Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 39
  1. #1

    Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Po mom mišljenju najljepša,najsexi cura iz ove sezone Big Brothera Ivona Milovanović nije smjela da ispadne. Da se mene pita Ivona Milovanović je trebala da bude popednica ove sezone Big Brothera. Tužan sam i nesretan što je najljepša cura u ovoj sezoni Big Brothera Ivona Milovanović izbačena. Po mom mišljenju Veliki brat je trebao da zaštiti i spreči izbacivanje najljepše cure u ovoj sezoni Big Brothera Ivonu Milovanović. Žalim što Brandža nije uspeo da zaštiti Ivonu Milovanović. Sam način na koji je Ivona Milovanović nominovana je nedopustiv. Nije pravedno da budeš nominovan na bilo koji drugi način osim glasovanjem u ispovjedaonici. Da Ivona Milovanović nije bila u gubitničkom timu Rade Vasić ne bi bila nominovana i ne bi bila izbačena. Da sam ja u Big Brother kući ja bi zaštitio Ivonu Milovanović na sljedeči način. Stvorio bi klan u kojem bi ja bio vođa, šef a Ivona Milovanović moja desna ruka a ostatak moga klana bi bili Brandža,Tina Šegetin,Barbara Šegetin,Miha i Giba Vasić i Rade i Rada Vasić i tako se mi u klanu ne bismo međusobno nominovali i nebi bili u opasnosti da budemo nominovati i izbačeni iz Big Brother kuče. Šteta što Brandža nije smislio neki slični plan i klan u kojem bi bilo barem osam stanara i koji se međusobno ne nominuju i da Brandža i Ivona Milovanović budu vođe tog klana. Nadam se i vjerujem da sam na pravo mesto postavio ovu temu. Big Brother show je popularan na prostoru čitave Jugoslavije i ovo će biti popularna tema. Komentirajte ovu temu i predložite kako biste vi zaštili najljepšu curu u ovoj sezoni Big Brothera Ivonu Milovanović?

  2. #2

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Da se ja pitam...
    Napravila bih Veeeeliki Big Brother geto za sve koje prate BB i slicne programe. Naravno, priljucila bih im i sve lepotice, praznoglavice, sitne lopove, velike kriminalce, (polu)retardirane likove tzv pripadnike obicnog naroda koji su ucesnici istog. I neka se gledaju u svom getu koliko god im volje, diskutuju o pravdi, nepravdi, zastiti, ljubavi, seksu, skandalima... cemu god vec. Obavezno bih napravila klanove koji bi onemogucili da svi ti budu nominovani, ne daj Boze izbaceni iz geta. A za medjusobna nominovanja i izbacivanja (valjda bi u tom getu bilo vise SAO Krajni, tj. BB, Farma, Parovi i sta vec jos postoji) ne bih se jedila.

    Ne bih se ozucila ni zbog toga sto cemo ostati bez najpopularnijih programa i sto ce televizije biti lisene kesa od reklama. Pobogu, imace interne programe u samom getu, neka se tamo valja lova.

    A mi, prirodno autisticni i nezainteresovani za nezasluzene napade, nominovanja i slicne gadosti, vec cemo se snaci bez njih.

    Gore imenovana lepotica, ko god da je to, ... nije zasluzila cak ni da hipoteticki razbijam glavu oko njene zastite.

    Sad, ne znam jesam li u off-u....
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  3. #3

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Mitch ne budi ljubomorna i zavidna na ljepotu sexi dugokose plavuše Ivone Milovanović. Mitch ako uistinu nisi gledala Big Brother ja te prekljinjem pogledaj na you tube bilo koji video cklip sa Ivonom Milovanović i videt ćeš da je Ivona Milovanović uistinu sexi dugokosa plavuša kao i uostalom i sve dugokose plavuše. A što se tiče Big Brother realty showa Big Brother je uistinu najbolji reality show. Ja bi sve dao što imam da uđem u bilo koju sezonu Big Brother showa da žaštitim sve dugokose plavuše koji bi se pojavile u toj sezoni Big Brother showa.

  4. #4

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    E svašta! Otvoriti temu zato što je nekoga "strefilo" što je izbačena neka leva likuša iz totalno mediokritetskog i većini ovde nepoznatog n-tog rijalitija je dokaz više o uspešnom ispiranju mozga. Šta drugo reći sem:



    ..i takoooo .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #5

    Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Не знам ко је дотична, али ме јакооооооооооо занима по чијим то критеријумима је она најлепша ?
    И ко још гледа програм овог формата ? о.О
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #6

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Uistinu ne znam kako možeš tako Sivi? I ti si muško. Trebao bi da znaš da ceniš lepe i sexi cure kao što je dugokosa plavuša Ivona Milovanović. Mene kao velikog obožavatelja dugokosih plavuša mnogo pogađa nepravda koja je učinjena najljepšoj curi u ovoj sezoni Big Brothera Ivoni Milovanović. Zato sam otvorio ovu temu da podelim bes i ogorčenje sa svim obožavateljima Ivone Milovanović. A vjeruj Sivi ima nas mnogo koji tako misle. Ne samo ja. Možeš na Facebooku Ivone Milovanović da pogledaš na desetke njenjih obožavatelja koji uistinu žale i tuguju zbog nepravde koja je učinjena najljepšoj curi u ovoj sezoni Big Brothera Ivoni Milovanović. Najljepše cure u Big Brother kući a to su uistinu sve dugokose plavuše ne samo Ivona Milovanović moraju biti maksimalno zaštičene a ne da se dogodi užas,tragedija i katastrofa da najljepša cura u ovoj sezoni Ivona Milovanović ispadne u ovako ranoj fazi Big Brother showa. Ako ti to kao muško nerazumeš onda je to uistinu tužno i tragično. Nadam se i vjerujem da će barem još netko tko voli dugokose plavuše da se složi sa mnom da najljepše cure u Big Brother kući uvek moraju da ostanu posljednje cure u Big Brother kući ne samo Ivona Milovanović nego i svaka druga dugokosa plavuša. Nadam se i vjerujem da se ovakva slična gadost i nepravda više nikad neče dogodit u bilo kojoj sezoni Big Brothera jer ovo što se dogodilo najljepšoj curi u ovoj sezoni Ivoni Milovanović previše je bolno za sve nas koji volimo isključivo dugokose plavuše i ovakva nepravda nas mnogo pogađa. Ako ti to kao muško nerazumeš onda je to uistinu tužno.

  7. #7

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Joksi ne znam čitat čirilicu. Molim te piši na ovoj temi na latinici. Kako bi razumeo što si napisala. Na ostalim temama piši na čirilici ali prekljinjem te na ovoj temi piši na latinici kako bi razumeo tvoju poruku. Zahvaljujem.

  8. #8

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Joksi molim te da na ovoj temi pišeš na latinici. Nažalost nerazumem da čitam i pišem čirilicu pa te molim da na ovoj temi pišeš isključivo na latinici. Ja ću nekako da pokušam prevest što si napisala ali molim te da istu poruku napišeš na latinici kako bi razumeo što si napisala. Zahvaljujem. Zato te molim da ponovo napišeš istu poruku ali na latinici. Zahvaljujem na razumevanju.

  9. #9

    Odgovor: Re: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Joksi uspeo sam napokon prevedem što si napisala. Po kojim je ona kriterijama najlepša. Ona i Tina Šegetin su najlješe cure zato jer su lepe i sexi dugokose plavuše kao uostalom i sve ostale dugokose plavokose cure ideal cure za 80 posto i više muškaraca zato su Ivona Milovanović i Tina Šegetin najlepše cure u ovoj sezoni Big Brothera. A tko gleda najbolji reality show Big Brother? Samo u Hrvatskoj je gledanost oko 650 tisuča a nesumljam da je i u ostalim jugoslovenskim republika gledanost iznimno velika. Ako mi ne vjeruješ da je u Hrvatskoj gledanost Big Brothera oko 650 tisuča jedino je juče gledanost Big Brothera bila manja zbog utakmice Dinamo-Olympiacos utakmice Lige prvaka. Inače je gledanost Big Brothera u Hrvatskoj oko 650tisuča. To je uistinu točan podatak. Jedino kad Dinamo igra svoje utakmice ove sezone u skupini Lige prvaka onda gledanost Big Brother padne za otprilike 100 tisuča inače je gledanost Big Brothera u Hrvatskoj najviša a nesumljam da slična gledanost i u ostatku Jugoslavije.

  10. #10

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    To što sam ja muško ne znači da treba da budem automatski fan neke tamo likuše samo zato što ima dugu i plavu kosu. Moguće da je ona samo jedna "plavuša" ? Vidi...ti ni jedne reči ne reče o bilo kakvim kvalitetima te osobe sem izgleda koji je tebi prijatan. Veruj da ja uopšte ne gledam bilo koji rijaliti a kamoli vaš. Savršeno mi je svejedno ko, zašto i kako gubi vreme na takve programe koji su voajerski. Imam jedan život i nemam vremena da dangubim buljeći u tuđu svakodnevnicu.
    Usput, šta fali plavušama kratke kose ali koje imaju više mozga nego većina koje poznajem ?
    Btw...sa tvojih 32g je sramota da sediš i gledaš, ali bi bilo odlično kada bi imao društveni život.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #11

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Kratkokosim plavušama fali to što nemaju sexi izgled lutke barbike ideal cure za više od 80% dečki. Sada ču da pričam o ljudskim kvalitetama Ivone Milovanović koje bi i ti upoznao da si gledao Big Brother. Ivona Milovanović jedna dobra,plemenita cura zato jer je izgradila uistinu iskren prijateljski odnos s legendom Brandžom koji nije top sexi dečko kao Ervin i Darko ali Ivona Milovanović je ipak izgradila veliko prijateljstvo sa legendom Brandžom i zato ju ja još više cenim kao sexi dugokosu plavušu zato jer je dokazala da nije kao neke dugokose plavuše koje dečka kao što je legenda Brandža nebi ni pogledala samo zato jer je Brandža debel a kamoli sa takvim dečkom izgradila uistinu iskren prijateljski odnos. Ivona Milovanović je dokazala da negleda samo lepotu dečka nego pogleda i njegovo srce i dušu i ako taj dečko pokaže da ima sve ostale potrebne vrline koji svaki dečko treba da ima a to su da bude osečajan,nežan,da zna da ume da kaže neku lepu reč curi koja mu se sviđa a legenda Brandža ima uistinu sve te vrline samo je nažalost debel i zato mu je teško zavest bilo koju dugokosu plavokosu curu. Ali legenda Brandža je svojim ponašanjem u Big Brother kuči dokazao koliko je on velik čovek,osečajan,nežan i samo želi da napokon i on zavede bilo koju dugokosu plavušu i ostvari svoju ljubavnu i seksualnu sreču sa bilo kojom dugokosom plavušom. Da si i ti gledao najbolji realty show Big Brother i ti bi upoznao sve kvalitetne ljudske osobine koje ima legenda Brandža i najljepša cura u ovoj sezoni Big Brothera i zato im se ja neizmerno divim i žalim što ne živim u Beogradu da sklopim veeeeeliko prijateljstvo s legendom Brandžom i Ivonom Milovanović. Da budemo najbolji drugovi kao da se poznamo od vrtića a ne tek od mog gledanja najboljeg realty showa Big Brother. A Big Brother je najbolji realty show baš zato što u Big Brother kuču uvodi takve legende kao što je Brandža i najljepše cure kao što je Ivona Milovanović a sve ostalo je istorija. Bog blagoslovio onoga ko je odlučio uvest legendu Brandžu i Ivonu Milovanović tako da i mi ostali na tlu Jugoslavije upoznamo največe legende Jugoslavije.
    Poruku je izmenio JOHNNY DUGI, 22.10.2015 u 14:27

  12. #12

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Čitaš li ti sam sebe? Pa samu temu si naslovio ističući kao ideal baš neku lepotu (doduše po tvojm kriterijumima), nastavio se opaskom da ima izgled "lutke Barbike" () a meni sad prodaješ njene "intelektualne" kvalitete ?!?
    I sad....ja lud? Odakle tebi ideja da su takve ideal? Ovde niko nije "preCednik" pa da govori u ime drugih, njihovih afiniteta i ideala. Mlad si i prijatnost izgleda može ispariti u sekundi kada ta osoba nema drugih kvaliteta, nema vrednosti koje podstiču i drže pažnju, nema suštinu. Obrati više pažnje na ono što je osoba zaista, a seti se da izgled je jako promenjljiva kategorija (čak i veštački) i samim tim deplasirana jer je samo trenutna fasada. Kada deliš život sa nekim mnogo su važniji drugi parametri jer su stabilniji, teže promeljivi i individualni što više karakteriše osobu nego ma kakav izgled.
    Seti se...videti može svako, a stići do nečije suštine jako retki!
    Pozdrav i dopusti i damama koje nisu "dugokose plavuše" da pokažu vrede li !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #13

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Sivi meni je kod cure jedino bitno da ima dugu plavu kosu i da mi daje sex koliko mi srce želi a to je jako mnogo. Karakter cure me ne zanima. Samo da ima dugu plavu kosu i da mi daje sex. Ako sam ja zbog toga površan dečko što ja tu mogu. Ja sam takav. Bitna mi je samo ljepota cure po mojim kriterijima i da mi daje sex i ja ču biti sretan u toj ljubavnoj vezi. Usput Sivi i meni je vuk najdraža životinja zato jer je vuk kralj šume kao što smo i mi partizani bili kraljevi šume. Molim te ne osuđuj me samo zato što mi je bitna isključivo ljepota cure po mojim kriterijima i da mi daje sex a bez obzira na njen karakter.

  14. #14

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Ma jooooooook! Ne daj se ometati!Takav si! Duga ,plava kosa i koliko ti srce zeli!Ne brini,bas si skroman..verujem da ces biti i jaaako uspesan!!

  15. #15

    Odgovor: Zašto je izbačena najljepša cura iz Big Brothera Ivona Milovanović ?

    Sad ću da vam kažem ko bi ja voleo da budem. Ja bi voleo da sam ja Hugh Hefner. Zašto? Zato jer je Hugh Hefner šef Playboya. On može da dovede i seksa u svoju palaču koliko god želi dugokosih plavuša. Da sam ja Hugh Hefner doveo bi u svoju palaču 100 dugokosih plavuša i dobivao sex od njih koliko mi srce želi a to je uistinu mnogo. I tako bi ja vodio život kakav volim i želim. Kao nimfoman,ženskar i playboy. Amen.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •