Trajna epilacija - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 49
  1. #16

    Odgovor: Trajna epilacija

    Ja sam trajno uklonio dlake s glave ... potpuno bezbolno !
    Potrebno je samo da strpljivo saekate da same otpadnu
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #17

    Odgovor: Trajna epilacija

    Da li mozes da mi posaljes broj telefona, naziv i lokaciju tog salona bila bih ti vrlo zahvalna

  3. #18

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat maca_bg kaže: Pogledaj poruku
    Da li mozes da mi posaljes broj telefona, naziv i lokaciju tog salona bila bih ti vrlo zahvalna
    Dau ti moju adresu poşto sam to kui radio
    Ko je za jednu voznjicu

  4. #19

    Odgovor: Trajna epilacija

    Moze li mi neko reci kolika je ta cijena u eurima???

  5. #20

    Odgovor: Trajna epilacija

    Ja narode koristim laser, i to kod kuce.
    Stvarcica oko 30x30cm i kosta 250e.
    Kad god imam vremena ja sama proredjujem i pali mogu vam reci.
    Dugo traje, jer se svaka dlaka u korenu ubija ali vredi.
    Stvarno vise ne rastu. Preporucila bih svima sa osetljivom kozom koja ne podnosi kreme, brijace itd.



    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  6. #21

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat Sladjana_mo kaže: Pogledaj poruku
    Moze li mi neko reci kolika je ta cijena u eurima???
    zavisi kolika je površina koju epiliraš.
    Znam za noge i prepone.Ako radiš epilaciju celih nogu,cena je(kod mene,u Srbiji-Beogradu)oko 350 evra("oko" jer zavisi kolike su ti noge ).Prepone(duboke ) su 150e.
    To može da ti bude orijentir za cenu epilacije i drugih površina.

    ALI,ove cene množiš sa 4, 5 ili 6 (jedan "dobiješ" gratis) jer toliko tretmana je potrebno da bi napokon koža bila sasvim glatka.
    I razmak između dve epilacije se razlikuje u zavisnosti od dela tela na kome se radi.Za noge je dva meseca a za prepone oko mesec dana.
    Ako se odlučiš za ovo,važno je da ne radiš nikakvu depilaciju kojom se dlaka čupa iz korena-znači,samo brijač jedno mesec dana.
    Onda:koža ne sme da bude osunčana (ovo ti je super vreme da počneš).Mora da bude zdrava(koža).Ne smeš da radiš ako si trudna,ako piješ neki od fotosenzitivnih lekova.Ne smeju ni oboleli od epilepsije.

    Za kućne epilatore ne znam,ali ovima koje ovde možeš da vidiš se radi kod nas www.quantasystem.com i ne radi se "dlaka po dlaka" nego površine kože otprilike 1cm x 9 cm tako da ,što se vremena tiče, za noge ti treba oko dva sata strpljenja,a za prepone oko 20-ak minuta.

    Za naše uslove ovo je bez obzira što je i komforno i potrebno u celoj ovoj ludnici od trke kroz 21.vek,dosta skupo,aLLy...aparat košta 30 000evra

    eto,toliko.

  7. #22

    Odgovor: Trajna epilacija

    ja bila, probala i funkcionise! naravno to je individualna stvar kako ko reaguje, ali ja sam radila prepone i pazuh i zadovoljna sam. isla sam za sada samo jednom ali rezultati su vise nego evidentni, probajte i vi!

  8. #23

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat irena79 kaže: Pogledaj poruku
    ja bila, probala i funkcionise! naravno to je individualna stvar kako ko reaguje, ali ja sam radila prepone i pazuh i zadovoljna sam. isla sam za sada samo jednom ali rezultati su vise nego evidentni, probajte i vi!
    Baš me interesuje ishod kod tebe pošto sam se jedno vreme bavio prodajom aparata,ali ne laserskih...

  9. #24

    Odgovor: Trajna epilacija

    Devojke, da li znate da mi preporucite neki salon za epilaciju u NS?
    Naravno da je i za muskarce.
    Nasao sam neki u BG koji je povoljan, ali treba putovati do tamo...

    I da li mozete da mi nesto vise kazete... svi oni koji su isli na to.

  10. #25

    Odgovor: Trajna epilacija

    Citat koorisnik kaže: Pogledaj poruku
    Devojke, da li znate da mi preporucite neki salon za epilaciju u NS?
    Naravno da je i za muskarce.
    Nasao sam neki u BG koji je povoljan, ali treba putovati do tamo...

    I da li mozete da mi nesto vise kazete... svi oni koji su isli na to.
    Napisala sam par postova iza ovog tvog svoje iskustvo,a ako te još nešto zanima,pitaj(ne boli,to odmah da znaš).

    OVDE nađi,pisali smo o dr Lugonji koja u Novom Sadu 3D laserom radi i epilaciju pa pogledaj preko info službe kako da je nađeš i pogledaš da li ti sve odgovara.

  11. #26

    Odgovor: Trajna epilacija

    Hvala na informaciji.

    Da, procitao sam tvoj post Ali bih te jos pitao...

    Super ako ne boli, mada sa to i ocekivao (da ne boli )
    Pominjala si cene.. da li znas posto je stomak i grudi za muskarce?
    Ja sam nasao jedan salon u BG.. Ok cene.. mislim stomak oko 3500, tako nesto i grudi. Malo mi to skupo sto si ti bila... 350 e..

    Moja situacija nije strasna, ali ipak hocu da odradim to... smetaju mi dlake kad se oznojim na treningu. Dlake su mi pre duge nego grube(hvala bogu nisu one debele malje... malo su neznije ), pa kontam da ce biti i manje tretmana. Kako bude posle prvog? Kao posle depilacije ili neki pominju da dlake otpadaju postepeno posle toga... mada mislim da je to tripovanje.

    Kakva ti je sad situacija? Pose koliko vremena?
    Kazu vracaju se mozda posle nekoliko godina... ali tanje... ne znam koliko je to tacno?

  12. #27

    Odgovor: Trajna epilacija

    Nije tripovanje,posle kupanja najlakše izlaze iz folikula i to posle prvog odlaska bude baš primetno,oko trećine tretirane površine bude glatko.
    Dobro se raspitaj kod tih kod kojih je 40-50eura,tu nešto nije kako treba.
    Ako ne poznaješ onog ko će ti uraditi epilaciju i nemaš samim tim potpuno poverenje,za toliki novac bar se dobro obavesti.Otiđi ne na one prezentacije sa slajdovima(to je kao photoshop,uglavnom),nego kod tog dermatologa.Saslušaj njega,ali i nađi čoveka koji je baš tu gde ćeš ti ići već odradio tretmane(makar sačekušu pravio ),pa "ruke u vis" i pregled.
    Pitaj ljude,ozbiljno.Proceniš čoveka koji ti priča na drugi,ako ne uspeš na prvi pogled.

    Posle jedno 4-5-6 meseci bude kako si zamislio.

    A obnavljanje folikula?Nadam se da ga neće biti.

  13. #28

    Odgovor: Trajna epilacija



    Ne reklamiram ja sebe,vec laserski depilator... da dodam da je ovo pre vode i treninga...

  14. #29

    Odgovor: Trajna epilacija

    A sta mislis da radim to posle leta?
    Jer cu mozda za 10ak dana kratko na more... a kazu da ne treba da se sunca neko vreme. Ne zuri mi se.. bolje polako sve, pa da bude kako valja.

    Otkucaj ladysense.co.yu, izvinjavam se ako admin misli da reklamiram. Pa molim te pogledaj. Deluju ozbiljno, mada... a nasao sam na jednom poznatom forumu da je devojka bila tamo na tretmanu, kaze odlicni su. Pitacu i nju.

    Znaci posle jedno 4-5 meseci bude savrseno... i nikad se ne vrate?? pa super...

    A to sto kazes da ispadaju? Da li bude gadno? Tj. nejednako, pa kao da imas neku bolestinu...

  15. #30

    Odgovor: Trajna epilacija



    Dok ja ukapiram da je skrivena kamera tebi će i sa glave ...pu-pu

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Trajna sminka
    Autor blueella u forumu Lepota
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.10.2009, 15:38

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •