Kvizovi
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 26

Tema: Kvizovi

  1. #1

    Kvizovi

    Od kako su ukinuli neke televizije, nema i nekih kvizova koje su mnogi pratili, a nekih nema verovatno zbog licence... u međuvremenu su se pojavili i neki novi. Zlatna žica, Milioner, Najslabija karika, Sam protiv svih, Triki kviz, Slagalica, Ruski rulet, Pitanja za šampiona...

    Volite li TV kvizove? Koji ste kviz pratili ili pratite? Koji vas je nervirao? Vaše mišljenje o voditeljima? U kom kvizu su ljudi pokazivali najviše znanja? Sećate li se nekih bisera?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Kvizovi

    Pa pratio sam "Milioner", koga na zalost vise nema kao ni BK Zeka je uvek znao da me nasmeje, cak sam ga i licno upoznao na jednoj svadbi ( ).
    Sto se tice bisera, bilo ih je ali malo. Najveci koji ja pamtim je bio od strane jedne zene ( hemicarke ), koja je zajedno sa svojim muzem ucestvovala u kvizu. Valjda je bilo pitanje koja je oznaka nekog hem. elementa. I muz zna i hoce da kaze, a ova ga zaustavlja, u fazonu "Cekaj, da razmislim" and another bull shit Na kraju su odustali i otisli sa nekom sumicom .

    Od kvizova koji su me nervirali, najgori je "Ruski rulet". Strasno me je nervirao onaj voditelj, ni ime mu ne pamtim. Sva sreca pa je dobio otkaz kada je prihvatio da glumi u "Jeleni"

  3. #3

    Odgovor: Kvizovi

    Obozavam kvizove...redovno gledam Slagalicu, Visoko napon i Pitanja za sampiona... Ostale kad uhvatim ili kad se setim...

  4. #4

    Odgovor: Kvizovi

    Pa kao klinka, obavezno sam pratila Kviskoteku - to je zapravo pratila cela porodica (cetvrtkom uvece, ili tako nesto). Odgleda se Kviskoteka, poljubac za laku noc i na spavanje! Oliver Mlakar je ostao neprevazidjen...

    Od danasnjih kvizova, ne pratim nijedan redovno... Ako naletim slucajno menjajuci kanale, onda pogledam, cisto da testiram svoju opstu kulturu!
    Niko me od voditelja danas nesto posebno ne odusevljava, a ni koncept nijednog kviza nije nesto pretrerano originalan...

  5. #5

    Odgovor: Kvizovi

    Kviskoteka, definitivno!

    Pa mnogo praznih mesta...pa onda sve ostalo...
    Ne pratim mnogo...
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  6. #6

    Odgovor: Kvizovi

    Gledala sam povremeno kvizove "Milioner" i "Najslabija karika", ali nikad mi to nije bilo nešto zbog čega bih, npr. došla kući da ne bih propustila. Nisam neki ljubitelj kvizova, i gledam ih samo kad imam višak slobodnog vremena.
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  7. #7

    Odgovor: Kvizovi

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Obozavam kvizove...redovno gledam Slagalicu, Visoko napon i Pitanja za sampiona... Ostale kad uhvatim ili kad se setim...
    ...a ja kao mogu da biram? ...gledam šta mi je nametnuto...

  8. #8

    Odgovor: Kvizovi

    Generalno volim kvizove. Taman proveravam svoje znanje.

    Voleo sam da gledam Sam protiv svih, jer tu zaista nije bilo vrdanja. Znaš - ne znaš i ćao si. Milioner me je nervirao, najviše zbog voditelja. Neko mu je nekada rekao da je duhovit. Ruski rulet i ostale debilizme sa Pinka neću ni da komentarišem. Kul mi je bila i Najslabija karika, prvenstveno zbog voditeljke koja je urnisala takmičare. Sada gledam Visoki napon i moram priznati, svaka čast Dekiju. Za 10 godina je od "Najslađi su brkovi od Vedoki krema" dogurao do RTS-a. Samo kada je otišao sa Pinka.

    Slagalica - no comment. Taj kviz je neuništiv.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  9. #9

    Odgovor: Kvizovi

    Gledam kvizove, kada sam u prilici. Ništa redovno, ništa pasionirano. Kao što reče Kunić - proveravam svoje znanje usput... za "dž" ... I redovno se iznerviram kada neki učesnik ne zna ono što smatram da je iz oblasti najopštije kulture...
    Ali...
    Trema je, verujem, čudo. I možda bih se i sama pogubila kada bi mi se u lice uneo, npr. Zeljković, ili neka slična persona upadljive prirode.
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  10. #10

    Odgovor: Kvizovi

    @ vlado

    "Od kvizova koji su me nervirali, najgori je "Ruski rulet". Strasno me je nervirao onaj voditelj,
    ni ime mu ne pamtim. Sva sreca pa je dobio otkaz kada je prihvatio da glumi u "Jeleni""


    Ni meni se nije svideo Irfan Mensur u R.Ruletu al ono stvorenje što je zamenilo Milana Kalinića
    mi je ubilo volju za gledanjem svih kvizova a ne samo ruleta

    Za kviskotekom uopšte ne patim. U sečanju mi je ostala samo muzika iz nje

    A slagalica ?
    Pa mislim da je to kviz u kojem je atmosfera najopuštenija, i da će još dugo trajati
    Sam protiv svih ?
    Pa koncepcija samog kviza mi se stvarno sviđala, ali je često bilo nekorektno postavljenih pitanja takmičarima,
    A bogme se dešavalo da tačne odgovore proglase za netačne
    Poruku je izmenio SQUAW, 17.05.2007 u 19:57 Razlog: kodovi

  11. #11

    Odgovor: Kvizovi

    мени је најбољи био
    сам против свих,дефинитивно
    а ако се вратимо двадесетак година у рикверц-то је наравно-квискотека
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  12. #12

    Odgovor: Kvizovi

    Citat remorker-bgd kaže: Pogledaj poruku
    Kviskoteka, definitivno!

    Pa mnogo praznih mesta...pa onda sve ostalo...
    Ne pratim mnogo...

    ...sada gledam milijunasa na HTV - u jer ovog debila ne mogu da smislim , mogli su za te pare i boljeg voditelja da nadju .
    Mislio sam na ZELENOG ili vetj kako se vika Zeljkovitj

  13. #13

    Odgovor: Kvizovi

    Citat tibor kaže: Pogledaj poruku
    ...sada gledam milijunasa na HTV - u jer ovog debila ne mogu da smislim , mogli su za te pare i boljeg voditelja da nadju .
    Mislio sam na ZELENOG ili vetj kako se vika Zeljkovitj
    Ma kad je preživeo to dok je Lav bio glavni sponzor
    taj će sve preživeti
    nema logike
    LAV glavni sponzor
    a voditelj
    a bogme ima i kila za jednog Zeku

  14. #14

    Odgovor: Kvizovi

    Ja mnogo volim kvizove . Gledam kad stignem...

    Kviskoteku sam pratila kao jako mala :klinac:, ali se ne sjecam mnogih stvari. Nekako su izblijedile iz sjecanja. Sjecam se Olivera M., igrara(Detekcije i Asocijacije) i naravno kviska.

    Slagalica mi je OK. Ponekad je pogledam preko interneta kad je uhvatim.

    Ovamo preko bare, redovno pratim kviz 1 vs. 100. Odlican je. Pomalo pratim i Deal or no deal.

    Prosle sedmice uhvatih neki kviz: Are you smarter then 5th grader? U kvizu se postavljaju pitanja iz razlicitih oblasti koja se izucavaju do 5 razreda osnovne skole. Glavna nagrada je 1 milion $. Do sada je jos niko nije osvojio!

    Juce je poceo s emitovanjem "kviz" kojem sam zaboravila ime. U kvizu takmicari pjevaju karaoke i onda treba da tacno otpjevaju stih bez prikazanog teksta. Ako su u pravu, idu dalje a ako nisu gube (isti princip kao u Milioneru). glavna nagrada 1 milion $.
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  15. #15

    13 Odgovor: Kvizovi

    gradivo do V znam...lepo pevam Pa sta ja ovde radim?
    KVIZ isgoodforbrain...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kvizovi, ali pod navodnicima
    Autor Kunic u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.03.2010, 23:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •