Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 94
  1. #1

    Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    dakle? jel gledate u vrh vasih cipela ili zujite okolo ko muva bez glave? gledate li izloge ili se samo u njima odmeravate? promatrate li ljude koji vam dolaze u susret ili citate brojeve sa registracijskih tablica?
    pogledate li koji put u nebo?

    ima jedna provala, ne znam dal je istina, tako sam cula..
    prica o pofesorki istorije ~~ 'Šetam ja tako ulicom i razmišljam o propasti Rimskog carstva, kad odjedanput pogledam, ja na kamionu?'
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Ne da ne posmatram ljude koji mi dolaze u susret, nego bi sa mnom covek trebao da se sudari da bi ga primetila. Zato u nebo zveram povremeno. Ako postoji neko cvece ili drvo tu gde hodam, onda i u to gledam. Bacim pogled u izloge, neke koji mi privuku paznju... ili one gde vec neko stoji i nesto gleda... Nikada ne gledam u svoje cipele. Najcesce gledam pravo ispred sebe. To sve vazi naravno, ako setam ulicama svog grada. U svakoj drugoj varijanti sam muva bez glave.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Gledam ko mi ide u susret, gledam da me ne puknu neka kola ()... i ono sto najcesce radim i sto me izludjuje do besvesti - ako je trotoar sastavljen od ploca, prebrojavam ih Izloge slabo gledam, to mi se ne mili ni kad moram
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    u mom slucaju zavisi od raspolozenja.. no najcesce zujim i gde treba i gde ne treba.. toliko da retko kad gledam kud hodam, jednom sam uspela i u stup da se zabijem skoro pa nikad ne gledam u cipele ni u pod.. a drugi prolaznici mi ne privlace bas paznju, sem ako mi za oko ne zapadne neka chudnovato~luckasta~ kombinacija odece koja se nikako ne slaze inace u izloge isto bas ne gledam.. sem kod ducana za art suply

    kao i Skvovitis, i nebo i zemlja (zemlja u doslovnom smislu) privlace pozornost, pogotovo u prolece
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Ma zavisi... Ako sam krenula u soping onda zveram po izlozima. Retko kada mi se desi da gledam ko mi ide u susret. Primetim tek toliko da se ne tucim sa nekim. Imam neku glupu naviku, da ako se zadesim na Bulevaru, pokusavam da zamislim pravolinijsku putanju po kojoj bih najbrze stigla do cilja. Ma ziva glupost, iz prostog razloga sto je na istom uvek guzva kao na z.stanici. i naravno, samim tim je naprosto ne izvodljivo. A ako sam u stiklama, eeee to je situacija u kojoj ne dizem glavu od plocnika. Stalno zveram da ne naletim na nekakvu rupu u kojoj bih se strmeknula.
    "Bupu pi du pu !"
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Citat Betty Boop kaže:
    Ma Primetim tek toliko da se ne tucim sa nekim.:
    Shta da ne uradish?

    Elem evo ja : zavisi kako sam raspolozen .. ako sam neshto neurozan il umoran u glavnom ne gledam nishta samo da se stigne od tachke A do tachke B a da me pri tom ne udare kola ili ne stanem u psece govno ...

    Ako sam izashao da blejim onak gledam sve i snimam sve .. naravno ne blenem ljudima u face ali snimam interesantne konfiguracije /lica tijela itd po nekad vidim kako bi se to dalo nacrtati/ izmodelovati itd ...smishljam priche koje se kriju iza lica .. koliko lice u opshe odaje karakter? ..Svakako snimam dobre cice .. po nekad vidim kako bi se to moglo...ovo/ono...ne libim se okretati .. Snimam interesantne fasade, po nekad se trudim da zapazim stvari koje mi inache promichu.. po nekad stvarno zveram okolo.. hah koliko tvoj rodjeni grad mozz da izgleda novo i drugachije samo ako podignesh glavu.... Uz sva ta sranja zaboravim da gledam po izlozima ako sam recimo krenuo da trazim patike il shta god..
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Citat yige_gui kaže:
    skoro pa nikad ne gledam u cipele ni u pod..
    Cudo pa nikad nismo zavrsile u nekom sahtu.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Citat SQUAW kaže:
    Cudo pa nikad nismo zavrsile u nekom sahtu.
    nemoj bre da nas ureknesh
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Kad idem ulicom obično sam jako zamišljen, tako da imam ozbiljan izraz lica. Činimi se da gledam u zemlju ispred sebe. Tako je uvek kad idem sam. šta da radim kad imam to proklestvo da mi mozak uvek nešto obrađuje.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Citat Meggy kaže:
    Gledam ko mi ide u susret, gledam da me ne puknu neka kola ()... i ono sto najcesce radim i sto me izludjuje do besvesti - ako je trotoar sastavljen od ploca, prebrojavam ih Izloge slabo gledam, to mi se ne mili ni kad moram
    Isto, samo sto se ja trudim da ne zgazim na "liniju" izmedju ploca. Mislite da sam cudan?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Citat Kunic kaže:
    Isto, samo sto se ja trudim da ne zgazim na "liniju" izmedju ploca.
    Cekaj, ko ti je rekao da ja to ne radim?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Auh, pa na sta bi onda nas dvoje licili da se setamo? Poskakivali bi i brojali.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Citat Kunic kaže:
    Isto, samo sto se ja trudim da ne zgazim na "liniju" izmedju ploca. Mislite da sam cudan?
    e dobro je nisam jedini

    kad jurim negdje nemam pojma gdje sam a ne da jos gledam nesto, a dok setam ako mi pogled ne odvlaci necija figura onda ili sabiram brojeve na tablicama automobila ili pazim na linije na trotoarima
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    axaxaa.. ovde svi nesto broje i prebrojavaju

    ja sto dalje od brojki to bolje
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Sta/kuda najcesce gledate dok hodate ulicom..?

    Zavisi s kim sam i kojom ulicom idem Ima vise varijanti,haaaaaaaahaaaaaa
      Vrh

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li gledate kursadzije?
    Autor suzy73 u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 11.08.2018, 15:27
  2. Sta vas najcesce ljuti?
    Autor kissigirl u forumu Psihologija
    Odgovora: 187
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 18:10
  3. Karlovčić - sa najširom ulicom
    Autor nenad.bds u forumu Srem
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.02.2015, 11:00
  4. Gde najcesce idete na more
    Autor Badza u forumu Turizam i putovanja
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 29.12.2010, 08:46
  5. Da li cutite dok gledate filmove?
    Autor Muckota u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 08.12.2008, 00:20

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •