Sasu Jankovica za predsednika!
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Sasu Jankovica za predsednika!

Agitirate? Nadate se?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

Ne znam za druge, ali meni on deluje kao mamlaz. Mada, ukoliko se predsednik drži Ustava, jako malo je važno kakav je jer ne može mnogo da zasere !

P.S. Ipak predsednik ima funkciju i Vrhovnog komandanta vojske pa ne bih voleo da na tom mestu bude bilo ko nije patriota. Pogotovo vajni "europejci" i likovi za koje se ne zna ko ih finansira.
    Poruku je izmenio Sivi, 06.02.2017 u 21:09 Razlog: dodat P.S.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Em je nezavisan kandidat, em je jedini koji se drzi pravnog poretka, ustava i zakona. To je vec dovoljno. Meni deluje kao gospodin covek.

Saša Janković kao kandidat za predsednika Srbije je još jedan u nizu dokaza da nam je država sve gora, ali i da smo kao narod nezreli i u konstantnom moralnom padu. Dotični zaštiitnik građana će ni kriv ni dužan postati kandidat voljom prikrivenih centara moći koji bi da destabiliziju, ne samo Srbiju, već i svaki pedalj planete za koji oni misle da to treba uraditi (a to možemo upravo gledati u Rumuniji, a u izgledu je BiH, Mađarska pa i same SAD jer uzdrmanom neoliberarnom establišmenu Tramp nije po volji...

Reci mi koja si politička opcija i znaću kakav si čovek!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Znači...prsk'o je po svim šavovima! Upravo pročitah da se Vučić kandidovao za predsednika!?!
    Ma...razumem ja da je san svakog vučića da postane VUK ali...jbg..treba imati japije za to !
    Ovaj je konačno pokazao da skače sebi u usta svakodnevno!
    "Ja pa ja ja pa ja...." . More...MRŠ!

P.S. Španovićku za predsednicu ! Bila bi em najlepša, em najsposobnija predsednica pola ove napaćene planete!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Agitirate? Nadate se?
    Ne nadam se. Podrzavam Jankovica ali znam scenario. Zvalavi se kandiduje, pobedjuje i centar moci se prebacuje iz kabineta premijera u kabinet predsednika. Postavice neku podguznu muvu za premijera i eto mu apsolutne vlasti jos neko vreme.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Posle jucerasnjeg govora prelazim u agitatora. Toliko jednostavan, logican, ljudski govor. A podrazumeva se sve...

Sto se tice centara moci, cak i Orban podrzava Vucica. Slicno se slicnom raduje. Valjda.

Juce i danas se razvio pravi mali rat na youtube, prvo su laznom tvrdnjom o autorskim pravima blokiran snimak prenosa iz Beograda. Posle masovnih protesta i prijava jutubu snimak je vracen, da bi danas ujutru deaktivirali zvuk. Trenutno smo izborili da se snimak u potpunosti vrati. Ne damo Sasu. Tim pre sto necemo prastati. Rekao je Sasa. Ne prastam ni ja. Sasu za predsednika! ...jer ne damo se vise ponizavati.
    Poruku je izmenio biterlemon, 20.02.2017 u 17:31

Slične teme

1. Barak Obama izabran za Predsednika SAD
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.11.2008, 09:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

• Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge