Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 18
  1. #1

    Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Dakle tema je vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex? Sad ću ja detaljno da objasnim koji je to način romantičnog sexa. Za mene romantični sex traje 1 sat i podeljen je u dve faze. Prva faza: se zove romantična faza i traje 50 minuta,a dečko u toj romantičnoj fazi radi sljedeče. Dečko leži na dugokosoj plavuši. Miluje joj dugu plavu kosu,ljubi ju i nežno ju dira za sise. Druga faza:se zove obični sex i traje 10 minuta i zna se što se radi u toj običnoj fazi penis i vagina. Ako se nekome čini predugo 50 minuta romantične faze nega skrati romantični sex na pola sata i ravnomjerno podeli 15 minuta. Ja volim ovakav način seksa odnosno bolje rečeno vođenje ljubavi sa dugokosim plavušama. Dečki probajte i ovaj način seksa romantičan seks i videt čete da čete uživat i ovakvom načinu seksa odnosno vođenja ljubavi. Meni nije teško provest 50 minuta u romantičnoj fazi seksa. Eto dugokose plavuše a i crnke,brinete,crvenokose iskreno odgovorite da li vam se sviđa romantičan seks na ovaj način kako sam ga opisao. Nadam se i verujem da će biti dosta cura i za romantičan seks kako sam ga opisao.

  2. #2

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Hahahah..jooojjj ,sirota ona tokom tog-romanticnog - dela..

  3. #3

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Ne znam. Nikada nisam razmišljao na takav način. Mislim da je taj seks, ma kakavog tipa, ipak složenija pojava, sa daleko više nekih mogućnsoti, a posebno u onim vezama koje traju i u kojima vladaju emocije. Zaista ne mogu da zamilsim sebe da u toku seksa gledam na sat ili štopericu u cilju vremenske orijentacije kada koja faza treba da nastupi. Ili, pitam se, šta bi tek pomislila zajupurena dama gledajući u mene dok buljim u veker i kako u sebi skoncentrisano (dok ubrzano dišem) pokušavam da izračunam minute koliko još treba nešto da radim pa da počnem onda nešto drugo, a sve to da bih uživao u seksu.

    Dakle, taj seks je intiman trenutak koji, i pored opštih nekih naznaka, ima neke svoje specifičnosti za svaki par ponaosob i tu nema šablona, niti baš stoprocentnog "prepisivanja".

    A što se tiče toga šta vole cure, nekako mislim da vole isto ono što i muškarci, a to je dobar, siguran, opušten i uspešan seks, bez obzira kako ga etiketirali ili svrstavali.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  4. #4

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    QQ...
    Koliko sam ja upućen..to što ti zoveš "romantičan sex" je jedan deo predigre. A to što zoveš "običan sex" nekako malo prekratko traje! I nije zato što ja gledam na sat (sat ne pamtim kada sam nosio), već što je svaki par individualan ali činjenica je da damama treba više vremena da bi dostigle vrhunac.
    Čuj ..romantika a ti 50 minuta ležiš na njoj ?!? Čisto sumnjam da bi i svaka deseta to ležanje nazvala romantičnim.
    Nego...tebi svaka čast na provalama! Skoro nije bilo likova tako "širokih" nazora, tvrdnji, definicija, isključivosti i nezrelosti.
    Usput...predigra može trajati satima (ukoliko u nju računamo sve gestove, reči, dodire, nagoveštaje ..koji partnerku polako navode da poželi sex sa vama). Shvati da postoje žene koje možeš "napaliti" tek ako joj dokažeš da si joj mentalno dorastao a to je, priznaćeš, mnogo romantičnije nego da trpi tvoju težinu 50 minuta .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #5

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    E nisam se odavno ovako slatko smejala vratih se ponovo da iscitam uputstvo o romanticnom seksu,i sad nameravam da odrzim predavanje o romantici mom hazbendu ne bude li lezao na meni bar 50 min.

  6. #6

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Ja lično najviše uživam baš u toj romantičnoj fazi. Dok ležim na dugokosoj plavuši milujem joj dugu plavu kosu,ljubim i nežno dodirujem sise i u tom delu faze seksualno uživam maksimalnih 100%,dok u fazi običnog seksa ma koliko se trudio seksualno ne uživam iznad 40%. Bitna je nežnost i osećanje u seksu a to je isključivo misionarska poza kao što sam ju opisao.

  7. #7

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Romantičan sex ima i drugi naziv a to je misionarski sex. Sad ću vam detaljno opisat misionarski položaj koji ja volim najviše. Misionarski položaj je običan čovječji seksualni položaj kakav primjenjuju i neke druge vrste uključujuči bonabe i posance. U svojoj utjecajnoj studiji Seksualno ponašanje čovječje ženke istraživač Alfred Kinsey napisao je kako je 100% udanih ispitanica izjavilo da najčešće koriste taj položaj,a 9% izjavilo da isključivo koristi samo njega. U misionarskom položaju 1.žena leži na leđima s nogama ili raširenima(vodoravno na istoj površini na kojoj su joj i leđa) ili skupljenima prema grudima ili obavijenima oko muškarca. Može ih obaviti oko njega na različitim visinama:mirovati straga na gornjem djelu njegovih goljenica ili bedara oko njegove stražnjice ili leđa te preko njegovih ramena. Opčenito što više ona podigne noge to je penetracija dublja. 2.Muškarac leži trbuhom na ženi,noge su mu među njenima,a prepone na istoj razini s njenima kako bi se olakšala penetracija. U Google upišite misionarski položaj i kliknite na prvo po redu i pročitat čete ovo što sam napisao i videt čete položaj misionarske poze. Ja volim tu seksualnu misionarsku pozu.

  8. #8

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    JOHNNY DUGI
    Prosto bih ti iskala da mi pokazes taj romantican sex, ali sam kanda za njega falicna. Nit plava, nit dugokosa, nit dugonoga. A ne znam ni tvoje kabarite, bojim se, ostala bih bez daha, ne od uzitka, nego od tvoje tezine na meni.
    I sta kazes, na Google da se raspitam?
    Evo, hitam.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  9. #9

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Bilo bi dobro da netko uplodira misionarsku pozu sa te stranice koju sam naveo.

  10. #10

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    romantika prestaje onda kada (bilo kome) gaće spadnu dole: sve ostalo do tog momenta može biti manje-više romantično, ali, granica romantičnosti je povučena u momentu razgaćenja.

  11. #11

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Nemora biti tako. Običnim seksom penis vagina postiže se samo običan seksualni užitak,a cilj seksa odnosno vođenja ljubavi sa dugokosim plavušama je da se postigne božanski seksualni užitak kada se dvije duše spajaju u jedno,a to se može postiči samo romantičnim odnosno misionarskim seksom u misionarskoj položaju. U Google upišite misionarski položaj. Kliknite na prvo po redu i neka netko uplodira fotografiju misionarskog položaja. Zahvaljujem.

  12. #12

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Ajoj qq. Ima li neko vise d 15 godina? Btw oshishala sam se i nisam plavusha ))

  13. #13

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    I usput, hoce li neko da mi objasni razliku izmedju "romanticnog" i obichnog? Moze li to odvojeno ili?

  14. #14

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Običan sex je naprimjer doggstyle kada radi samo penis i vagina i kada dečko i cura ništa drugo ne rade u seksu. Romantičan misionarski sex je najbolji.u misionarskoj pozi kada se dečko i dugokosa plavuša spajaju u jedno. Misionarska poza je kraljevska poza. Pogledajte misionarski položaj u Googleu.

  15. #15

    Odgovor: Vole li cure više ili jednako romantičan sex ili običan sex?

    Zene, oci mi otvorene sad.
    Ako hocete romantican sex, najpre morate biti dugokose plavuse. Ako ste dugokose, a niste plause, lako ce te se ofarbati. Pak ako vam je kratka kosa, morate pricekati da poraste.
    Potom, zaboravite sta ste godinama otkrivale o uzitku oslobadjajuci zene u sebi. Vratite se dobroj staroj misionarskoj pozi. Samo njoj.
    I upalite svece. Za romantiku. Ili za rahmetli sebe. Zrtvovane ste za romantiku.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Žene vole loše momke?!
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 20.02.2010, 01:08
  2. The Cure
    Autor SQUAW u forumu Strani spotovi i tekstovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 21.12.2007, 08:10
  3. Miševi u stvari ne vole sir
    Autor Goga u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 19.09.2006, 02:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •