Muzička škola - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 33 od ukupno 33
  1. #31

    Odgovor: Muzička škola

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    A idu li vam klinci u muzičku školu?
    Do sada mu nije bilo interesantno, a ja nisam htela na silu da ga upisujem. Kad god sam sa njim o tome razgovarala nije bio raspoložen. Međutim, letos mu dune da hoće da svira gitaru. Ni pored veza koje imam za muzičku nisam uspela da ga ubacim jer je dobrano zakasnio za gitaru. Ostali bili samo duvački koje bi završio uporedo sa osmogodišnjom. Ma ni da čuje I tako... plaćaj onda privatno.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #32

    Odgovor: Muzička škola

    Zavrsila nizu muzicku..klavir, mada na audiciji me odredise za violinu, ne znam zasto
    U pocetku nisam bas bila odusevljena, jer posle skole se sva deca igraju, a ja morala da vezbam za cas i da idem u muzicku skolu....no, posle sam zavolela
    Jedno vreme dugo nisam sela da sviram....a sada, kada mi naidje "odredjeno" raspolozenje...izvucem note...i otisnem se u neki drugi svet...

    Gitara mi je uvek bila tiha patnja...pokusala, ali kako imam male ruke (jedva i oktavu uhvatim)...nikako nisam mogla da obuhvatim onaj vrat od gitare...
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #33

    Odgovor: Muzička škola

    Ah,muzicka..budi lepe uspomene

    Krenula sam sa klavirom dok nisam napustila jer smo u baletskoj imali klavir,ali tu je u vecini bilo odluceno zbog obaveza i blagog gubitka interesovanja.
    Elem,posle toga naredne 4 godine uporedo sa bal. isla sam u muzicku na casove,secam se kad se u dvoristu okupi drustvo iz nase skole,Svetine gimnazije i iz muzicke ..po ceo dan smo samo otpadali

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Muzičke vesti
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 240
    Poslednja poruka: 04.06.2014, 15:13
  2. Muzičar sa najjačom aurom...
    Autor SQUAW u forumu Muzika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 28.08.2012, 00:02
  3. Muzička pitalica
    Autor makilli u forumu Muzika
    Odgovora: 357
    Poslednja poruka: 25.09.2010, 01:20
  4. Muzički kanali
    Autor Muckota u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.08.2010, 10:31
  5. Da sam muzičar...
    Autor izabelitta u forumu Muzika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 25.01.2010, 01:32

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •