Citate li blogove? - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 46
  1. #16

    Odgovor: Citate li blogove?

    Jedan od omiljenih mi blogera okačio virtual umrlicu kao poslednji unos i nema ga već nedelju dana, derpe
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #17

    Odgovor: Citate li blogove?

    Čitam.
    Postoje blogovi koje redovno pratim a uglavnom ih nalazim tako na listi posetilaca blogova koje trenutno čitam. Ponekad čitam i one VIP, ali su se anonimusi pokazali kao najbolji. Hrvatski blogeri su veoma dobri..
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  3. #18

    Odgovor: Citate li blogove?

    Ne čitam tuđe blogove na netu, osim što sam par puta bukvalno naleteo na po neki blog prateći neku citiranu misao, fotografiju i sl. ali se nisam upuštao u čitanje celog bloga ...

    Naše blogove i sve poruke u njima pažljivo pročitam, često se jedva uzdržim da ne prokomentarišem neke poruke šalom i nekom duhovitom primedbom ... najčešće to ne učinim iz pažnje prema onima koji su iskazali neka svoja osećanja, pa da ih ne povredim šaljivim komentarom ... naročito bi interesantno bilo zezati se prilikom teških uzdaha i bure emocija koje su u nekim trenucima iskazivane od strane nekih članova ali setio sam se da su to tuđa osećanja i da samim tim nemam pravo na šalu ... a tako se slatko uzdisalo i teško disalo Balašević bi možda rekao: ''Mirka ljubavi jedina moja ti, ko te sada dirka i ko ti pod prozore dolazi ...''

  4. #19

    Odgovor: Citate li blogove?

    Par puta sam citao.., cak sam pao u iskusenje da napisem jedan, ali posto je tema o kojoj sam hteo da pisem za mene jako bolna...predomislio sam se.

  5. #20

    Odgovor: Citate li blogove?

    citam samo od nekih osoba ciji blog znam da ce me zainteresovati
    doduse, ja imam svoj blog ali u njega odavno nista ne pisem.. jednostavno, to nije za mene..
    ali posmatrano realno, i forum mu dodje kao vrsta bloga.. ili ja tripujem
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #21

    Odgovor: Citate li blogove?

    Vrlo retko, pa cak i jedan moj slabo pratim
    I tako u beskrajno!

  7. #22

    Odgovor: Citate li blogove?

    da,citam blogove uglavnom strane... tj.americke naravno o rep muzici... i mogu vam reci da su super....
    LIFE IS WHAT YOU MAKE IT...

  8. #23

    Odgovor: Citate li blogove?

    pregledajuci google servise pre mesec dana naleteh na blogger-a pa se ulogovah
    Poruku je izmenio Leonard Peltier, 03.10.2008 u 21:31 Razlog: samoreklamiranje
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  9. #24

    Odgovor: Citate li blogove?

    izvinjavam se sto nisam bio upoznat s pravilima foruma, svi zainteresovani do mog "bloga" mogu stici ukoliko otvore moj profil

    pozz
    Vlada
    Poruku je izmenio DBlica, 03.10.2008 u 23:13
    Боље је наставити да пијеш, него престати кад не треба.

  10. #25

    Odgovor: Citate li blogove?

    Chitam blogove iskljuchivo na jednom domatjem sajtu gde blogove pishu kako poznate lichnosti, tako i anonimusi ... u ostalim sluchajevima, samo kad sluchajno naletim...

  11. #26

    Odgovor: Citate li blogove?

    Само ако су жџемом.

    urbana a stonoga se i gleda

  12. #27

    Odgovor: Citate li blogove?

    Ponekad, naletim na neki blog u potrazi za nekim informacijama i onda se začitam...
    Neki mi privuku pažnju, pa im se vraćam povremeno da vidim nove unose...
    Inače, doživljavam ih kao svojevrsno pisanje dnevnika, samo u on-line fazonu...

  13. #28

    Odgovor: Citate li blogove?

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Само ако су жџемом.

    urbana a stonoga se i gleda
    Citam, gledam, slusam, primenjujem
    Al' ga je napravila svaka joj cast!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  14. #29

    Odgovor: Citate li blogove?

    bas sam danas htela da napisem negde na nekoj temi za blog жџемом i obicno kad urbana postavi neki recept, ja vec unapred znam koji ce bidne
    retko koji citam, sad cak ni svoj ne radim, iako je ponovce
    ali poneki, ranije sam pratila neke za koje sam znala da su dobri..

    lazem sad.. pratim samo jedan blog (izuzev svog), i to je poeticni blog.. delom je poezija od poznatih autora, a delom je pisana od strane autora..
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #30

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Citate li duhovne knjige?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 12.02.2008, 00:56

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •