Citate li blogove?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 46
  1. #1

    Citate li blogove?

    Zanima me citate li domace i strane blogove ? kako dozivljavate blogove , kao doprinost knjizevnosti i novinarstvu ili kao gubljenje vremena na internetu?
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  2. #2

    10 Odgovor: Citate li blogove?

    citam blogove iskljucivo sa jednog sajta (necu da ga spominjem da ga ne reklamiram) zato sto ga pisu poznate licnosti i to iz jednog jedinog razloga: zanima me kako ljudi razmisljaju o razlicitim temama.
    nattydread is coming to dinner

  3. #3

    Odgovor: Citate li blogove?

    U principu, vise volim blogove koji nisu u fazonu "trla baba lan..."

    Najcesce svracam na blog Marka Bijelica:
    http://www.biznisblog.com/

    Momak ima 18 godina i zanimljivo je pogledati cime se sve bavi i sta sve stize da odradi.

  4. #4

    Odgovor: Citate li blogove?

    ja skoro da uopste ne citam blogove, citam ih samo ako slucajno naletim, a ima nesto zanimljivo. Ne smatram da je to gubljenje vremena, ali postoje jednostavno ljudi koji vole da pishu dnevnike, a nekad je zanimljivo i procitati sta neko misli JAVNO.

  5. #5

    Odgovor: Citate li blogove?

    Zadnjih godinu dana baš intenzivno takođe i pišem, dobro dođe kao ispustni ventil, kao mesto gde se može upoznati dosta ok osoba itd.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  6. #6

    Odgovor: Citate li blogove?

    Citat sladoledzija kaže: Pogledaj poruku
    Zadnjih godinu dana baš intenzivno takođe i pišem, dobro dođe kao ispustni ventil, kao mesto gde se može upoznati dosta ok osoba itd.
    da, da kolega, znamo se iz matrixa

    meni je blog superaska stvar... i da citam i da pisem.... i ok je ekipa...

    ima likova koji su stvarno pacenici, ali to ni ne citam..ima ljudi koji pisu sjajne price...

    kako bilo, svima preporucujem

  7. #7

    Odgovor: Citate li blogove?

    Citat nattydread kaže: Pogledaj poruku
    citam blogove iskljucivo sa jednog sajta (necu da ga spominjem da ga ne reklamiram) zato sto ga pisu poznate licnosti i to iz jednog jedinog razloga: zanima me kako ljudi razmisljaju o razlicitim temama.
    i ja i ja
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  8. #8

    Odgovor: Citate li blogove?

    Ima par sajtova koje obilazim i citam i mislim da su blogovi sve drugo samo ne gubljenje vremena,a koliki su doprinos knjizevnosti i novinarstvu,...diskutabilno...
    I may not be perfect but I'm always me

  9. #9

    Odgovor: Citate li blogove?

    Citat maqa kaže: Pogledaj poruku
    da, da kolega, znamo se iz matrixa

    meni je blog superaska stvar... i da citam i da pisem.... i ok je ekipa...

    ima likova koji su stvarno pacenici, ali to ni ne citam..ima ljudi koji pisu sjajne price...

    kako bilo, svima preporucujem

    Da mi smo već odavno u tom matrixu
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  10. #10

    Odgovor: Citate li blogove?

    I čitam i nažvrljam ponešto

    citam blogove iskljucivo sa jednog sajta (necu da ga spominjem da ga ne reklamiram) zato sto ga pisu poznate licnosti i to iz jednog jedinog razloga: zanima me kako ljudi razmisljaju o razlicitim temama.
    Same here, ali ne isključivo samo sa tog sajta, a verujem da je isti u pitanju . Ponekad se začitam i kad naletim na neki koji pišu i "nepoznati" sasvim slučajno na netu.

    kako bilo, svima preporucujem
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  11. #11

  12. #12

    12 Odgovor: Citate li blogove?

    Citat euridika kaže: Pogledaj poruku
    i ja i ja
    i taj

  13. #13

    Odgovor: Citate li blogove?

    Pa... U sushtini nisam chitao blogove... A onda sam skontao da sam i svoj sajt maltene pocheo da koncipiram kao neku vrstu proshirenog bloga... A i nedavno mi je brat od tetka zapalio u Norveshku, da radi malo u Google, pa je napravio blog gde nam povremeno napishe kako izgleda tamo... Tako da to redovno pratim, a i pocheo sam tako bzvz da shpartam i trazhim razne blogove, nezobiljnog karaktera (ionako sam po ceo dan ozbiljan, ne moram i po netu da budem )

    Inache, ako nekog zanima kako to izgleda raditi u Google, bacite pogled na http://ivaninnorway.blogspot.com/


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  14. #14

    Odgovor: Citate li blogove?

    понекад, када ме заинтригира тема...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  15. #15

    Odgovor: Citate li blogove?

    Blogove vidim kao stranice za izrazavanje licnosti.

    Voleo bi napraviti svoj blog, ali iz raznih razloga jos nisam uradio...

    A bas bi bilo lepo kada na svom profilu imao link ka svom blogu...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Citate li duhovne knjige?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 12.02.2008, 00:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •