Grupni seks - bolest ili šta već? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 69
  1. #46

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    nikad niSam za tu warijantu..nego...mozda ja kao muskarcina i to probam
    Poruku je izmenio starsica, 08.05.2010 u 21:39

  2. #47

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    ne smatram da je to bolesno - to je stvar licnog izbora. Jedino je grozno ako vas neko uvuce u to protiv vase volje, ili (jos gore) to ucinite da biste udovoljili svom partneru, ili nesto slicno...

    Licno nisam probala.... ali, "nikad ne reci nikad"...
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

  3. #48

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    Svakako nije bolest ako misliš da ti muž poveri kuvanje ručka i rađanje dece kao zdravoj osobi... tačnije grupni seks je grupna bolest koja se ispoljava samo dok ne nađeš jedan koji može da te ispuni i preko tvojih očekivanja,ali ako nastaviš i kasnije da ga konzumiraš,a nisi šatro nimfomanka onda pazi da niko ne zna ili se grupno izražavaj daleko od očiju okoline,jer može neko da pomisli d aod tebe neće biti dobre domaćice i majke nikada...

    Isto važi i za zoosex,s tim da je potonji daleko podnošljiviji,lakše ga konzumirati i u većim količinama,a biti majka i domaćica & dobra žena tom nesrećniku...

    Ali ako ne mislite o braku za mene ste idealne i jedne i druge,naročito što sam bivši kinolog,a i konji mi nisu strani...

  4. #49

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    Nerone, nisu samo zene te koje ucestvuju u grupnom sexu. Cini mi se da su muskarci vise naklonjeni tome. Verovatno je radoznalost u pitanju i ostvarivanje nekih mastanja. Neko ko i proba grupni sex, shvati da je to bilo tad i vise nikad. Neko opet ide dalje. E, o tim ljudima treba diskutovati i postaviti pitanje, sta je to sto ih privlaci tome. Kao sto vec rekoh, za mene je to sexualno izivljavanje, a ne sex. Nista lepse nego 1 na 1. Samo tada sex moze da ima svoju punu lepotu, prepustanje, opustanje i uzivanje.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  5. #50

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    Tanka je granica bolesti i normalnosti. Ako normalnost uopshte postoji. I ko je josh danas normalan.
    Dakle, boleSt nije, nego pravo na drugachije zadovoljstvo
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  6. #51

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    Probao sam ja da učestvujem,pa su neki nabili komplekse,a neki odustali...a jednom kada sam video u istoj sobi kako to radi mlađi od mene 15 godina skontam što mene niko nije ostavio i što me vole...Najiskrenije..

    Uostalom naučno je obrazloženo da hetero muškarac ukoliko mu se lako diže pred drugim q'čevima ka istima je i sklon,pa odatle sve što u sexu nije 1 na 1 ima pozadinu u sklonostima ka istom polu...

    A ni trojke me nisu išle...prva tri dana se dogovaramo posle me ne daju ni najboljoj drugarici...nemam sreće...'ebe me posesivnost tuđa doduše,al' mi i drago zbog toga...Sumnjam da bih bio srećniji kada bi me svaka koja mi se daruje rado podelila sa drugima...

  7. #52

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    sta reci? bolesno

  8. #53

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    Nije mi jasno gde u civilizovanom svetu seks u kojem ucestvuju dve zene i muskarac, ili dva muskarca i zena, koji nisu u bracnoj vezi ta vrsta seksa moze da se smatra 'bolesnom' po bilo kom osnovu ?
    ja postujem sve ove postove koji na bilo koji nacin ne smatraju onim sto ti koji su ih pisali ne bi radili. Ali smatram da je to jednostavno odraz sredine u kojoj se zivi.
    Ne bih se iznenadio da u NS-u i sire ima jako puno mladih i starijih koji vrlo rado
    zele da uzivaju u onome sto zadovoljava njihove prirodne potrebe.
    Nevidim gay seks kao nesto sto je odlika vrste, ali heteroseksualni odnos u bilo
    kom obliku je odlika vrste.
    Zar covek nije jedina vrsta koja vise upraznjava seks zbog zadovoljstva a ne
    zbog prokreacije, sto je jedini razlog zasto ostale zivotinje imaju tu vrstu
    odnosa ?

    Jew P

  9. #54

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    I delfini upraznjavaju seks iz zadovoljstva,kao i covek...jedine dve vrste...naucno dokazano...

  10. #55

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    ...grupni seks je posledica nemaštine.... ...sirotinja nema para da se seksa odvojeno, pa se okupe o jednom trošku...

  11. #56

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    Bolest definitivno

  12. #57

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    -prljavi grupni sex !

    reche onanista videvshi dvoje u parku....


  13. #58

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Bolest definitivno
    jako sam boleSan
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  14. #59

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    bezweze....sranje..bolestina ..

  15. #60

    Odgovor: Grupni seks - bolest ili šta već?

    Ne razumem ko se tu nad kim izivljava ako niko od ucesnika nije nateran i ako ima vise od 18 godina? Ne moram sve sto ne razumem nazvati bolescu..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. RSI - bolest izazvana upotrebom računara
    Autor Mish u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.06.2010, 21:25
  2. Sta sve može da uzrokuje bolest?
    Autor irnik u forumu Zdravlje
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 11.11.2009, 12:07
  3. Bolest zvana zavisnost
    Autor lado u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 17.10.2009, 18:57
  4. Bolest i zaštita bilja
    Autor silvia u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.06.2007, 14:52
  5. Grupni orgazam za mir u svetu
    Autor nattydread u forumu Spomenar
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 23.12.2006, 19:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •