Citat greco kaže: Pogledaj poruku


Elem, jedan od moja tri najbolja prijatelja je za sekundicu razgulio u Ameriku na ovaj nacin. Sve ga je tamo cekalo, sprat u kuci, kod tetka i tetke, auto, posao, objektivna shansa da upise akademiju (posto je rodjen sa gitarom i voli je vise nego 'leba da jede). Ovdje je vec dvije godine sa djevojkom u vezi, obozavaju se, sve super, ona cak i pristala da ta dotichna dama (amerikanerka) dodje u BL i da se uzmu. Kasnije je bio plan da zajedno odu, posto mu djevojka ima austrijsko drzavljansvo. Srecom, tetka je kasnije insistirala da pokusaju na onu drugu varijantu, ubijedjena da ce mu izganjati papire, ali nista od toga i jos se on totalno razocara u nju (posto je ispala totalni smrad u nekoj trecoj situaciji) i odluci da ostane ovdje, ulozi neku kintu, otvori studio za iznajmljivanje i pravi porodicu ovdje.

Posto mojoj sreci nije bilo kraja zbog toga sto mi rijetko dobar covjek i prijatelj (svaki je zlata vrijedan, u danasnje kretensko vrijeme) nije otisao daleko, ipak sam protiv tih brakova.
Mozda sam sebican, ali tako je ova prica zavrsila.
Pusti breeeeee.... sta ona zna....ona samo "PARE" vidi.... vidis sta kaze da crkne onaj sto mu je lepo....pa zato jadnice neces nikad nista ni imati....

A sto se tice tog tvog prijatelja "svaka mu cast"...