Zašto volite životinje? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50
  1. #46

    Odgovor: Zašto volite životinje?

    Razmisljam takao o svom zivotu
    i ono sto mi je toliko vredno
    bez cega ovaj zivot je prazan
    pade mi naum, jos samo jedno....

    Sva cista ljubav, i topla njiska
    mahanje repom kada je kraj mene
    one trenutke igre i paznje
    mnogi to neznaju uvek da cene....

    Jer to je prava, vernost do groba
    tu ljubav ne moze kupiti niko
    jer oni za vas zivot ce dati
    zato ih valjda volim toliko.....

    By B

  2. #47

    Odgovor: Zašto volite životinje?

    Citat Dagmar kaže: Pogledaj poruku
    ma sta god da im uradis oni ti prastaju .
    Sta si im uradila?


    OT. Zivotinja - ziva dusa....tu je da "kao sundjer upije" onu emociju koju smo spremni da joj pruzimo.
    Nesto drugo mi je bilo na umu kad sam videla ovu temu...u momentu sam se setila snajke koja ne voli zivotinje.....osim one koje moze da ubaci u tiganj.
    Dobila bratanica par onih pufnastih zeceva za rodjendan, da se raspilavis od slatkoCe kad ih vidis, a nju uhvatila panika kako da im cupavu glavu spasi. Nudi ih meni da ih mama ne bi u dunst ubacila... i bila sam u iskusenju da ih udomim da mi nije 11-to casovnog odsustvovanja od kuce. Malo bi se zeke i ja gledali, nedovoljno, mislim, koliko njima treba /u takvom ritmu bi samo akvarijumske ribice pristale da koegzistiraju sa mnom/.
    E, da...snajka nije losa i zivotinjoMrzac....samo joj je dopizdelo posle stotog kucnog "njaoooo, vidi kako je cakan kuca, maca, hrcak, morsko prase, papagaj, ljubimac", a na njenu brigu natovareni.

  3. #48

    Odgovor: Zašto volite životinje?

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Citat Dagmar kaže: Pogledaj poruku
    ma sta god da im uradis oni ti prastaju .
    Sta si im uradila?


    OT. Zivotinja - ziva dusa....tu je da "kao sundjer upije" onu emociju koju smo spremni da joj pruzimo.
    Nesto drugo mi je bilo na umu kad sam videla ovu temu...u momentu sam se setila snajke koja ne voli zivotinje.....osim one koje moze da ubaci u tiganj.
    Dobila bratanica par onih pufnastih zeceva za rodjendan, da se raspilavis od slatkoCe kad ih vidis, a nju uhvatila panika kako da im cupavu glavu spasi. Nudi ih meni da ih mama ne bi u dunst ubacila... i bila sam u iskusenju da ih udomim da mi nije 11-to casovnog odsustvovanja od kuce. Malo bi se zeke i ja gledali, nedovoljno, mislim, koliko njima treba /u takvom ritmu bi samo akvarijumske ribice pristale da koegzistiraju sa mnom/.
    E, da...snajka nije losa i zivotinjoMrzac....samo joj je dopizdelo posle stotog kucnog "njaoooo, vidi kako je cakan kuca, maca, hrcak, morsko prase, papagaj, ljubimac", a na njenu brigu natovareni.
    Mislim da gresis..... Zekama treba spas da sacuvaju zivu glavu pa je i tih 11 sati lepse od serpe i sapice za srecu....

    Inace ako im napravis dobar smestaj u vidu nekog kaveza i mogu da na neko vreme budu zadovoljni dok im nenadjes smestaj.....

    Ja sam jedne veceri naso belog zeku.... U sred grada u 3 ujutru..... naso sam mu smestaj jako brzo ali je i to vremenom prerastao.... Na kraju sam mu naso smetaj kod drugariec u selu gde je atrakcija u dvoristu postao..... Mislim da mu je sada bas prijatan zececi zivot i da uziva..........

    OT
    Moje misljenej da ljudi koji ne vole zivotinje ne vole ni ljude i ne mogu biti dobri ljudi.....

  4. #49

    Odgovor: Zašto volite životinje?

    zato sto imaju rep i zato sto ih volim

  5. #50

    Odgovor: Zašto volite životinje?

    Јер су укусне
    Пас ће те увек разумети

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Životinje od A-Z
    Autor azus u forumu Igre bez granica
    Odgovora: 360
    Poslednja poruka: 05.11.2019, 18:12
  2. Preparirane životinje
    Autor SQUAW u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 30.01.2014, 17:27
  3. Prava za životinje
    Autor Lady S u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.01.2014, 22:33
  4. Kviz - Volite li životinje?
    Autor silvia u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 29.01.2014, 22:27
  5. Životinje za maženje i životinje za klanje
    Autor Crazy Angel u forumu Životinjsko carstvo
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 31.10.2007, 21:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •