Vaš savršen odmor...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    Vaš savršen odmor...

    Kada biste sebi mogli prirediti savršen odmor, gde biste i sa kim otišli?

  2. #2

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Otisla bih, naravno, na skijanje, po mogucnosti sa nekom grupom ski-freakova, tj. onih koje ne mrzi da, uprkos nocnom bancenju, ustanu ujutro na vreme i odu na stazu... cisto da ne budem usamljena


    Moglo bi se reci da je ovogodisnje skijanje bilo bas takvo
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Otisla bi pravo u agenciju Kon-Tiki i izabrala bi bilo koje putovanje po svetu koje je skuplje od 2ooo eura.
    A nema mnogo takvih ponuda na njihovom sajtu http://www.kontiki.co.yu/putovanja.aspx?kat=4 , tako da bi otprilike to bilo recimo putovanje istok-zapad (beograd, london, njujork , majami , las vegas , san francisko, london, beograd) ili druga kombinacija koja nakon svega ovog pobrojanog dodaje honolulu i havaje- "malo" skuplja kombinacija.
    Ili recimo jako lepa kombinacija putovanja london , hong-kong , seul, tokio , kjoto, osaka, manila i na kraju opet london i beograd.
    A sto se tice Evrope, to cu vec videti...
    A sto se drustva tice, moze ko god hoce da ide sa mnom, jer ja tu osobu tesko da cu i videti tamo pored svega sto ima da se vidi....

    Eto, e sad mi samo pare fale....

  4. #4

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Citat goldie kaže:
    Ili recimo jako lepa kombinacija putovanja london , hong-kong , seul, tokio , kjoto, osaka, manila i na kraju opet london i beograd.
    Auuuu... ovo mi se svidja! Stvarno je odlicna kombinacija.

  5. #5

    11 Odgovor: Vaš savršen odmor...

    ja bi za pocetak na jamajku , pa na pjescanu plazicu , pa malo vutrica , pa malo muzika , pa par skokova u vodu , pa na reggae sunsplash festival ...i to tako nekih mjesec dana, pa onda afrika, juzna amerika, brazil, pa onda po belosvjetskim metropolama sve redom: london, pariz, lisabon i tako redom do penzije
    nattydread is coming to dinner

  6. #6

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Za mene je savršen odmor otići od kuće bilo gde,po mogućstvu sa dragom osobom i obavezno isključiti mobilni!
    Ne biram...planina,jezero,more....samo da ne vidim nikog poznatog...potpuno isključenje iz svakodnevnog života...
    Ne volim kad na odmoru sretnem nekog pa moram još i da ćakulam sa njim...

    i ništa ništa ne raditi
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  7. #7

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Citat blueella kaže: Pogledaj poruku
    Za mene je savršen odmor otići od kuće bilo gde,po mogućstvu sa dragom osobom i obavezno isključiti mobilni!
    Vaznije je s kim nego gde
    A ako bas i bude neka posebna destinacija-necu se buniti. A moze i prvo susedno mesto-cisto da promenim klimu
    Lako cu,ako je do mene.........

  8. #8

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Ah Tokio me ceka za koji mesec odlazim tamo da treniram... Tokio je grad koji cu obavezno obici od pocetka do kraja... Ali ipak su mi omiljene morske destinacije...

  9. #9

    Gde bi ste najradije putovali???

    Ima puno mesta koje bih zeleo obici......ali sada da me pitate gde ne bih znao.
    Gde bi Vi otputovali kad bi mogli da birate?

  10. #10

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Moj savršen odmor.
    Nisam se baš proslavila što se tiče putovanja van naše zemlje. Te neke državice okolo ali nešto ekskluzivno ne.
    E samo što sam ja ,,skromna,, pa mi i moj lepi Dunav, destinacija veka.
    Ali neću o njemu.
    Nadjoh se jedno leto na Rabu. Znate gde je to, tamo gde najlepše miriše more, tamo gde žive najljubazniji ljudi, tamo gde nema dalje...

    Domaćini divni, popeli me na neko brdo i to noću, odakle se vide" sva" ostrva na Jadranskom moru, gde svetle sve sijalice sveta...
    Neću više, verovatno sam preterala ali verujte to letovanje sam upravo tako doživela. I opet bih tamo..
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  11. #11

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Tri dana na pustom ostrvu,temperatura oko 28c i dogovoreni katering u odredjeno vreme...sasvim dovoljno!

  12. #12

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    sa voljenom osobom maldivi 20 dana all inclusive hahah nista neznam
    ja volim putovanja

  13. #13

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    nekad sam zamisljala razne kerefeke ,kao idealni odmor mora da bude preko sveta i tako to
    a sad jok
    mislim da starim
    sad bih volela da sa bliskim prijateljima sednem u auto i krenemo negde,sa sve sendvicima i termosom i cebetom,pa gde se zaustavimo .....ovde spavanje,ovde blejanje,onde noge u potok da umocimo,tamo kafu da popijemo....nikakav luksuz,samo putovanje,hosteli,svratista,kafane....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #14

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    mislim da starim
    Ditto.

    Samo mi nešto brzo stiglo da se gnezdim jbg

    Moj savršeni odmor je da pobegnem kući u selo, da ceo dan budem razgaćena i da ne dižem ništa teže od kašike. Kompjuter prošli put nisam ni palila kad sam bila kući, ceo dan sam bila sa mojima i gledala tv.
    Da kuvam mami i tati i da se mazim sa Snupijem.
    Obukla bih neke pantalone ako idem negde, ali bih verovatno izašla bez grudnjaka. Jebe mi se ko gleda, ja sam na odmoru.
    Ložim vatricu, ležim i čitam knjigu, bobam vanilice i štapiće koje je mama pravila za mene a otac pojeo pola dok je stiglo do posluživanja.
    Nema nirvane ako nije dom. I nema doma tamo gde nema porodice.
    Moja porodica i moj dom su moj perfect getaway i moja oaza.
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #15

    Odgovor: Vaš savršen odmor...

    Sama negde na Jadranu sredinom leta,bez telefona ,interneta ,da niko ne zna gde sam,da se kupam gola,da cunjam besciljno dok se ne umorim a onda svratim u neku konobu na ribu i vino ,da spavam dok se ne probudim sama i tako ...u krug....
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Savršen tata
    Autor Crazy Angel u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 04.03.2015, 14:08
  2. Savršen... ali oženjen!
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 237
    Poslednja poruka: 17.02.2012, 23:48
  3. Deca i godišnji odmor
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2009, 15:36
  4. Odmor za znakove zodijaka
    Autor DanijElla u forumu Astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.02.2009, 18:53
  5. Savršeni stranac
    Autor silvia u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.12.2008, 11:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •