Crna gora priznala Kosovo ??? - Strana 6
Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 172
  1. #76

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Nije da su oni mogli da sacuvaju Kosovo ali mogli su bar da sacekaju da nam to urade prvo manje bratske drzave i nije kriv Milo jer ni nama nije bio kriv Sloba, bili smo krivi mi sto smo ga pustili.

    Ne bih se ja tu nesto svetila, povlacila ambasadore, davala spektakularne izjave da sam politicar, vec bi im onako lagano uvela taksu kad dolaze, na kola, na pesake, na skole, obdanista, na vazduh.. naplatiti kao englezu, samo malo vise.

    Jos uvek me drzi prvi utisak, mozda malo popustim kad se slegne
    Narod Srbije je već u vreme Slobe bio ili demokratski, ili pljačkaško/životinjsko-šovinistički nastrojen. Zato narod nije ništa preduzimao protiv Slobe. Ovi prvi su verovali u demokratiju i mirno rešenje, a onim drugima je odgovaralo stanje.

    Mislim da ne bi trebalo Srbija nikakve sankcije da uvede građanima Crne Gore. ( u meni je sleglo) Samo ih treba tretirati kao ostale "strance", jer su oni odabrali one koji su za njih i u njihovo ime odabrali da nam budu "stranci".

    Da.. naplatiti kao i englezu što se naplaća kod nas.. (samo ovde dolazi malo engleza..)

    Crna Gora je odabrala jedan od dva ponuđenih puteva. I Srbija je već stavljena pred taj izbor, samo što odugovlači.. Izbor puta Crne Gore je stavlja protiv Srbije, i prema tome Srbija trenutno je intelektualno bliže izboru da se ne integriše zapadu, a istovremeno je svesna da iz materijalnih razloga drugi izbor povoljniji.
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    nije narod kriw,ocito ne razmisljas puno dok pises,nego eto cisto da kazes kako bi ti sankconisala narod crne gore
    Ti bato ochigledno ne razmishljash uopshte dok pishesh...


    ...jeste, narod je kriv.

    Zato shto godinama (decenijama, maltene) unazad bira rukovodstvo kakvo imate i kome, ruku na srce, treba da budete zahvalni, jer ste zbog njihove pragmatichnosti izbegli mnogo toga shto mi nismo mogli i verujem da cete za par godina ziveti daleko bolje od nas...

    ...e sad, kao drzava ili neshto drugo, to vec ne mogu da predvidim...

    ...u svakom sluchaju, nishta bolje nisam ni ochekivao, tako da nisam razocharan u vas. Razocharan sam u nash vrh, zato shto stanovnike druge drzave ne tretiraju na taj nachin i omogucava im da uzivaju sve pogodnosti kao da su drzavljani Srbije. Ali to je vec neka druga pricha.
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ti bato ochigledno ne razmishljash uopshte dok pishesh...


    ...jeste, narod je kriv.

    Zato shto godinama (decenijama, maltene) unazad bira rukovodstvo kakvo imate i kome, ruku na srce, treba da budete zahvalni, jer ste zbog njihove pragmatichnosti izbegli mnogo toga shto mi nismo mogli i verujem da cete za par godina ziveti daleko bolje od nas...

    ...e sad, kao drzava ili neshto drugo, to vec ne mogu da predvidim...

    ...u svakom sluchaju, nishta bolje nisam ni ochekivao, tako da nisam razocharan u vas. Razocharan sam u nash vrh, zato shto stanovnike druge drzave ne tretiraju na taj nachin i omogucava im da uzivaju sve pogodnosti kao da su drzavljani Srbije. Ali to je vec neka druga pricha.
    a carre moj,a ti bi widim kaznio narod cg i ti ..kako si mi mudar,uh..pa nidje ni u jednom swom programu nije stajalo,pred izborei na tribinama da ce biti priznato kosowo,znaci njihowi biraci su obmanuti..to je tako jasno
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat egzotic kaže: Pogledaj poruku
    a carre moj,a ti bi widim kaznio narod cg i ti ..kako si mi mudar,uh..pa nidje ni u jednom swom programu nije stajalo,pred izborei na tribinama da ce biti priznato kosowo,znaci njihowi biraci su obmanuti..to je tako jasno
    ... i opet greshish, nije to kaznjavanje, to je samo reciprocitet..."chemu emocije", by loMi...
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    da ..rekao je ''cemu emocije''..da..ali ja samo kazem da pred owogodisnje izbore na swim swojim promocijama,su imali swe da kazu osim da ce priznat kosowo...jer poznato ti je da je 85% ljudi protiw owog ludila..cak i njegowi biraci su zabezeknuti...to ja goworim..
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Evo, da se sipa čista voda u čašu..
    Srbija se nije mešala u unutrašnje stvari Crne Gore (priznala nezavisnost dela njene teritorije ili slično..) pa ipak turisti iz Srbije se tretiraju isto kao turisti iz ostalih država. Zašto?
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Невероватно који безобразлук. Као да је Србија из чиста мира протерала црношиптарског амбасадора, као да Милова стока није ништа урадила пре тога... нема граница безобразлуку. А из Србије нико да реагује...

    Vlada Srbije donela je odluku da protera našeg ambasadora iz Beograda i ako želi da se diplomatski odnosi vrate na raniji nivo, ona mora da učini prvi korak, saopštili su zvaničnici u Podgorici.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Невероватно који безобразлук. Као да је Србија из чиста мира протерала црношиптарског амбасадора, као да Милова стока није ништа урадила пре тога... нема граница безобразлуку. А из Србије нико да реагује...
    Gle ... ovaj bi.ser nisam ni videla ...


    Kako niko ... ... pa evo ti si reago' vo.



    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 15.03.2009 u 21:43 Razlog: ispravila nema u niko :)))

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat chichaglisha kaže: Pogledaj poruku
    gle ... Ovaj bi.ser nisam ni videla ...

    kako niko ... ... Pa evo ti si reago' vo.

    За оне којима је потребно нацртати, мисли се на представнике власти или представнике политичких странака, или барем НВО или неких сличних институција. Не на моје реаговање на форуму.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Nije potrebno puno znanja niti puno mozga, da se mržnja kao uostalom i svaka vatra - rasplamsa.
    To ložači dobro znaju.
    Dapače, za to nije potrebno ni malo mozga. Govor mržnje ionako ne ide iz pameti tj. iz glave (taj put je malo "duži" )



    Elem, dovoljna je šibica ... (ili kamen o kamen varnica) i malo nekog suvog sr.. granja.

    Takođe, ne treba biti mnogo pametan i: ložača, varnicu i njegovo prikupljeno suvo sr.granje prepoznati.
    Evo recimo pokušajmo ložača i varnicu da prepoznamo u sledećim temama:
    "Hrvatska i mi, a reč dve i o Kosovu"
    "Slovenija naprej ... sa osvrtom na Kosovo"
    "Evropa i mi ... Kosovo je Srbija"
    "Crna Gora priznala Kosovo",
    "Kosovo pred humanitarnom katastrofom",
    "Nenad Čanak od Like do Kosova",
    "B92 i raport-report sa Kosova",
    "Vlada (i BAJKA) za Kosovo"
    "Šta ste danas lepo kuvali , misleći na Kosovo",
    "Kako se češljate i Kosovo",
    ... i tako dalje ...

    Pera ložač NON-STOP trlja drvce o drvce, lupa kamen o kamen, pa gde upali i voila ... ... evo nam je varnica = vatrica.

    Ja naprimer na varnicu i vatricu reagujem tako što je, ako je mala nagazim, ako je veća prezgazim. Il' polijem vodom.

    Npr. Reko si stoka, jesi li reago' vo? jesi reago' vo si ... znači ti si reago' vo ... i idemo dalje.

    ________________________________________

    A to što je Crna Gora ili bilo ko priznao bilo šta ili Kosovo ... e, to je već tema za razgovor i za diskusiju.
    Ali no no jezik mržnje ! Sa njim n'umem ni da razgovaram ni da diskutujem.







    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "

      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Мислим да негде у правилима овог форума пише да мора да се пише на српском (или сличном језику из региона).
    Мислим да не би било лоше да своје постове почнеш да пишеш на српском, па би можда на нешто и личили.

    Говор мржње? Кад неко прича о томе да је ЦГ признала Косово, то је говор мржње? Кад неко прича о томе да људима на Косову прети хуманитарна катастрофа, то је говор мржње?

    Али срећом, имамо вас, тебе и Господина Не, којима није проблем ништа што се Србима дешава. Проблем је ето, највећи у свему томе, да то неко не злоупотреби. Ено, пустише лика који је убио 16 људи. Али то није проблем. Проблем је да то неко не "злоупотреби".

    Тему видиш у наслову. Држи се теме, покушај да пишеш српским језиком или отвори нову тему, о ложачима и говору мржње. Не можеш баш на свакој теми да пишеш шта ти год падне на памет. Па још неразумљиво. А ако имаш неких опсесија мојим ликом и делом, обрати ми се на ПП. Да те искулирам.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Ja u tvojim postovima vidim samo demagogiju i nista vise...
    Qui vit content de rien possde toute chose.
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Da se oglasim po ovom pitanju. Nije mi nimalo drago zbog ovog i ovakvog poteza vlasti u Podgorici...ali, razumem razlog. Broj Albanaca u Crnoj Gori nije nimalo beznacajan, potrebno je smiriti strasti. Nisam siguran da ce ovo doneti zeljeni rezultat. Ako Albanci u Crnoj Gori zele sukob, i ako za to imaju zeleno svetlo, tu vlada nista ne moze uciniti. Drugi razlog je pritisak iz SAD. Mislim da ovo nije potrebno preterano mnogo objasnjavati.

    Videcemo sta ce buducnost doneti, nije podesno donositi preuranjene zakljucke.

      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    Ja u tvojim postovima vidim samo demagogiju i nista vise...
    Ja u tvojim postovima vidim iskrenu privrženost ljudskim pravim i civilizacijskim tekovinama. Osim kad se radi o Srbima, jer to nije IN. Ali zato kad se radi o diskriminaciji transrodnih osoba, e tad...

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Da se oglasim po ovom pitanju. Nije mi nimalo drago zbog ovog i ovakvog poteza vlasti u Podgorici...ali, razumem razlog. Broj Albanaca u Crnoj Gori nije nimalo beznacajan, potrebno je smiriti strasti. Nisam siguran da ce ovo doneti zeljeni rezultat. Ako Albanci u Crnoj Gori zele sukob, i ako za to imaju zeleno svetlo, tu vlada nista ne moze uciniti. Drugi razlog je pritisak iz SAD. Mislim da ovo nije potrebno preterano mnogo objasnjavati.

    Videcemo sta ce buducnost doneti, nije podesno donositi preuranjene zakljucke.

    Čini mi se da je broj Srba u Crnoj Gori veći od broja Albanaca, pa tu nije bilo potrebno smiriti strasti?

    Što se tiče pritiska iz SAD, čime su im to pretili? Da nije višegodišnje antisrpske politike koju Milo vodi još bi čovek i pomislio da je to istina.

    Srbija ne sme da ima razumevanja za poteze protiv sebe. Mi imamo razumevanja za sve one koji nam rade zlo. To je van pameti, to je mentalitet leminga, autodestruktivca. Svet je džungla, a onaj ko se ne brani već ima razumevanja za svoje unišenje loše će proći. Ispada da Amerika ima važnije interese u Srbiji nego Srbija.

    Da Srbija preduzima neke korake protiv onih koji priznaju Kosovo, neko bi možda i razmislio o tom potezu. Ovako, baš ih briga.

    Srbi u Bosni su pod mnogo većim pritiskom, pa opet nema ništa od priznavanja Kosova.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Crna gora priznala Kosovo ???

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Da se oglasim po ovom pitanju. Nije mi nimalo drago zbog ovog i ovakvog poteza vlasti u Podgorici...ali, razumem razlog. Broj Albanaca u Crnoj Gori nije nimalo beznacajan, potrebno je smiriti strasti. Nisam siguran da ce ovo doneti zeljeni rezultat. Ako Albanci u Crnoj Gori zele sukob, i ako za to imaju zeleno svetlo, tu vlada nista ne moze uciniti. Drugi razlog je pritisak iz SAD. Mislim da ovo nije potrebno preterano mnogo objasnjavati.

    Videcemo sta ce buducnost doneti, nije podesno donositi preuranjene zakljucke.

    prizeljkivali su mnogi da se desi krv i u CG, da "hrabri" Srbi, pa i "hrabri" Crnogorci, "hrabri" Hrvati, "hrabri" Albanci i ostali pokazu svoju "hrabrost" na nedjelima.
    Ali eto, ta mlada vlast bez 6. svjetske armade, bez ikog u pomoc.... sachuva mir i uspeshno zavrsi granice svoje drzave da narod CG ne mora da se dokazuje medjusobnim mijeshanjem krvi na bojnom pragu svojih kuca.
    Znam da mnogi ne mogu prezalit sto ova vlast nije to dozvolila i da ce svim sredstvima sa zakrvavljenim ocima, iskolacenim ochnjacima i pjenom na ustima....zauvijek zaliti sto se to nije desilo.
    CG je sa svojom Vladom veliki zalogaj za mnoge kojima je i tada a i sad velika smetnja od savrsenih diplomatskih odnosa, zbog odlichnih sprovodjenja EU preporuka (a znam da su prve komsije sa prezirom gledali malu CG i mogucnost da tako mala uspije da savlada procedure u kontaktima), i zbog onog sto najvise boli - najbolje odnose sa najvecom svjetskom vojnom silom NATO-m.
    Sad ih tek boli sledeci uspjeh najavljen od strane EU - bijela shengen lista.
      Vrh

Strana 6 od 12 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.10.2019, 11:17
  2. Crna Gora
    Autor Kunic u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 06.08.2010, 01:55
  3. I Crna Gora polako u Evropi
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 30.10.2007, 19:37
  4. Back to Kosovo
    Autor Cold_Steel u forumu Igre
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 30.07.2007, 14:20
  5. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.03.2007, 19:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •