Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo? - Strana 2
Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 118
  1. #16

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    ...ja se ne dam tako lako...mora da ima zdrave zube...

  2. #17

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    to je naravno zadovoljstvo...

  3. #18

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...mora da ima zdrave zube...
    Jel' moze vestacke?


    Necu raditi nesto sto ne prija. Kako se u odredjenom momentu osecam, tako postupam i trudim se da pruzim maksimalno uzivanje.
    A ako primetim da partner radi nesto preko volje popizdim. Bolje da nije nista ni pocinjao.
    Znaci nikako obaveza. Zadovoljstvo.

  4. #19

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Citat Zvonchica kaže: Pogledaj poruku
    Jel' moze vestacke?

    ...može ako ih posle pred spavanje ne ostavlja u čašu pored kreveta....

  5. #20

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Pa definitivno zadovoljstvo...
    Prosto za mene nema većeg zadovoljstva nego videti partnera potpuno "savladanog i iskorišcenog", a pritom mi se samovoljno prepustio...nije se čak ni opirao

  6. #21

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Pa definitivno zadovoljstvo...
    Prosto za mene nema većeg zadovoljstva nego videti partnera potpuno "savladanog i iskorišcenog", a pritom mi se samovoljno prepustio...nije se čak ni opirao

    And vice versa!!

    Sve rečeno se može primeniti i na partnerke!!

    Nema ništa lepše nego polako prilaziti njenom međunožju držeći dlan na stomaku, i osećati blago podrhtavanje iščekivanja pod njim!!! Ima li šta lepše nego biti zaronjen u njeno satensko, vlažno i željno međunožje i držati je čvrsto za guzove ili struk dok se ona migolji.... Ima li šta lepše nego svojim jezikom i usnama kontrolisati njeno zadovoljstvo, do pred sam vrhunac, pa onda ispočetka... Ima li šta lepše nego osećati je kako uživa u sladostrasti... Ima li šta lepše?! Reći ću vam
    DON'T PANIC

  7. #22

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    ....zadovoljstvo....obostrano....69....96.....
    Poruku je izmenio shacky, 29.11.2007 u 14:00
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  8. #23

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Zadovoljstvo koje jedino moze da se meri sa sampitama. I nekako mi uvek vise prija da se ja zavalim nego da lapcem kao pasce.
    Ko ne voli karanfile, taj ne treba ni da ivi!

  9. #24

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Zadovoljstvo, naravno... Ja prosto obozhavam da upraznjavam oralni sex, mada, moram priznati, mnogo vishe uzhivam kada ja, je l' da, pruzham to zadovoljstvo partnerki, nego kad se samo izvrnem na ledja... A 69 je...

    A da ne spominjem pozu 81.42

    No, bez zavitlancije, obozhavam kad osetim da moja draga uzhiva u onom shto joj radim, i onda se ja josh vishe bacim na posao, da uzhiva josh vishe, i vishe, i vishe...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  10. #25

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    ...obaveza svake žene naravno...

  11. #26

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    69 mi je bz vz,a ako ne voli provali se brzo,pa je bolje uputiti na onaniju,baš mi prija...

    Usput oralno bez gutanja i nije nešto inspirativno.....glabanje k'o glabanje

    Retko se desi da je žena,devojka,partnerka tako vična da me fascinira tek tako,ali ima ih....

    Ne volim žene koje ne vole lizanje,a ima i takvih...

  12. #27

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    oral je nesto naj..... ali ko zna da ga radi.
    Ali neke devojke ga bas razvaljuju,ipak sve je to do vezbe
    Iskreno ja moram uvek da se spustim medju zenske noge

  13. #28

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Citat MuadDibb kaže: Pogledaj poruku
    Nema ništa lepše nego polako prilaziti njenom međunožju držeći dlan na stomaku, i osećati blago podrhtavanje iščekivanja pod njim!!! Ima li šta lepše nego biti zaronjen u njeno satensko, vlažno i željno međunožje i držati je čvrsto za guzove ili struk dok se ona migolji.... Ima li šta lepše nego svojim jezikom i usnama kontrolisati njeno zadovoljstvo, do pred sam vrhunac, pa onda ispočetka... Ima li šta lepše nego osećati je kako uživa u sladostrasti... Ima li šta lepše?!
    Па ја бих рекао да има, колач са плазмом, бананама и пудингом од ваниле... палачинке с еврокремом и плазмом... али баки, сад кад си овако описао... можда пробам опет...

    Иначе, ја не капирам како некоме може бити нејасно да се орални секс ради преко воље. Иначе сам прилично несебична особа која брине за туђе задовољство, тако да ми није проблем да одрадим без уживања ако сам расположен. Орални секс је посебно згодан кад ти се партнерка не свиђа нешто посебно, па ти пружи солидан орални секс, а ти после не можеш да постигнеш ерекцију јер те не привлачи идеја секса с њом, па јој се лепо тако реваншираш. Још кад се додају прстићи...

    Нисам доживео оргазам под тим условима... Мада, морам признати да сам у 50% случајева (тј 2 пута) при пружању оралног секса уживао. Дакле, није само обавеза.
    Као што рече неко, већина девојака јако лоше одрађује тај део посла. Сећам се једног порнића на тему Клинтона и Монике Левински, заборавио сам како се зове, али тео сам да ги купим као филм-уџбеник за орале!
    Често ми се чини да ме партнер "одрађује", али то ми не смета да се опустим и уживам, а и ценим труд! Посебно сам имао осећај да ме одрађују кад сам плаћао, али ти орални сексови су ми међу најдражима, има једна клинка у Цара Лазара, сине, како та ради орал... само што је подигла пола сата са 30 на 40 евра...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  14. #29

    07 Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Obostrani oral istovremeno...to je vrh vrhova!

  15. #30

    Odgovor: Oralni sex ~ obaveza ili zadovoljstvo?

    Citat miha kaže: Pogledaj poruku
    Obostrani oral istovremeno...to je vrh vrhova!
    Izvini kolega,nista licno ali 69 FUJ...jbg o ukusima ne vredi raspravljati...Meni je obostrana onanija sa koje kakvim igrarijama inspirativnija mnogo...

    Volim da je izlizem,ali ne zato sto tako treba ili da otarasim vec sto volim ako uziva i volim kada je to dugo i kada se ne nada...one provale negde u podsvesti da li to radis sa uzivanjem ili samo da ne bude da nisi pojeo macu...

    Ako ona ne uzme pitona prva onda cu ja prvi...ali najbolje su one koje cute i cekaju da vide koliko si dominantan i da li ces joj sam strpati u usta i izcimati...

    Izvinjavam se unapred gadljivim i visoko moralnim na upotrebljenoj terminologiji...znam da je prikladnije NOH NOH na Nemackom,ali jbg...ziveh tamo da pisem nisam nauciti hteo nikada...

    p.s. zamolio bih sve koleginice koje mi daju poz. reput. za ovo da se potpisu,a ne da u uzbudjenju zaborave,pa ostanu anonimne...
    Poruku je izmenio Neron, 19.12.2007 u 00:59

Strana 2 od 8 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sexualni kompleksi - patnja ili zadovoljstvo?
    Autor SQUAW u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.05.2012, 23:20
  2. Duga veza kao obaveza, ili kao potreba
    Autor veljko yaric u forumu Ljubav
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 03.06.2011, 17:25
  3. Pravila seksa bez obaveza
    Autor tonio11 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.10.2009, 12:03

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •