Kvizovi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 26 od ukupno 26

Tema: Kvizovi

  1. #16

    Odgovor: Kvizovi

    poslednji biser : kada je juče u pretposlednjim asocijacijama finalne slagalice (koja je uzgred i odlučila o pobedniku ovog ciklusa) takmičarki priznat odgovor Elio Morikone
    a još veći biser što su kao asocijaciju za Morikonea upisali film Kum...
    za koji je muziku inače pisao Nino Rota

  2. #17

    Odgovor: Kvizovi

    sve je pocelo sa kviskotekom, mada se ne sjecam da li je u tadasnje vrijeme bio neki drugi kviz. obavezno gledam hrvatskog milijunasa, mislim da nas zekonja ne moze ni da prismrdi tariku, obavezno najslabiju kariku, takodjer na HRT-u, takodjer gledam i onaj na BBC-u (e tek da vidite kakva je njihova voditeljka, kuchka de luxe), svidjao mi se i visoki napon, a slagalicu gledam s vremena na vrijeme, kad je ulovim...
    nattydread is coming to dinner

  3. #18

    08 kvizovi

    Jedini kviz koji sam gledala sa zadovoljstvom bila je Kviskoteka, sa Oliverom Mlakarom. Sve posle toga je čist amaterizam i šarlatanstvo..Mada jesam jugonostalgična, to stoji..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #19

    Odgovor: Kvizovi, ali pod navodnicima

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Jedini kviz koji sam gledala sa zadovoljstvom bila je Kviskoteka, sa Oliverom Mlakarom. Sve posle toga je čist amaterizam i šarlatanstvo..Mada jesam jugonostalgična, to stoji..
    Ne bih se slozila...ima jos dobrih i kvalitetnih kvizova.Iako nije istog tipa kao Kviskoteka,ipak je na dovoljno velikom nivou Slagalica,bar po mom misljenju

  5. #20

    Odgovor: Kvizovi

    volim da gledam kvizove. najbolji do sada mi je bio Kviskoteka. Ostade nam svima uzrecica - Osoba A...
    Ovde kod nas zasada najgledaniji je Milioner. Ima jos nekoliko na privatnim televizijama, ali nisu nista posebno.
    Ranije kad sam imala vise vremena pratila sam na kablovsku hrvatski milioner (naravno zbog tarika) pa kariku, ruski rulet, slagalicu...
    Sad nekako sve nemam vremena...


  6. #21

    Odgovor: Kvizovi

    ma sta bre..najjachi kwiz je genijalni show..totalno otkachen i jedan

  7. #22

    Odgovor: Kvizovi

    Ljubitelj sam kvizova, ali ih ne pratim, evenutualno ako nesto ulovim na TVu Milioner mi je ok, iako me Zeljkovic nervira za medalju. Slagalica mi je ipak najbolja, odn. najsveobuhvatnija po pitanju oblasti koje kviz pokriva I Milka Canic, naravno misljenja sam da kad bi, ne daj Boze, ukinuli Slagalicu, ova zemlja propala
    I imam tako ruznu naviku, da gledam one kvizove u kojima voditelj prica kao navijen.. ne znam zasto, ali kad naidjem dok shaltam kanale, uvek ostavim ako naidjem valjda da bih bila pametna u odnosu na one koji zovu
    Krek, krek.. Ne gudra

  8. #23

    Odgovor: Kvizovi



    Slagal'ca..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  9. #24

    Odgovor: Kvizovi

    Dobro vece
    Obozavam slagalicu, gledam je cesto, a kad mi se brat nadje tu u to vreme onda obavezno. Nekako mi nije zanimljivo da gledam sama, ovako zajedno pogadjamo...Pitanja za sampiona, tj., super genije mi je super kviz, ima puno odvala..Najjace mi je bilo kad je lik na pitanja sta je na slici - a bio je jelenak, rekao skorpion. I ja sam bila u tom kvizu
    all that we see or seem is but a dream within a dream

  10. #25

    Odgovor: Kvizovi

    stalno gledam slagaicu pa to je odlican kviz!

  11. #26

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kvizovi, ali pod navodnicima
    Autor Kunic u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.03.2010, 23:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •