Vaš lični stil - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 30
  1. #16

    Odgovor: Vaš lični stil

    Kod mene nema pravila.

    ~volim sportsko i udobno
    ~volim traperice (koje nisam prije mogla smisliti) i dolčevite ili majice na bretelice
    ~volim šoseve + čizme + kožnjak

    Dakle, nema pravila. Moja udobnost, moje raspoloćenje, moj osmijeh na licu.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #17

    Odgovor: Vaš lični stil

    U svom sam fazonu.
    Potpuno sam obična na neobičan način ili sam neobična na običan način ili neobična na neobičan način....
    Ma, nemoguće je objasniti. Treba videti.
    Neki moji prijatelji bi rekli "kao kameleon" mogu kako hoću ....
    Pažnju dosta obraćam na detalje!
    Ne pratim po svaku cenu modu i ne volm da nosim neku stvar koju seta ceo grad.
    Ajde da ga definišem kao neku laganu eleganicju sa notom excentrizma i provokacije!
    I još nešto- moj orman rupa bez dna...i nikad nemam šta da obučem..klasika
    Ćuti i prenesi dalje....

  3. #18

    Odgovor: Vaš lični stil

    Farke,starke,neka majca i cao. Zimska varijanta je isto farke,converse patike(hladno ju u starkama ) i kratka majica preko duge maje. Nije me briga sta nosim, da li se boje slazu,je li to u trendu ili nije, mislim ono "fuck fashion"

  4. #19

    Odgovor: Vaš lični stil

    oblacim se sportski.. i uvek tako... volim da nosim vse od suknjica, haljinica i tunikica koje mogu da kombinujem uz patikice do farmerica i trenerki..... i uopste mi nije bitno dali se to sto nosim nosi sada.. bitno je da se meni svidja i da mi dobro stoji

  5. #20

    Odgovor: Vaš lični stil

    Sportski.Trenerke,patike.Ne smem da izbrojim koliko trenerki imam.Svi me kritikuju-kad ces poceti da se oblacis kao zensko .
    E necu!Ovako mi se svidja i tacka!
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  6. #21

    Odgovor: Vaš lični stil

    pa sad zavisi od prilike
    kuci sam uglavnom trenerka,majičica
    za posao pantalone,dzemperić
    za izlazak neka haljina

    najvise mrzim da mi odredjuju sta se nosi ove godine,koja duzina suknje,koja boja bluze,...moj stil je ono sto mi lepo stoji i u čemu se osećam prijatno
    Najveca vlast je vladati sobom.

  7. #22

    Odgovor: Vaš lični stil

    Moj lični stil je iznuđen pošto sam na samom kraju lanca osba kojima se nešto kupuje od garderobe. Prvo deca, mementica, pa ja. Ko trinaesto prase! Međutim, to mi uošte ne smeta, naravno...

    Na meni je sve bofl i sa pijace. Jedino mi je obuća nešto kvalitetnija...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  8. #23

    Odgovor: Vaš lični stil

    Nemam trenerku.

    Klasichne patike nisam imao decenijama, skoro nadjem Adidaske (shanirana roba) uzasno fensi i uzasno jeftine, pa ih kupim. Sramota me da ih nosim na javnim mestima (ponekad na shljaku).

    Vuchem kompleks iz vremena dizelashtva, pa tako ne podnosim sve shto ima veze sa tim vremenom.

    Nikad ne upasujem koshulje.

    Ni majice.

    Ne volim da shetam ono shto svi shetaju.

    Volim firmiranu robu (al' ne izvikanu i bezrazlozno preskupu (tipa Replay)).

    Volim sezonska snizenja.

    Volim crno, sivo i belo.

    Volim da razbijem sve to sa nekom megasharenom, blesavom stvari.

    Eto...


  9. #24

    Odgovor: Vaš lični stil

    Volim modu i trudim se da je pratim,mada nisam neki fanatik.Svemu volim da dam licni pecat,i tada mi nije bitno da li je to in,jer je to ono sto ja zelim.
    Ne mogu reci da imam samo jedan stil oblacenja.Sve zavisi od raspolozenja,ali ono sto volim to su:kosuljice,farmerice,stiklice,kozni mantili i sakoi.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  10. #25

    Odgovor: Vaš lični stil

    Ma furam neki svoj stil...bar mi se tako cini jer u mojoj sredini devojke preferiraju eleganciju a ja sam vise za neku sportsku garderobu obucem se ja i elegantno ali samo kad izlazim ili kad bas moram.......Taj neki moj fetis ili "pecat" kako vec da kazem su obicno 10ak raznoraznih narukvica,onda lancici ili plocice....tako jednostavno obozavam te sitne stvari za kindjurenje........
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #26

    Odgovor: Vaš lični stil

    ne pratim modu,al se nosim jakoo dobrooo
    wolim da izgledam kao frajer sa stilom,takwog me majka rodila

  12. #27

    Odgovor: Vaš lični stil

    za kuci i setnju u park, trenerke, nekad farmerice, patike...
    za posao - zavisno od prilike - ako znam da cu ceo dan provesti u kancelariji, farmerice,pantalone, nekad suknje..bluzice ili majicice, dzemperi
    ako imam neki intervju - sakoa, kosulje...nesto elegentnije
    stikle nosim al ne previse visoke, opet zavisno od prilike i naravno u sta sam obucena u tom trenutku.
    kad izlazim negde uvece, volim da se picnem...hehe, haljinice, suknjice, stiklice...


  13. #28

    Odgovor: Vaš lični stil

    ma nosim bre sve.. i to bukvalno, nema stvari koje nemam u ormanu.. posebno od donekle od kako me je uhavtila neka manija za kupovinom
    bitno mi je da se u tome osecam dobro, naravno.. ali sam skoro kupila neku majcu u kojoj se ne osecam nikako.. a izgledam extra i najcesce je nosim iako se u njoj ne osecam dobro
    volim stvari tamnijih nijansi, ljubicasto, braon i tirkiz ili taaaaaamno plavo.. crno manje, jako me zatvori..
    obuca mora da mi je kvalitetna, to sam vec rekla negde.. ne zalim novce za kvalitetne patike ili cipele.. iako sam kupila cipele na snizenju od 900 dindzi prosle godine a nosim ih jos uvek.. nije cena uvek garant kvaliteta..
    preko nedelje sam uglavnom klosar najtezi, i to ako se potrudim da se presvucem iz pidzame dzins jeste jako dobar, ali ga u poslednje vreme skoro i ne nosim ako je preko nedelje, znaci kad ne izlazim da pijancim onda samo navucem trendzu ili helanke i na helanke oko clanaka grejace i pici Mujo a ako se izlazi.. e pa, tu se transformisem skrooouuuz.. salim se, nabacim sminku i neki dekolte, a ako ne dekolte, onda izbacim guzove..
    mnogo paznje posvecujem detaljima i iz kuce ne izlazim makar bez mindjusa.. sad sam kupila jedan veeeeeeeliki prsten.. ne znam kako je uspeo da mi stane na izvidjaca..
    tako da.. nemam stil, frikombinujem od onoga sto imam..
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #29

    Odgovor: Vaš lični stil

    Trenerke nosim samo po kuci , a patike koje sam kupila prosle godine izgledaju kao nove, jer toliko ih cesto nosim

    Nije da ne volim, ali jednostavno nemam priliku da se oblacim sportski.
    Sve zavisi od dana i obaveza u zadnje vreme nosim kostimcice, jer tako nalaze situacija,mada farmerice obozavam imam ih pregrst i nosila bi ih u svim prilikama da mogu.

    Kada su izlasci u pitanju tad jednostavno volim da se skockam i uglavnom oblacim haljine, koje nisu za dnevnu varijantu.
    Volim nakit, ne nista preterano i kitnjasto, prstencic ,ogrlica i narukvica,
    zlato ili srebro, opet zavisi od toga sta obucem.

  15. #30

    Odgovor: Vaš lični stil

    Najvise nosim farmerke,i teksas kratke suknjeFuram neki svoj fazon,nakit je obavezan,ali diskretno nista napadno.Retko sam u sportskom izdanju,trenerku nosim samo po kuci

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 11.03.2017, 20:19
  2. Da li stil pisanja može otkriti (i) nečiju erotičnost?
    Autor memento u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 11.04.2013, 23:40
  3. Religija/stil života
    Autor psssst u forumu Religija
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 27.10.2010, 06:02

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •