Čini mi se da sam videla cica macu - Strana 12
Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 203
  1. #166

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat AdrijanKronauer kaže: Pogledaj poruku
    Spominje se i Zikselov ruter, kojeg, gle čuda i ja imam!?
    pogledaj ovo podesavanje> http://www.trendmicro.com/media/prod.../zyxel-qsg.pdf

    Naletao sam vise puta na ovaj slucaj. Zyxel routeri u sebi neku Trend Micro zastitu i "problem" sam resavao tako sto u router konzoli disejblujem taj TM Internet security. (bilo je u meniju u frejmu s leve strane nesto kao TMMS ili tome slicno, ako se dobro secam). Nisam se mnogo udubljivao sta sve moze da radi i koliko je dobra ili losa zastita, a koliko sam skontao ima predefinisano gomile sajtova na koje te nece pustiti da odes, jer su provereno "zlocudni". U svakom slucaju iz PDF-a od gore i malo surfa mocices da saznas vise.

    Takodje jedan od nacina da se resis tog pop-upa moze biti da *trendmicro.com dodas u Trusted sites i Popup blocker exeptions u Internet Options.
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  2. #167

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    pogledaj ovo podesavanje> http://www.trendmicro.com/media/prod.../zyxel-qsg.pdf

    Naletao sam vise puta na ovaj slucaj. Zyxel routeri u sebi neku Trend Micro zastitu i "problem" sam resavao tako sto u router konzoli disejblujem taj TM Internet security. (bilo je u meniju u frejmu s leve strane nesto kao TMMS ili tome slicno, ako se dobro secam). Nisam se mnogo udubljivao sta sve moze da radi i koliko je dobra ili losa zastita, a koliko sam skontao ima predefinisano gomile sajtova na koje te nece pustiti da odes, jer su provereno "zlocudni". U svakom slucaju iz PDF-a od gore i malo surfa mocices da saznas vise.

    Takodje jedan od nacina da se resis tog pop-upa moze biti da *trendmicro.com dodas u Trusted sites i Popup blocker exeptions u Internet Options.
    BiTće da je Ziksel onaj što me Hebe.
    Al' uz pomoć prijatelja će se spasem napasnika.

    Hvala.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  3. #168

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Ja 'vaku Cica macu do sada nisam videla ...
















    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #169

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    A poenta vasega posta je sta...nerazumem...da vam je "anti" virus pronasao nesto a vi neznate gde da kliknete? ili hocete samo da pokazete vasu sposobnost u elementarnom odrzavanju vasega racunara...ocigledan slucaj da nije samo do softvera pa makar to bio i Nod32

    ...i nije da niste videli tAku cica macu...par puta je vec bila postavljana na forumu slican slucaj sa vase strane...zato sebe pitam cemu poenta...
    Poruku je izmenio neobarocco, 28.10.2009 u 19:52 Razlog: jbg`

  5. #170

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat CHichaGlisha kaže: Pogledaj poruku
    Ja 'vaku Cica macu do sada nisam videla ...









    I sta bi posle, Glisho? Jel pocistio?
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  6. #171

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    I sta bi posle, Glisho? Jel pocistio?
    Sve mi je (Kićin komp) upropastio.. ... čak i REC ... nema mesta gde se nije zavukao ...
    bilans 1400 upropaštaja
    (slike, filmove, preko sedamdeset obrnutih igrica, sejvove...
    sad sve JovoNaNovo)

    Moralo sve da se počisti, obriše ... i Windows da se podigne iz početka.
    Sada je (valjda) u redu.

    Na oprezu sam ... posmatram i čekam skota crvljivog



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  7. #172

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    e, majku mu, ne znam sta je moglo da bude pa da ni podaci (slike, filmovi, sejvovi...) nisu mogli da se sacuvaju/"ociste" .....hmmm

    Kod ovakvih slucajeva neka svima poslednja opcija bude da se sve brise (formatira disk), uglavnom filmovi, slike, dokumenta mogu da se spasu.....
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  8. #173

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    Kod ovakvih slucajeva neka svima poslednja opcija bude da se sve brise (formatira disk), uglavnom filmovi, slike, dokumenta mogu da se spasu.....
    U zanosu CrvoOpljuvačine malo sam preterala... da ne kažem baš slagala ..(... aj nid moR dramma(turgija) )


    evo... stidim se ...



    Ponešto je i spašeno posle nekolikih pokušaja ...
    znaš ono - klikneš na start.. a AntiVirus odmah izbaci upozorenje da je "to i to ..." inficirano...


    Elem, ima peživelih ... Filmovi su spašeni. Bravo za dijagnostiQ i konstataciju




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #174

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Ništa neobično. Ja se često srećem sa takvim kompovima.
    Ono što je meni upalo u oči je činjenica da od 19 marta nije skeniran komp i da se ne zna koliko svežom bazom je skeniranje urađeno.
    Pogađam da je sin "ljubi ga majka" lepo ubacio neki CD (DVD) od drugara koji je narezao nešto na zaraženoj mašini. Najverovatnije je fasovao virus koji napada sve izvršne datoteke (tipa Sality familije). Sa NOD32 i to 4 si mogla da se izvadiš tako što si taj hard disk mogla da iskeniraš na nekoj drugoj mašini sa najnovijom bazom. Zatim da vratiš taj Hard u mašinu, pretabaš Windows i ponovo preinstaliraš nekoliko programa i igara kojima fale izvršni fajlovi.
    Moj savet:
    - Lepo ti sinovu zbirku CD i DVD pregledaj....pa kada ustanoviš koja je to "crvljiva jabuka" baciš kao frizbi .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #175

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    ... najnoviji (druŽe Petrov) Wofenshtajn .... od njega je (čini mi se ) sve to krenulo ..

    (uvek KUPUJEM - kod proverenog prodaFca igrica ... i ovo mi se desilo PRVI PUT
    sa "pozajmljenom" igricom. )




    a samo što ga nisam ubacila, da probam ponovo

    FalatiBože
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 28.10.2009 u 22:20

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  11. #176

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Kod mene vazda nesto

    No, kaj je sad pa to

    Budi pametan i pravi se lud

  12. #177

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Problem je bio samo na toj temi. Neko je postavio sliku sa sajta koji zahteva autorizaciju, pa je taj link pravio problem, nije do tebe. Sredio sam, sad bi trebalo da radi kako treba.

  13. #178

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Evo ovako.. prvo sam instalirala besplatnu verziju sa oficijalnog sajta i nisam štiklirala da prihvatam uslove... onda mi je istekao besplatan sat igranja.. pa sam instalirala verzije sa rapida itd.. ni jedna nije htela da radi.. obrisala sam temp i iz windowsa i iz Documents and Settings temp fajls.. ali dzaba.. ubila sam je iz Control Panela pa restartovala komp,pa ponovo instalirala igricu ali ono što mi izbaci je ovo.. tri slike,kada kliknem na problem to je slika 2, kada dalje klineknem to je slika 3....ovo mi se nikada nije desilo






  14. #179

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    Definisi "ubila sam je iz Control panela"

    i taj file iz temp foldera appcompat.txt otvori sa notepad-om i kopiraj nam ovde

  15. #180

    Odgovor: Čini mi se da sam videla cica macu

    perfekt unistaler, total unistaler, ili revo unistaler
    sa njima pobrisati ono sto je ostalo iza deinstalacije
    ili procitas pp... pomaze garant

Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. kristina-cica
    Autor Goga u forumu Želje, čestitke i pozdravi
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 21.01.2009, 17:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •