Nekultura na radnom mestu - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 42 od ukupno 42
  1. #31

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Citat papula kaže: Pogledaj poruku
    Po meni to nije nekultura na radnom mestu!Nekulturne osobe su jednostavno takve. Tako su vaspitani,što je najgore sve je više takvih.Pitam se gde to sve ide?
    Slažem se!
    Te osobe koje se tako ponašaju su jednostavno takve i tako se ponašaju stalno samo što se mi sa njima susrećemo na poslu i provodimo pola dana sa njima.Na njihovo ponašanje obično ne dajem komentar,jedino ako upute baš nešto uvredljivo na moj račun.
    A na takvo ponašanje se ne može oguglati samo se moraš potruditi da ne obraćaš toliko pažnju na to...

  2. #32

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    reagujem ako to ima veze samnom..kao na primer kolegi koji zna da dodje do mog radnog stola i da viri sto imam u papirnoj kesi...znam da mu dobro odbrusim, pa nek se on postidi...
    istom kolegi koji zna neumereno da prica mrsne viceve i koji u svemu vidi nesto bezobrazno..odvaljuje gadne fore...jednom smo se gadno posvadjali zbog toga, jer je poceo da prica takve fore na moj racun...
    nije da ne volim da se zezam, al kad sam na poslu, gde dolaze stranke, mora da postoji neki red...

    koleginici koja prica telefonom glasno da je cuje cela zgrada....a vidi da radim i treba mi koncentracija...

    ovi ostali sto ne znaju za licnu higijenu...trpim...stavljam na radni sto ozoner, otvaram prozore i vrata....nikad ne sedam za sto koleginice koja ceo dan dopk radi nesto gricka, i ne diram njen mis i tastaturu, koja izgleda kao da ce svakog sekunda poceti da rastu gljive...
    Poruku je izmenio Bombica, 13.12.2008 u 15:06


  3. #33

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Pre nekoliko godina, dok sam radila u jednom javnom preduzeću, delila sam kancelariju sa kolegom iz "Unutrašnje kontrole". Čovek obrazovan, ekonomista po struci. Iz nekih razloga nije mogao da održava potpunu higijenu kod kuće, pa je u kancelariji sekao nokte i ručne i nožne. Dok je radio pedikir nije mi mnogo smetalo, jer je noge stavljao u fioku od kancelarijskog stola, pa su se, posledično, i nokti zadržavali u fioci. Ali, kad je manikir bio u pitanju, nokti su leteli na sve strane i najčešće završavali u mojoj šolji sa kafom koju sam ja ispijala pola radnog vremena.
    Ali, to nije bilo najgore. Dotični gospodin je imao napade kašlja i iskašljavanja. Kada je kašljao, ruke mu nikada nisu bile na ustima i nosu, tako da sam bila obasuta njegovim bacilima, jer sam sedela prekoputa njega. A iskašljavanje je vršio u stranicu dnevnih novina, koju je potom ostavljao na granici naših stolova.
    Da li je išta više potrebno reći o kulturi tog fakultetski obrazovanog čoveka?
    Ništa, osim, možda, da je to, ipak, dokaz da škola daje samo neko znanje, a ne i kulturu i vaspitanje.

  4. #34

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Na žalost ne reagujem. Imam jednu, koja je gora od deset najgorih koje možete da zamislite, ali mi verbalni dueli nisu jača strana, pa je ignorišem.
    Ona psuje gore od svakog ološa, toliko ga pominje da ce joj porasti, ona viče, grabi sve za sebe, svakome se meša i u posao i u privatni život, najpametnija je za sve, ma to je užas.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  5. #35

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Ima kod mene jedan takav čovječuljak koji misli da za njega ne vrijede pravila kao i za sve ostale te se ponaša kao da je bogom dan. Kako je on postao neki, ajmo reći, šef - nije mi jasno. Niti je dobar u ophođenju sa podređenima, niti razumljivo priča a kultura mu je na nivou prosjaka. Nije ga briga kada sam ja na telefonu ili u nekom poslu. Taj melje i melje ili samo mi baci papire na stol koje treba napraviti. Molim i hvala su njemu strani pojmovi. Ma tko ga šljivi. Bar se imam kome smijati.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #36

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Bilo je toga secam se prosle godine kod nas je radila jedna sekretarica i bila je olicenje nekulture.Naravno dobila je otkaz pre svega zbog svog ponasanja.
    Ja mogu da razumem zezanje kao zezanje u redu kad je vreme za to,ali na radnom mestu ponasati se kao na pijaci i u kafani to ne ide niti ce ici !

  7. #37

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Današnja anegdota..

    Kolegici je danas bio zadnji dan pred godišnjim od 18 dana i bila je sva na iglama. Nakon svih sranja u firmi, toliko je čekala taj godišnji. Kako joj je muž javio da će ranije da ode doma, tako je ona išla da zamoli svoje nadređenog da ju pusti pola sata/sat ranije.

    Znate što ju je on pitao?

    ''A nije te sram otići tako ranije doma?''



    Rekla je: ''Naravno da nije.''
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #38

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Današnja anegdota..

    Kolegici je danas bio zadnji dan pred godišnjim od 18 dana i bila je sva na iglama. Nakon svih sranja u firmi, toliko je čekala taj godišnji. Kako joj je muž javio da će ranije da ode doma, tako je ona išla da zamoli svoje nadređenog da ju pusti pola sata/sat ranije.

    Znate što ju je on pitao?

    ''A nije te sram otići tako ranije doma?''



    Rekla je: ''Naravno da nije.''
    ...ne kapiram?...ko je tu nekulturan?...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #39

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Meni kolega rek'o da će da mi pomogne ako mu pokažem sisu...msm...Ju!

  10. #40

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    ...budi kulturna pa mu pokazi obe......
    ...hell ain't a bad place to be......

  11. #41

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Meni kolega rek'o da će da mi pomogne ako mu pokažem sisu...msm...Ju!
    Aj me upoznaj sa tim tvojim kolegom...baš treba nešto da betoniram.
    Ja ću mu pokazivati sise a on neka gura kolica sa betonom na sprat.
    To je po meni sasvim korektan biznis...

  12. #42

    Odgovor: Nekultura na radnom mestu

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne kapiram?...ko je tu nekulturan?...
    Ne kužiš? Njegovo pitanje ''Zar ju nije sram..??'' Wtf?

    A dobro. Prije je čak bijedno to od njega nego nekulturno. Ali ok.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Haos na radnom stolu
    Autor Najgora u forumu Posao
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 17.03.2015, 23:12
  2. Sex na radnom mestu
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 16.02.2015, 18:02
  3. Kritike na radnom mjestu..
    Autor little fairy u forumu Posao
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30.01.2015, 07:58
  4. Šta bi dao, da si na mom mestu...
    Autor Goga u forumu Pričaonica
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 30.03.2010, 22:04
  5. Uslovi za rad na radnom mestu
    Autor Invisibleman u forumu Posao
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 08.03.2010, 21:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •