Sasu Jankovica za predsednika! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20

Odgovor: Sasu Jankovica za predsednika!

Biter...ključno pitanje za tvog kandidata je ovo:
    - Da li bi Vi isto postupili kao makedonski predsednik kada bi vam zatražio mandat kandidat koji je skupio podršku obavezivanjem da rastoči zemlju?
    Naime, sam bivši zaštitnik građana se kune u zakone, tvrdi da je legalista i tom logikom je verovatno da bi on "ispoštovao proceduru" iako bi time rasturio državu. Zar ovoj zemlji nije potreban patriota koji će "gledati iza brda" i donositi odluke dobre za državu koju predstavlja?
    Btw...videh da se pojavilo još kandidata i iz neformalnih kontakata zaključih da mnogo veće šanse na izborima ima onaj mladi šaljivdžija, Preletačević- Beli nego mastodonti srpske politike. Opšti utisak mojih poznanika je da je mladić najiskreniji kandidat i da je svojevrstan "odgovor" naroda na decenijsko šikaniranje. Ako RIK potvrdi njegovu kandidaturu možda i ja sam izađem i dam mu glas od srca.
    Na mlađima svet ostaje, još ako su pozitivci tim bolje!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Sivi, postoji ustav i postoje zakoni. Ispostovanje ustava i zakona je obaveza a ne uslov. To je nesto sto cini drzavu i to je nesto sto i pravi smisao drzave. Najvisi stepen demokratije je i sposobnost rastakanja drzave, ukoliko je to po ustavu i zakonima. Donosenje takvih akata takodje. (Ceska, Slovacka, itd...).

Ovde se ne radi o rastakanju drzave, vec o stvaranju normalne i jake Srbije. Bezakonje, protekcionizam, mitingasenje potkradanjem javnih preduzeca nisu drzava. To je mafija, zlo, bezperspektivnost.

Sasa Jankovic do pobede! Ljude koje cekamo smo mi!

Danas u podne Sasa Jankovic u Novom Sadu. Pokazite moji Novosadjani! Do pobede!
    Poruku je izmenio biterlemon, 25.03.2017 u 06:54
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Ne mogu da podržim kandidata iza koga stoji DS
    Krek, krek.. Ne gudra

@Biter..prvo ti pročitaj zakletvu predsednika pa onda pričaj. Njegova je dužnost da brani državu!
    Inače..kao što je već red a i opšte poznat kriterijum izbora ovaj plakat je SJAJAN:

Ime: Ja sam za 5.jpg Pregleda: 14 Veličina: 89.9 KB

Poruku je izmenio Sivi, 25.03.2017 u 19:21
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Cisto radi podsecanja ,predsednik Makedonije je to vec dosta dugo.I na sve dogadjaje u svojoj zemlji prilicno je cvrsto drzao oci zatvorene,slicno nekim drugim iz okoline.Kao neko 'dalekovid' ,sta je mislio,da se to deca igraju,prave neke planove,kule u vazduhu,pa ce kad se umore to sve pasti u vodu?I sad se iznenadio kad su mu ti planovi stigli na sto?
    Inace ,meni je ovo ubedljivo najbolje

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

1. Barak Obama izabran za Predsednika SAD
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.11.2008, 09:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

• Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge