Dakle tema je vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex? Sad ću ja detaljno da objasnim koji je to način romantičnog sexa. Za mene romantični sex traje 1 sat i podeljen je u dve faze. Prva faza: se zove romantična faza i traje 50 minuta,a dečko u toj romantičnoj fazi radi sljedeče. Dečko leži na dugokosoj plavuši. Miluje joj dugu plavu kosu,ljubi ju i nežno ju dira za sise. Druga faza:se zove obični sex i traje 10 minuta i zna se što se radi u toj običnoj fazi penis i vagina. Ako se nekome čini predugo 50 minuta romantične faze nega skrati romantični sex na pola sata i ravnomjerno podeli 15 minuta. Ja volim ovakav način seksa odnosno bolje rečeno vođenje ljubavi sa dugokosim plavušama. Dečki probajte i ovaj način seksa romantičan seks i videt čete da čete uživat i ovakvom načinu seksa odnosno vođenja ljubavi. Meni nije teško provest 50 minuta u romantičnoj fazi seksa. Eto dugokose plavuše a i crnke,brinete,crvenokose iskreno odgovorite da li vam se sviđa romantičan seks na ovaj način kako sam ga opisao. Nadam se i verujem da će biti dosta cura i za romantičan seks kako sam ga opisao.