Plasticne operacije - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 57
  1. #31

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku

    Veruj, zna to da bude dobro...do bola dobro !
    Samo prirodno može biti "do bola dobro"..sve ostalo je samo napucano, a još češće prepucano..zato je muškarcima lako "uvaliti" falš....koji se kad tad ispuva..

    Takođe protiv estetske hirurgije, sem u slučajevima većih nedostataka, ožiljaka, zdravstvenih tegoba..
    Zdrav život, redovni treninzi, puno vode i redovan sex..evo i u četrdesetim može odlično da se izgleda..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #32

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Samo prirodno može biti "do bola dobro"..sve ostalo je samo napucano, a još češće prepucano..zato je muškarcima lako "uvaliti" falš....koji se kad tad ispuva..
    To važi za one mlađe, a vremenom priroda pupušta pod pritiskog celulita, bora, sala, godina.... Nemoj da si na kraj srca!
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  3. #33

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Samuraj kaže: Pogledaj poruku
    Nemoj da si na kraj srca!
    Nisam na kraj srca, već na guzi bez celulita..mojoj..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #34

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Aiko kaže: Pogledaj poruku
    Nisam na kraj srca, već na guzi bez celulita..mojoj..
    To možeš reći nekom drugom, mislim nekom ko te ne zna ...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  5. #35

    Odgovor: Plasticne operacije

    Sad bih ja kao trebala da postavim sliku, da dokažem?
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #36

    Odgovor: Plasticne operacije

    Apsolutni pristalica estetske hirurgije
    bez obzira da li je u pitanju rešavanje zdravstvenog problema ili rešavanje problema u glavi zvanog komplex zbog ovakvog nosa, onakvih grudi, te i te dužine...itd...

    Svako ima apsolutno pravo da sa svojim telom radi šta god želi..a ukoliko je npr. u situaciji da ne može do svoje 34 da ostvari normalnu vezu zbog komplexa a koji je potekao iz određene fizičke karakteristike (prevelike ili premale)...zašto da ne...
    Odnosno, ukoliko se neko opredelio da peva po splavovima, kafanama, šatorima i slično, i smatra da će više zaraditi povećanjem grudi ili povećanjem usana ili ispumpavanjem sala..zašto da ne...
    Ko voli neka izvoli...da legne na operacioni sto..ili da bleji kao nezdrav u rezultate tog leganja...

    Podvrgavanje estetskoj hirurgiji ne znači nužno ''napucano''..zna itekako da bude urađeno sa ukusom i merom, da se skoro i ne primeti razlika...da pogled ili dodir...



    PS. Ako mi neko kaže da je gornja slika ''do bola'' bolja od donje, i donju nazove napucanom..a da zaista tako misli...ja krećem peške na mesec...
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  7. #37

    Odgovor: Plasticne operacije

    SR...slazem se sa tobom - sve je OK dok nam pomogne to resimo neki problem nakon cega bi se bolje osecali. I sve je OK dok se to uradi umereno.

    Kad mi neko kaze estetska hirurgija prema meni znaci da time nesto poboljsam, promenim, kako bi estetski bilo lepse, primamljivije i td....
    Secam se jedne TV emisije u kojoj su prijavljeni isli na milion plasticniih operacija samo da bi nalikovali svom idolu. Nikad necu zaboraviti blizance koji su hteli da lice na Bred Pit-a, a sve te operacije znacile su kompletnu promenu lica....To je meni uzasno i ludo - da skroz promenis svoj izgled da te ni rodjena majka ne moze prepoznati...... Gde je tu lepota?

    No naravno svako ima prava raspolagati svojim telom kako zeli...
    Poruku je izmenio Bombica, 26.07.2009 u 14:53 Razlog: edit


  8. #38

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku


    PS. Ako mi neko kaže da je gornja slika ''do bola'' bolja od donje, i donju nazove napucanom..a da zaista tako misli...ja krećem peške na mesec...

    Nema razloga za toliku nervozu, pogotovo što se zna da kad se spomene estetska hirurgija, ne misli se na ovakve skoro neprimetne zahvate, već na nešto sasvim drugo..na ono zaista napucano, na ono što gledam svaki dan i što nije više, nazovi, privilegija estradnih ( takođe nazovi) zvezda..

    Lično sam imala grudi kao sa gornje slike, ali evo posle dve trudnoće i redovnih vežbi, sada su kao na drugoj..i zaista ne mogu da razumem da neko može biti iskompeksiran jer ima male sise ..klempave uši, veliki, grbav nos, ožiljci i ostali pravi nedostaci su i dalje po meni jedini razlozi za nož..sve ostalo je problem u glavi i prvenstveno bi trebalo poraditi na samopouzdanju, mnogo pre nego na nožu..

    I što reče Bombica, na duši..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #39

    Odgovor: Plasticne operacije

    Pa nevolja kod ljudi je u tome sto nemaju meru....po principu, ako placam (vec) tolike pare za "nove" grudi...onda cu nista manje neg' petice (ili sestice)....pa necu valjda da spucam toliku lovu u nesto sto se "nece videti" (iz aviJona)

    A da li ce to (pri tome) biti i estetski lepo....ma ko mari

    ...bitno da se zna da je seka ugradila implantante....kad je bal, ma nek' je maskembal
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #40

    Odgovor: Plasticne operacije

    Sin moje profesorke iz srednje škole je plastičar na glasu i pre jedno 9 - 10 godina sam prvi put bila kod njih. Te priče iz prve ruke je zanimljivo čuti. Ima pacijentkinja koje istu vrstu korekcije rade sezonski, ali bukvalno. Ako je za proleće/leto 2009. modni diktat takav i takav, one slušaju i za tu seyonu vade ili dodaju, zavisi kako bubanj kaže i tako stalno... Nije šala, čovek od takvih malte ne živi, putuje... I nije protiv hirurškog noža jer je i svoju majku na moje oči (i ranije) molio da joj malko zategne lice, ali neće žena. Imao je planove i mene da sređuje, ali samo sam ga mrko pogledala.
    Ovo što Aiko kaže za vežbe, ishranu, vodu, raspoloženje... i završetak te njene rečenice su odgovor i na ono pitanje: "Smatrate li sebe lepom?" jer je takav stav pola lepote.

    Ono što me je posebno iznenadilo je podatak da pacijentkinje ni ne pitaju, skoro ni jedna, koji su to implantati, šta se to ugrađuje u njih, pa nešto malo tu da se vidi po iskustvima u svetskim centrima za plastičnu i rekonstruktivnu hirurgiju i da se odluči ili napravi nekakav dogovor jer uvek ima novih, boljih, usavršenih "kesica" koje ako ništa drugo, neće pući i neće se njihov sadržaj bućkati u sparušenoj dojci.
    Najčešća pitanja su da li boli i kada se neće videti ožiljak. Svest na nivou, nema šta.

    O pravnoj regulativi nema ni slova kod nas, koliko ja znam. Šta ako... Pa redom, od najbezazlenijih stvari.
    Ništa ni tu. Toliko o svesti to jest savesti druge strane.
    U zbiru, odličan su par dr i pacijent , isn't it?

  11. #41

    Odgovor: Plasticne operacije

    Nemam ništa protiv estetske hirurgije u slučaju kada su i lekar i pacijent svesni da od dupeta oko ne može ispasti. Tačnije, da možemo da korigujemo prirodu, ali ne da je iz korena menjamo. I nekako, mogu da shvatim da žena hoće da ima balončine od sisa ili muškarac da želi da se pohvali svojim pozamašnim merama, ali ne mogu da shvatim lekare koji žele da budu vajari plastičnih spodoba.
    Da li bih se podvrgla takvoj operaciji? Ne, sa ovim stanjem svesti, ne. Ali, ko zna, dovoljno puta sam se ubedila u tačnost tvrdnje "nikad ne reci nikad". Mada, moja merila estetskog teško da bi me dovela do toga da od sebe pravim plastičnu lutku.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  12. #42

    Odgovor: Plasticne operacije

    Ni govora nema o nervozi bilo koje vrste
    Nije mi karakterna osobina...a citirani deo teksta je trebao da bude šala, a ne znak nervoze

    Estetska hirurgija nije više stvar tzv privilegovanih, sve je više onih devojaka-žena iz komšiluka koje su se podvrgle jednoj od operacija, a sve u cilju poboljšanja, ne svog fizičkog izgleda, već svog samopouzdanja...

    Divna je stvar nemati komplexe, još divnija izjaviti da ne razumeš one koji ih imaju..znači da si zaista odrastao i upoznao sebe...
    Moja je priča svasvim drugačija, iako nemam lično komplexe, u neposrednoj blizini imam čak dve drugarice koje su sa svojim odrastale i pokušavale da se izbore...obe su tek posle estetskih operacija zaista procvetale..pre svega kao osobe, rasterećenije, bezbrižnjije, opuštenije...i pre nego što bilo ko donese svoje zaključke, govorim o devojkama koje su završile fakultete, koje imaju poprilično dobar posao i ne pripadaju grupi onih što šetaju najnovije brendirane in-krpice po Strahinjića Bana i splavovima kod Juge...

    Obe je operisao moj najbolji drug - estetski hirurg, te i sa te strane, mnogo priča sam čula a ponešto i videla
    Znam koliko je nerazumnih zahteva za povećanjem grudi, smanjenjem nosa, uvećanjem penisa...odbio jer nije smatrao da zadovoljavaju standardne telesne proporcije..

    Ono gde se slažem sasvim, jeste da su i estetske operacije ipak ''stvar svesti'', pre svega lekara, a zatim i pacijenata..ali definitivno nije stvar koju, a priori, treba eliminisati kao mogućnost i razapinjati na stub srama
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  13. #43

    Odgovor: Plasticne operacije

    @SansRomantic,brawo





    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    ". Mada, moja merila estetskog teško da bi me dovela do toga da od sebe pravim plastičnu lutku.
    izwini,a zasto to tako ''plasticnu lutku' to je cinizam...SansRomantic je fino dala primjer u slikama da nije to bas tako strasno i da nisu baloni u pitanju,nego manja korekcija,nishta eksponirajuce..i zasto to opisujes 'plasticnom lutkom'

  14. #44

    Odgovor: Plasticne operacije

    Egzo, nisi me razumeo što me i ne čudi. Sans nije dala sliku plastične lutke. Za tu sliku plastične lutke po mojim mirilima možeš pretražiti recimo neke teme na muzici.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #45

    Odgovor: Plasticne operacije

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Egzo, nisi me razumeo što me i ne čudi. Sans nije dala sliku plastične lutke. Za tu sliku plastične lutke po mojim mirilima možeš pretražiti recimo neke teme na muzici.
    ok ,samo ne prowociraj s tim 'sto me i ne cudi'...sawrseno sam razumio..po tebi,zene koje se podwrgnu takwim operacijama su ustwari plasticne lutke...tako ih ti gledas

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dijeta nakon operacije žuči
    Autor -milan- u forumu Spomenar
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 22.02.2008, 21:25
  2. Laparoskopska metoda operacije zucne kese
    Autor vvasojevic u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 21.10.2007, 13:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •