Deca i sport
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Deca i sport

  1. #1

    Deca i sport

    Jeste li svoje dete uključili u rad nekog sportskog kluba?
    Smatrate li da je to dobro?
    I za kraj, pazite li da ne preterate sa svojim ambicijama i željom da dete što pre postane uspešno?
    Ili ne pokusavaj, ili dovrsi!

  2. #2

    Odgovor: Deca i sport

    Moj sin kojem je 8 vec godinu dana trenira Shaolin kungfu.Trenira tri puta tjedno po sat vremena u jednoj od najboljih (nazalost i najskupljih) skola na istocnoj obali Amerike. Skola i sport su bili njegov izbor. Obozava taj sport i maksimalno se trudi. Clan je Black Sash Cluba sto znaci da uci baratati i oruzjem kao sto je mac npr. Prognozirali su mu ako nastavi tim tempom da ce do 12 godine nositi crni pojas. Podrzavamo ga koliko mozemo jerbo je jedan od uvijeta da budes clan ove skole da imas odlicne ocijene u normalnoj skoli.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  3. #3

    sport i deca

    Da li vam se deca bave sportom.Moj sin(4.5 god) ide na plivanje i ja sam jako zadovoljna i nadam se da ce mu taj sport ostati prioritet jer ga smatram jako zdravim i dobrim sportom.Da li vasa deca idu na neku sportsku aktivnost?

  4. #4

    Odgovor: Deca i sport

    Ove moje nikako da podignu guzu sa stolice,sportuju sa internetom,a ni u skolu nemaju bas jak fizicki,koji krug u dvoriste i gotovo,i posle se zale lekari da su deca obesa(debela)jedino treniraju prstice sa komp,play,Nintendo,tamagochi,dobro starija jeste sportuje na svom radnom mestu nje samo interesuje muzika
    No me toques

  5. #5

  6. #6

    Odgovor: Deca i sport

    Kada dete oseti potrebu, tada početi. Moja devojka je sa sportom počela u trećem razredu osnovne škole. Od tada trenira bez prestanka i postiže sjajne rezultate. Kada kažem rezultate pri tom ne mislim samo na priznanja i medalje. Prvenstveno mislim na ličnost u kakvu se razvila, na mladog čoveka spremnog da odoli lošim uticajima, na vremenu koje korisno troši, na karakteru koji izgrađuje...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  7. #7

    Odgovor: Deca i sport

    Prošle jeseni smo ju htjeli na karate upisati jer se je htjela tuči kao mama ali sve je ostalo na dva odlaska na trening jer se njoj nije dalo ipak vježbati pa mi nismo inzistirali na tome. Tada je imala 5 godina. Trenutno je samo na ritmici koju ima u vrtiću.

    Što se mene tiče, inzistirat ću da svakako nešto upiše, ali izbor ću ostaviti njoj na volju.

    Moja praksa je pokazala koliko sport izgradi osobu i koliko joj samopouzdanja i snagu volje može dati.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Slične teme

  1. Konjički sport
    Autor DarkRed u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.05.2014, 09:16
  2. Vaš omiljeni sport?
    Autor DakiAleksinac u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 12.08.2012, 19:37
  3. JOGA i SPORT
    Autor Vlada Vasic u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 02:58
  4. Sport u 2008. godini
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 04.01.2009, 15:05
  5. Ishrana i sport
    Autor DrinChe u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 29.09.2008, 16:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •