Utakmica tisutljeća Dinamo Zagreb-Bayern Munchen 0:2
Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1

    Utakmica tisutljeća Dinamo Zagreb-Bayern Munchen 0:2

    Ova utakmica između jugoslovenskog velikana Dinamo Zagreb i njemačkog velikana Bayern Munchen za mene je utakmica tisutljeća zato jer isključivo za njemačkog velikana Bayern Munchen navijam van naše voljene domovine Jugoslavije. U Hrvatskoj navijam isključivo za Dinamo Zagreb i Segesta Sisak,a draga mi je i Rijeka zato jer je Rijeka ljevičarski grad. A usput ću jasno reči da navijam baš za svaki jugoslovenski nogometni klub koji izbori plasman u pretkolo Lige Prvaka i Europske lige. To uključuje i sve srpske nogometne klubove koji te sezone izbore plasman u Europi. Svi mi nastupamo u Europi pod svetom jugoslovenskom zastavom. A sada o utakmici tisutljeća između jugoslovenskog velikana Dinamo Zagreb i njemačkog velikana Bayern Munchen. Dinamo Zagreb je nastupio u sastavu:Vratar:Eduardo,Obrana: Pinto,Sigali,Taravel,Pivarić,Vezni red: Goncalo,AntolićRog( od 81.Pavićić),Ćorić(od 60.Pjaca),Napad: Soudani,Fernandes(od 74.Machado). Bayern Munchen je nastupio u sastavu: Vratar: Ulreich,Obrana: Martinez,Benatia( od 46.Boateng),Rafinha,Lahm, Vezni red: Xabi Alonso,Kimmich,Rode,Green(od 62. Vidal),Ribery,( od 46.Muller),Napad: Lewandowski. Utakmica je bila sjajna. Dinamo Zagreb je imao 3 odlične šanse u prvom poluvremenu. Jedna šansa Pivarića i dve šanse Soudanija. Nažalost Dinamo Zagreb nije uspio iskoristit svoje najbolje šanse a super jaka momčad kao što je Bayern Munchen svoje dve največe šanse je zabio 2 gola Poljaka Roberta Lewandowkog u 61. i 65. minuti. Dinamo Zagreb se u svojoj uistinu jakoj skupini Lige Prvaka sa Bayern Munchenom,Arsenalom,Olympiacokosom borio za treće mesto u skupini koje vodi u prolječe u Europskoj ligi ali nažalost nije uspio. Nema veze. Imali smo čast da nam dođe uz Barcelonu u ovom trenutku najjači europski nogometni klub i to je na ponos čitavoj domovini Jugoslaviji i jugoslovenskom narodu. Puno sreče Partizanu da danas popedi ili barem remizira sa njemačkim Augsburgom pa da Jugoslavija ima jedan nogometni klub na prolječe u Europskoj Ligi.

  2. #2

    Odgovor: Utakmica tisutljeća Dinamo Zagreb-Bayern Munchen 0:2

    Možda tebi to je bila utakmica tisućljeća, ali realno, nikome nije.

    Posjeta utakmice niti 20k navijača, od čega 5k gostujući.

    Pametnom dosta.

Slične teme

  1. Utakmica je - žene, molim tišinu!
    Autor little fairy u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 02.10.2013, 12:39
  2. Razmjena Starih Utakmica
    Autor stare utakmice u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.05.2009, 08:30
  3. Oproštajna utakmica Mihajlovića
    Autor Kunic u forumu Spomenar
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 22:10
  4. Poslednja utakmica na kojoj ste bili?
    Autor Necromancer u forumu Navijači
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 28.08.2008, 10:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •