Slikanje po ulici
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

  2. #2

    Odgovor: slikanje po ulici

    dodatak, jos malo slika iz ove kolekcije



















    Mudrome čoveku otvorena je svaka zemlja, jer je domovina plemenite duše čitav svet.

  3. #3

    Odgovor: Slikanje po ulici

    savrşeno
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #4

    Odgovor: Slikanje po ulici





    neunistiva zlojebaba!

  5. #5

    Odgovor: Slikanje po ulici

    Stvarno je genijalac, ko god da je to napravio.

    Mnogo je lepše od ovih naših umetnika koji šaraju po sveže okrečenim fasadama.
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."

  6. #6

    Odgovor: Slikanje po ulici

    Ovo je zaista vredno paznje.Svaka cast.Ostala sam bez teksta.
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  7. #7

    Odgovor: Slikanje po ulici

    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  8. #8

    Odgovor: Slikanje po ulici

    Meni se dopada što su teme vesele, zabavne, što su interesantne za širi krug ljudi i što takve akcije približavaju umetnost najširem krugu posmatrača, naročito onima koji nikada nisu kročili ni u jednu galeriju, muzej i sl. možda bi se moglo reći da ova umetnost ide na noge posmatraču ... pogledajte publiku, uglavnom su ljudi u prolazu.

    Ne bih da utičem previše na oduševljenje street art umetnošću ali setimo se velikana poput Mikelanđela, Rafaela, Leonarda itd. Zamislimo kako je bilo slikati svodove raznih hramova. Najverovatnije niko od posetilaca neke crkve ni ne pomišlja na šta liče Anđeli i Sveci iz blizine, sa razdaljine od metar/dva/tri ...
    Recimo Anđeli u nekoj kupoli su prilično vitki i izduženi, da ne kažem da liče na kobasice i da su iz toga ugla prilično smešni ali kada ih posmatrate od dole sve izgleda perfektno ...
    Zašto ovo spominjem, pa zato što je mnogo teže bilo oslikati svodove hramova upravo iz razloga što nije u pitanju ravna ploča kao što je trotoar ...
    bilo koji umetnik koji se bavio tim poslom imao je mnogo više problema i bila mu je potrebna mnogo veća umešnost ...

    Ne umanjujem ni malo veštinu street art slikara, rekoh da mi se veoma dopadaju radovi, ali sam želeo da pomenem i mnoge druge koji su se mnogo ranije i ozbiljnije bavili sličnom problematikom ...

  9. #9

    Odgovor: Slikanje po ulici

    Kakva iluzija ..baš,baš extra

    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  10. #10

Slične teme

  1. Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 12.10.2013, 21:48
  2. Paranoja u Ulici brestova
    Autor Sonja u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 09.07.2012, 22:38
  3. Slikanje vunom
    Autor Vunorad u forumu Umetnost
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.11.2011, 11:19
  4. Odsečena glava mladića nađena na ulici
    Autor veverica u forumu Spomenar
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 25.08.2008, 15:31
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.09.2007, 17:28

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •