Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?
Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 118
  1. #1

    Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Mnogi ljudi ne uživaju u oralnom sexu i to rade preko volje, samo da bi partneru bilo lepo. Ja baš to i ne kapiram, pa mi pade na pamet da vas pitam...

    Da li ste ikada doživeli orgazam dok oralno zadovoljavate partnera, a da vas on i ne pipne? Da li vam oralni sex predstavlja zadovoljstvo ili obavezu? Da li vam se ponekad činilo da vas partner "odrađuje" i da li se i pored toga možete opustiti i uživati?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    02 Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Naravno,ZADOVOLJSTVO. A uz to i obostrano(poza 69 je the best of the best ).Sve kao uvod u Carstvo Čula(da li se još neko seća tog filma?Ja sam ga gledao kao klinac u bionji od 4,6 i 8h)
    Laki je malo nervozan

  3. #3

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Nikad ne radim nesto sto ne volim i u cemu ne uzivam Znaci, ako nesto necu i ako mi nesto ne prija, necu to uraditi i ne pale tu one price "ako ti je do nekog stalo... bla, bla" ... bar ne kod mene.

    Oralni sex spada u stvari koje mi pricinjavaju zadovoljstvo i ne radim to zato sto osecam neku obavezu, naprotiv. Ali mogu da osetim da li neko uziva u tome da me oralno zadovoljava i ako osetim da neko to jednostavno odradjuje, sve sto zelim u tom trenutku je da ustanem i da odem da se istusiram
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    veliko zadovoljstvo, 69-ka posebno , samo naravno ne uvijek i ne sa svakim
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Zadovoljstvo, naravno... A tek kada vidim taj sjaj u očima...
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  6. #6

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Kada to zelim onda zadovoljstvo, kada ne zelim onda to ni ne radim
    Evo, promenila sam potpis

  7. #7

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Ili zelim il ne zelim(a zelim )i tu se vise nema sta reci...
    Pruzati partneru zadovoljstvo na taj nacin a ne uzivati zajedno s njim u istom cinu je za mene vredjanje,a partner uvek oseti....
    Sex uopce treba da je obostrano zadovoljstvo a ne obaveza
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  8. #8

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Zadovoljstvo!Meni je to uzasno intiman cin izmedju ljudi gde ono nesto ili ima ili nema...Ne mora uvek da bude ljubav u pitanju,dovoljna je i dobra hemija...A i puno vredi osmeh na licu zadovoljene osobe
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Meni se ponekad čini da ja u tome više uživam nego On

    ...valjda ima veze sa onim mojim fetišom No.1
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  10. #10

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Zadovoljstvo, u svakom slučaju. Sada to znam, ali je valjda trebalo iskustvo da do dođem do toga.
    Volela sam da se meni pruži to zadovljstvo. Ali da uzvratim...pa, tu sam imala više neke prepreke u glavi, nekako sam to smatrala činom kojeg treba priuštiti kada si 100% siguran u vezu.
    Dakle, najpre sam to smatrala obavezom, pa sam to iznimno retko i nerado činila. Niti sam htela da primam to zadovoljstvo ukoliko bi ga on smatrao obavezom ili pak smatrao da sam mu za to dužna da uzvratim.
    A onda sam shvatila da nigde nema stoprocentne sigurnosti. I da mi zbilja njegovo zadovoljstvo pričinjava ogromno zadovoljstvo. Odrekla sam se svih ograda u glavi. Sada to činim kada osetim potrebu da pružim partneru nešto više, da uživam u tome što njemu prija što mu pružam nešto više. Što sam baš ja ta koja mu tako prija.
    Dakle, uvek samo zadovoljstvo.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Ne verujem da bi neko nesto radio dobrovoljno ako ne uziva u tome,mada svaki covek je zaseban....
    Ja licnouzivam u tome,uzivam u uzitku voljene osobe i to me dodatno stimulise...Kada je njemu lepo ja uzivam jos vise....a znam da je obostrano..oboje se maksimalno dajemo i maksimalno uzivamo....
    " voli jer velika su srca koja vole..."

  12. #12

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Nije obaveza , al' se valja obavezno upraznjavati

    Davno je sex uznapredovao, pa cak i otisao predaleko u nekim prohtevima, tako da je oralni sex sasvim normalan. A sto se tice zadovoljstva? Pa meni su najbolje one sto navale same... tu ne mozes pogresiti. Ja se bar tako ponasam , pa ne radis ono sto ti ne prija nikad ili tada!
    "Ovo mesto nikada neće doneti ikome sreću.
    Ali ako padne u pogrene ruke..."

  13. #13

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    meni se cini da niko nije tacno procitao sta je SQUAW napisala ,meni je oral fenomenalan dok ga jj pruzam njoj.....dok ona meni (ne govorim samo o jednoj) ,bez obzira na njeno iskustvo,nekako mi nije cool
    E o tome je pisala SQUAW,odgovor na pitanje :ona dozivi orgazam ali ja jos nikad nisam(govorim o tome kad ja njoj a ona meni ne....dakle OBAVEZA DA PARTNERU BUDO SUPER, UZIVANJE U TOME STO JE PARTNERU BILO SUPER
    uivaj u ivotu danas... ..... sutra će biti kasno..

  14. #14

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Pre svega zadovoljstvo. Volim da vidim kako uživa u onome što mu radim, ali ne mogu reći da bih na taj način mogla da doživim orgazam (mislim, dok ja njemu pružam o.s.). Nekad se desi da to osetim kao obavezu, odnosno ne kao obavezu, nego da to radim zbog toga što on želi, a ja nisam baš momentalno raspoložena, ali najčešće to nije slučaj.
    Inače, moj partner u pružanju o.s. uživa još više nego ja (da ne pitate kako znam - očigledno je), tako da sam stvarno možda par puta pomislila da mu nije do toga nego da odrađuje .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  15. #15

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Mnogi ljudi ne uživaju u oralnom sexu i to rade preko volje, samo da bi partneru bilo lepo. Ja baš to i ne kapiram, pa mi pade na pamet da vas pitam...

    Da li ste ikada doživeli orgazam dok oralno zadovoljavate partnera, a da vas on i ne pipne? Da li vam oralni sex predstavlja zadovoljstvo ili obavezu? Da li vam se ponekad činilo da vas partner "odrađuje" i da li se i pored toga možete opustiti i uživati?
    Ja to obožavam raditi, jako mi je bitno da partner uživa u onome što radim. Jako to volim raditi i to mi pričinjava zadovoljstvo.

Strana 1 od 8 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sexualni kompleksi - patnja ili zadovoljstvo?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.05.2012, 23:20
  2. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  3. Pravila seksa bez obaveza
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.10.2009, 12:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •