се чатам већ чатујем, а чатовање овде није дозвољено.
    Pa onda bi trebao na njih i da se ugledas a ona tvoja potpitanja su samo dokaz tvoje izolovanosti frustracije i nedostatak sluha jer treba da shvatis da se u nekim normalnim okvirima se ljudi dele samo po par principa na dobre i lose pametne i glupe a ne po nekom drugom predrasudama.
    Do I feel lucky ? Well,do ya ?

  10. #370

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    A sto se tice teme vidite i sami da se sve vise i vise i vojvodina pominjene i u novinama i na televiziji i jasno je da je pitanje Vojvodine jako jako blizu i ranije sam nesto govorio o tome da je pitanje Vojvodine vec gotova stvar.Veliki Vojvodjani koje pominju u kampanji Radikali tj.Mirovic danas se prevrcu u grobu kada vide za sta su se oni borili da nas Vojvodjane pripoje Srbije naravno da su oni to zeleli pre svega da bi ovaj narod bolje ziveo.Nisu oni krivi sto su pogresili takvo je vreme bilo sto nismo iskoristili sansu kao Slovenija ali hvala bogu ima nade i ona ce doci uskoro...
    Poruku je izmenio Mish, 13.04.2008 u 11:02 Razlog: bez vredjanja, molim

  11. #371

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Bad Company kaže: Pogledaj poruku
    Pa onda bi trebao na njih i da se ugledas a ona tvoja potpitanja su samo dokaz tvoje izolovanosti frustracije i nedostatak sluha jer treba da shvatis da se u nekim normalnim okvirima se ljudi dele samo po par principa na dobre i lose pametne i glupe a ne po nekom drugom predrasudama.
    Аха. Треба ту да ми неко из Хрватске прича да треба разбити Србију, а ја да се не питам о његовим мотивима, и има ли то везе са нетрпељивошћу према Србији.

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    A sto se tice teme vidite i sami da se sve vise i vise i vojvodina pominjene i u novinama i na televiziji i jasno je da je pitanje Vojvodine jako jako blizu i ranije sam nesto govorio o tome da je pitanje Vojvodine vec gotova stvar.Veliki Vojvodjani koje pominju u kampanji Radikali tj.Mirovic danas se prevrcu u grobu kada vide za sta su se oni borili da nas Vojvodjane pripoje Srbije naravno da su oni to zeleli pre svega da bi ovaj narod bolje ziveo.Nisu oni krivi sto su pogresili takvo je vreme bilo sto nismo iskoristili sansu kao Slovenija ali hvala bogu ima nade i ona ce doci uskoro...
    Мировић спомиње оно за шта су се војвођански Срби увек борили, а ти тврдиш да би се људи који су мртви по век данас предомислили. Које је то размишање, узећу људе из историје чије идеје су потпуно супротне онима за које се ја залажем, и тврдити да би они да су живи мислили као ја! Шта је следеће, подршка Александра Македонског и Адолфа Хитлера разбијању Србије? Упс, овог другог не морате да фалсификујете, он је истомишљеник.
    Твоје жаљење што Србија још није разбијена могу само да припишем твојој нетрпељивости према Србији, што је одлика великог броја шовиниста у Војводини, посебно мађарских и хрватских, који се крију иза идеје аутономаштва.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  12. #372

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Iako rec "izdajica" podseca na '90-te kad je to Sloba koristio za sve one neistomisljenike,moram da kazem da ste vi bas to,separatisti-izdajice svoje zemlje kakva takva je.Bio sam ceo zivot glasac DS-a ali odkad su usli u koaliciju sa cankom plus sto koketiraju sa ldp-om,najvecim zlom Srbije moj glas ne ide nikom vise.
    Банатска равница,српска лепотица..

  13. #373

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Citat Elita kaže: Pogledaj poruku
    Iako rec "izdajica" podseca na '90-te kad je to Sloba koristio za sve one neistomisljenike,moram da kazem da ste vi bas to,separatisti-izdajice svoje zemlje kakva takva je.Bio sam ceo zivot glasac DS-a ali odkad su usli u koaliciju sa cankom plus sto koketiraju sa ldp-om,najvecim zlom Srbije moj glas ne ide nikom vise.
    Znaci jos jedan glas radikalima...
    Back in red!

  14. #374

    Odgovor: State of VOJVODINA ?

    Moje misljenje je da Vojvodina treba da se odcepi i da ode takodje jug Srbije....i da sve ode u p...materinu!!!!!

    I da se svi kolektivno poubijamo...
    Poruku je izmenio Milanzemun1389, 13.04.2008 u 19:29 Razlog: Srbin na Srbina

  15. #375

    Odgovor: Kada ce Predsednik Srbije biti Vojvodjan?

    Bice i ja sam za to!!!!

Strana 25 od 87 PrvaPrva ... 1523242526273575 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Vojvodina za sećanja
    Autor nenad.bds u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2018, 09:18
  2. Slikovita Vojvodina
    Autor izabelitta u forumu Vojvođanski bircuz
    Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 09.09.2015, 08:51
  3. Vojvodina republika?
    Autor vojvodina2 u forumu Politika
    Odgovora: 162
    Poslednja poruka: 04.03.2014, 11:06
  4. Arapska Vojvodina
    Autor Premix u forumu Politika
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 30.01.2013, 19:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •