Spavanje na poslu - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 39
  1. #16

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Citat Tigerlily kaže: Pogledaj poruku
    Nažalost, no fuckin' way, pošto sam sa direktorom u kancelariji
    zašto baš danas nema neki sastanak

  2. #17

    Odgovor: Spavanje na poslu

    spavanje na poslu ninako,posle posla nekako,apred poso uvek!!

  3. #18

    Odgovor: Spavanje na poslu

    setam sve u krug ili bezim u wc da kuntam ,dok popijem chasu vode

  4. #19

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Nije moralno spavati na poslu, i nema loseg od toga kada vam se toliko spava da ne mozete ostaviti oci otvorene...

    Vrlo retko sam spavao na poslu, dok sam radio drugima...
    Mozda 3x za 10 godina...

    Danas radim sebi i posao mi je rasporedjen u raznim intervalima na ceo dan...
    Imam udobnu stolicu i ponekad malo i odspavam. To mi daje snagu za produzeni rad...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  5. #20

    Odgovor: Spavanje na poslu

    ...ja ne mogu spavati na poslu.......pao bih s' merdevina...

  6. #21

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Neko je pravio statistiku po kojoj zaposleni u Srbiji dnevno efektivno rade samo 45 minuta. Nije uključio koliko se od toga provede u spavanju. Ja mislim dva sata.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

  7. #22

    Odgovor: Spavanje na poslu

    ja nemogu da spavam na poslu, muzika mi je preglasna

  8. #23

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Šmrc.. Na ovom poslu ne mogu spavati.. Tresnula bih glavom o stol tada. A onaj prijašnji posao.. Nije bio loš. Došla bih u nedjelju u pola 7 na posao i u 7h bih već kunjala
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  9. #24

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Имам свој посебан трик, књигу "Кривично право - девето издање". После десетак страна могу да заспим где год да сам... обично се пружим по столу, и куњам... не сметају ми колеге око мене, али кад ми неко викне "не спавај", тачно би му јебо ма*ер и све по списку сељачку... говеда. Мислим да сам спавао на сваком послу који сам радио досад, а у војсци ме је водник оптуживао да стојим у строју и спавам... с правом...
    Данас се борим да не заспим, некако имам осећај да ми не би легло... а шеф тренутно у ваздуху пар стотина км далеко... газда вероватно пјан ко скот у Београду...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  10. #25

    Odgovor: Spavanje na poslu

    moja najbolja prijateljica i ja smo nekoliko godina radile u istoj firmi....desavalo se da pravo iz kafane dodjem na posao,a leti je to bilo prilicno ucestalo....kad ima puno posla umor se nekako zaboravi i vreme brze prodje,ali...muka je kad trenutno nema mnogo posla...onda umor savlada,zajedno sa mrzovoljom...
    sta smo radile?
    isle smo u kupatilo,naizmenicno...
    odem u wc,sednem na poklopljenu wc solju,izvadim naramenicu iz dzempera ili cega god,postavim je u cosak izmedju dva zida ,u visini glave,i nabijem glavu u nju...i odremam dvadeset,dvadesetpet minuta.... (to je neko vreme koje uvek mogu da pokrijem)....
    posle izvesnog vremena ide moja prijateljica....
    i tako....
    dremnemo....
    nije da nam nije znacilo...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  11. #26

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Danas sam baš krizirala negde oko podne... Odneli mi klimu na popravak, upekla zvezda, zapara da ni promaja ne pomaže... I osetim da ne mogu da vladam kapcima... Već sam razmišljala o varijanti selotejp- gornji kapak, kad mi je stigla kafa... Međutim, dok nije počela da deluje, već su mi se priviđali ružičasti jastuci... Kakav delirijum
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  12. #27

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Nema šanse da spavam...a nekad bi mi baš dobro došlo...posebno u vreme ovog US opena, pa onda još i Nole razvuče do 7, a meni sat zvoni 15 minuta pre toga da ustanem...E, taj dan sam se na poslu baš nazevala, al' ne mož' zaspati...

  13. #28

    Odgovor: Spavanje na poslu

    E kad se samo setim spavanjca u firmi.Radio sam u smenama :prva ,treća druga i dva dana sloboda.U prvoj smeni je bilo malo spavanja onako da se trgneš kad čuješ da neko ide,udrugoj kad ti se spava- spavaj au trećoj dođeš u 22 a u 23 već spavaš i to do 5 ako nema problema u pogonu.NEKAD BILO!!!!
    Ali to nije najgore nego što je firma otišla pod stečaj pa sam sad na birou.
    NE MISLITE VALJDA DA SAM JA TOME DOPRINEO??????
    bolje biti malo lud ,...
    nego biti malo pametan!!!
    heheheheh...hihihihi

  14. #29

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Bilo je slučajeva da su se neki nekad bolje naspavali na radnom mestu nego kući

    Šta radite kad vam se spava na poslu? Kako se borite da ostanete budni i koliko ste puta stvarno i zaspali? Ima li nekih interesantnih pričica vezanih za ovu pojavu?
    a bas lepo sam spavao tokom skolovanja nista lepse da te neciji glas uspava a zvonce malo trgne. Mislio sam da cu tako celog zivota da cu se naspavati posle spavanja ali
    a zavidim nekima koji mogu spavati na poslu pa posle pricaju kako su se umorili od rada.

    a prespavam posao nekad malo posle dorucka onako dok citam mikijev zabavnik il politikin samo malo sat dva na klupi il drvenoj tezgi. dobro je za ledja ne krivi se kicma kao kad spavas sedeci za stolom

  15. #30

    Odgovor: Spavanje na poslu

    Padne mi koncentracija oko podne, a kako padne ona, tako i glava krene da mi pada... Sama sebi ličim na konduktere noćnih vozova... Kljuc, kljuc... A onda metodom kosog hica, naglo presečem pospanost...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Lična higijena na poslu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 23:02
  2. Priče na poslu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 14:40
  3. Privilegije na poslu
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 14.02.2015, 14:33
  4. Kako ishrana utiče na spavanje?
    Autor Goga u forumu Zdravlje
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.03.2007, 14:35
  5. Tablete za spavanje bude iz kome
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.06.2006, 15:06

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •