Moji hardverski problemi - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 76
  1. #31

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    pitanje, da li ti je izbačen bio "balončić" sa porukom da je računar našao novi hardver kada si priključila štampač

    zatim - nekada se sve da rešiti običnim restartom računara
    ako već nisi, uradi to

    ako ne pomogne, ponovo restartuj računar, pa u safe mod
    i tu odabereš "last know good configuration"
    ako i ne pomogne, neće odmoći

    nego da li si pokušala u čitač da ubaciš neki drugi instalacioni cd
    kako se onda čitač ponaša?

  2. #32

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Nisam sigurna za baloncic ali zar svejedno ne bi trebao cd da se pokrene? Pogledacu sutra da li mi iskoci poruka da je pronasao novi hardver jer mi trenutno stampac nije u sobi, pa cu odg.
    To sam pokusala pre par dana a u medjuvremenu sam palila i gasila komp i opet kad se ubaci cd ne radi. A probala sam i da ubacim neki drugi cd sa instalaciom i normalno radi a i imam dva citaca a ni u jednom nece da se pokrene instalacija tako da ne verujem da je do njih A nije ni do cda.

    Ne znam da li si video pitanje u proslom postu jer sam ga naknadno dodala. Postoji li mogucnost da nisam dobro izbrisala prvi pa da mi on blokira instalaciju drugog?
    A to za safe mod nemam pojma sta je
    Everybody Wants to be a Cat

  3. #33

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Citat Wampirche kaže: Pogledaj poruku
    Nisam sigurna za baloncic ali zar svejedno ne bi trebao cd da se pokrene? Pogledacu sutra da li mi iskoci poruka da je pronasao novi hardver jer mi trenutno stampac nije u sobi, pa cu odg.
    To sam pokusala pre par dana a u medjuvremenu sam palila i gasila komp i opet kad se ubaci cd ne radi. A probala sam i da ubacim neki drugi cd sa instalaciom i normalno radi a i imam dva citaca a ni u jednom nece da se pokrene instalacija tako da ne verujem da je do njih A nije ni do cda.
    ok
    sa ovim što si rekla neko će verovatno izvući neki zaključak,
    ja se sa takvim problemom još nisam sretao
    btw, onima koji se razumeju bolje u ovu tematiku bi dobro došlo da napišeš koji Operativni sistem koristiš
    Ne znam da li si video pitanje u proslom postu jer sam ga naknadno dodala. Postoji li mogucnost da nisam dobro izbrisala prvi pa da mi on blokira instalaciju drugog?
    A to za safe mod nemam pojma sta je
    nisam video, i sve je moguće kada su računari u pitanju

    safe mod
    objašnjenje kako se ulazi u safe mod imaš u sledećem postu:
    http://www.vojvodinacafe.com/forum/382418-poruka10.html

  4. #34

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Ajde ovako:
    - Pošto reče da ti CD pročita šta je na njemu...što prvo nisi našla neki PDF fajl koji ti objašnjava instalaciju korak po korak ? Jako čest slučaj instalacije štampača je da se prvo učita jedan deo programa...pa ti sam program kaže kada treba priključiti štampač.
    Sama kažeš da neće da ti pokrene neki exe fajl...da li si ti sigurna koji exe fajl pokrećeš ?
    I...šta bi falilo da nam kažeš koji je štampač u pitanju (time bi znali i proceduru instalacije ).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #35

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Wampirche, da li ti je sad pri ruci štampač, računar, kabl, cd.....?
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  6. #36

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    pomirila sam se sa tim da sam nesto po'ebala kad sam brisala prosli pa sam zvala frenda da mi dodje ovih dana da popravi moje brljotine pa ce valjda to uraditi. Da te ne mucim da mi objasnjavas (ako zbog toga pitas) A inace jeste mi sve tu, mada tu je samo problem cd, nesto ga stopira da se pokrene
    Everybody Wants to be a Cat

  7. #37

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    nisi mogla time nešto mnogo pojebati..... ajde poveži štampač sa kućištem i uključi ga, reci mi ako ti se pojavi "Add new harware wizard", a ukoliko se ne pojavi otići u Control Panel>System>Hardware>Device Manager i pročitaj da li imaš "žuti znak pitanja" pored kojeg piše "USB Device" ili "Printer"......

    još dve stvari: da li štampač povezuješ preko USB kabla (ako slučajno ne znaš šta je USB kabl opiši mi kabl kojim povezuješ štampač s kućištem) i koji je model štampača, pročitaj šta na njemu piše ime firme (Canon, HP, Lexmark....) i koji je model, obično kombinacija slova i brojeva ili samo brojeva......
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  8. #38

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Imam stampac, komp, kabl i cd tu ali nemam dovoljno uticnica ali snasla se.
    Nego kad se prikljuci ne pojavi se znak da je pronasao novi hardver iako sam ubedjena da se prvi put kad sam prikljucila pojavio Kad odem u Device Manager nigde nema da pise bas Printer, na jednom mestu ima USB Printer support ali nema upitnika Da preko usb-a povezujem kuciste i stampac. A hp je
    Hajde ja cu sutra dovuci frenda da te ne mucim ovako a i spava mi se sad pa ako ne uspe da namesti posaljem ti pm ako je ok?

    Hvala u svakom slucaju.
    Everybody Wants to be a Cat

  9. #39

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Da, ok je da mi posaljes pm.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  10. #40

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    ako nekad komp zeza lepo sekiru i resite se muka,onda netje zezati i necemo se nervirati zasto nesto nece da radi

    ili probajte naci resenje na Google tamo 100 % ima xD

  11. #41

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Nemam pojma da li sam na pravom mestu (temi), ali me jedna briga mori:
    - kada iskljucim komp (sve po protokolu)... i dalje se cuje tiho zujanje.....ono nestaje ako izvucem kabl iz struje.

    Sta se desava?

  12. #42

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Mozda zuji ventilator?
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #43

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Pojma nemam...
    Menjala sam napajanje, i od onda se pojavilo zujanje; kontam da ima neke veze s' tim.
    Sada, kada gasim komp, obavezno ga iskljucujem i iz struje.........ali razmisljam da, ako negde dobija kontakt - ne dodje do nekog ozbiljnijeg problema?

  14. #44

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    ... i dalje se cuje tiho zujanje.....hmm:
    Proveri da li ti mozda zvuk dolazi iz zvucnika..ako je u pitanju desktop

  15. #45

    Odgovor: Moji hardverski problemi

    Nije iz desktopa, bas je iz kucista...

    (provereno cuvenom indijanskom metodom - slusnom ....... s rukom na uvu od pocetka do kraja delica PC-ja )

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 07.10.2017, 06:52
  2. Sta ako: Roditelji moji, ja sam gay!
    Autor vladapera u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 19:18
  3. Svi moji avatari
    Autor jovuk u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 19:08
  4. Moji ulovi
    Autor Zlatni mis u forumu Lov i ribolov
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 19.05.2012, 16:01
  5. Dragi moji - kukajte!
    Autor makilli u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.03.2009, 10:23

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •