Haos na radnom stolu - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 50
  1. #16

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Meni je haos na radnom stolu deo strategije "zbuniti neprijatelja"

    na mom radnom stolu niko ništa ne može da pronađe...
    sem mene, naravno...
    što je odlično kada si okružen onima koji vole da zabodu nos u tvoje papire i rokovnike i planere i izveštaje i tako pokušaju da prisvoje deo tvog rada
    imala sam tu situaciju pre nekoliko meseci kada mi je nekim čudom sto bio bez nereda
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  2. #17

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    I kod mene nije bolje na stolu, ali imam jednu preporuku: nikad ne bacajte papire koji vam se ucine nevazni, mnogo puta su veoma vazni, zato spakujte u neku kutiju zapisite datum ciscenja pa odlozite negde gde nece smetati.

  3. #18

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Iskreno nekako mi priraste za srce haos na mom radnom stolu, ne volim kad mi neko pospremi isti jer onda nemam pojma gde sam sta ostavila i mnogo se iznerviram bwe...
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  4. #19

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    auuuu, bolje da ne znate na shta mi trentno lichi stol (mislim takav je stalno, al sad mogu da se izvlachim na zavrshne ispite ) ne hiljada papira, nego milion.. ne znam chega tu nema al' zachudo snalazim se bolje u ovom dzhumbusu, nego kad je sve lepo slozheno
    od knjiga, sveski i papira se ne vidim.. a tachno znam di je koji papir (kao ) aj' ono.. odprilike.. tu je negde
    ima onih sranja od gumice, nekog to strashno nervira flomastera, dugina paleta.. od cEdEOVA, tableta, praznih/punih chasha vode.. prazne sholje, olovaka tupih i shiljastih.. traka za zamotavanje poklona (keve mi, ne znam odakle to tu ) ma daa ne pricham, xaos.. a sve kao, sredicu ja to.. evenshli uan of dizz dejz aham, jes, shure.. pa daa.. hocu..
    moomoo meee jooouu

  5. #20

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Moj radni sto je u stanju kreativnog nereda...

  6. #21

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Mrzim da radim u haosu, tako da se uvijek trudim da mi je sto cist, kako od prasine, tako i od nepotrebnih papira....
    Savrseno normalna djevojka

  7. #22

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Citat mrvacha kaže: Pogledaj poruku
    Mrzim da radim u haosu, tako da se uvijek trudim da mi je sto cist, kako od prasine, tako i od nepotrebnih papira....
    laze, laze, ona zivi za haos
    smesi se... sutra ce biti gore

  8. #23

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Citat PropelerZviz kaže: Pogledaj poruku
    Kad nesto zapocinjem, ja reinstaliram moj astal. A posle se naravno zakrci. Ne nervira me to dok god se snalazim u haosu. Smatram da ako nesto stvaras, netreba da obracas paznju na proces. Ali ako si racunovodja, to ti moze doci glave
    Na radnom stolu gužva, olovke, papiri, upalječi. Savršeno je uredan kad krenem kući, kreativni nered ima svoje čari, dokaz da je neko za tim stolom.

    PS. Savršenstvo ni u čemu nije dobro...
    Poruku je izmenio Mish, 27.11.2007 u 18:04 Razlog: Caps Lock

  9. #24

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Citat mirka7 kaže: Pogledaj poruku
    Na Radnom Stolu Gužva, Olovke Papiri Upaljači.Savršeno Je Uredan Kad Krenem Kući, Kreativni Nered Ima Svoje Čari, Dokaz Da Je Neko Za Tim Stolom.

    ps.Savršenstvo Ni U Čemu Nije Dobro.....
    Savršeno se slažem sa izjavom u Post Skriptumu!


  10. #25

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Na poslu josh nisam nakupio dovoljno papira da bude haos, mada se trudim

    A @home... Uzhas... Papira na sve strane... Ali to je kreativni nered, bez koga ja ne mogu... Stalno mi zatreba neko parche papira da neshto zapishem, ili da prochitam shto sam zapisao... I uvek znam na kom parchetu je zapisano, i gde je to parche papira...

    Volim nered, al' onaj kreativni

    P.S.
    Obezbeditju i fotke soon


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  11. #26

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Ja ne mogu da sredim sto jer meni uvek sve to na stolu treba. I volim da je sve tu i da ne moram da ustajem iz fotelje.

    Nered je nekad bio veci nego sad a to sam uspela da iskontrolisem tako sto sam postavila malu kanticu za papirni otpad na stolu. Tako da sve sto shvatim da mi vise ne treba ubacim odmah u kantu i tako je malo urednije.

  12. #27

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Mene nervira red, onda se stalno brinem kako ću nešto da isprljam ili uneredim. Nered mi prija, iz nereda stvaram red, koji nije vidljiv običnim okom, i dalje posmatračima izglieda kao nered, a ustvari više nije .

    Nemam klasičan radni sto, nemam klasičnu kancelariju, radim za mnogo različitih stolova i na svakom od njih se zna kada ja radim. Tamo leže papiri, koji normalnom narodu služe za brisanje ruku, ispunjeni užasno važnim računanjima, poneki digitron, alarmi koji pište u svim živim prostorijama kroz koje prođem, jer sve odrađujem između neka druga dva posla.

    Sto u kancelariji u kojoj ponekada sedim je pretrpam knjigama, raznim nepročitanim radovima koji mole i čekaju, dok na njih ređam neke nove koji će takođe ostati nepročitani, brdo žućkastih papirića sa porukicama, nekoliko kalendara koji slabo nešto imaju efekta, mnogo raznih činija sa olovkama, kompjuter negde gviri iz svog tog haosa, i to mu negde dođe to...
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  13. #28

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    joj, to je veciti problem.. Iako sam po prirodi uredno stvorenje radni sto je nekako uvek u neredu.. i kad ga sredim, za nekoliko sati opet isto, pa se ne trudim bas cesto, a i brze se snadjem kad je sve tu i tamo
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  14. #29

    Odgovor: Haos na radnom stolu



    ....dodajte ovome jos ceo tabak papira slozen okolo na gomile i to je otprilike to

    ....svaki dan sebi govorim....sutra, sredicu sutra sto, sada ne mogu.....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  15. #30

    Odgovor: Haos na radnom stolu

    Kada vise ne stane na radni sto, tu je pod, pa kada se ispuni soba, moze i u susednu da se slaze...
    Jednom je upala cistacica i sve poslagala...

    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Taj slatki haos devojackih torbica...
    Autor SQUAW u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 04.10.2017, 18:57
  2. Sex na radnom mestu
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 18:02
  3. Nekultura na radnom mestu
    Autor Lady S u forumu Posao
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 24.07.2010, 15:27
  4. Uslovi za rad na radnom mestu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.03.2010, 21:04
  5. Haos Petrovaradina
    Autor tdem u forumu Spomenar
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 05.10.2008, 15:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •