Hrčak - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22

Tema: Hrčak

  1. #16

    Odgovor: Hrčak

    Citat Sanjallica kaže: Pogledaj poruku
    Ne usudjujem se da mu dam vode, i to su mi strogo naglasili da ne sme (za to se ocuh stalno sali "kad cemo da ga kupamo" ), ali drugarica ima hrcka i daje mu vode preko one flasice s kuglicom i evo ga ima vec godinu. A ja sam onom prvom davala tako vode i uginuo mi posle tri meseca, e sad da li je od toga ili ne ne znam a i ne bih da proveravam
    zato je i umro za 3 meseca dobro je i izdrzo
    Ko je za jednu voznjicu

  2. #17

    Odgovor: Hrčak

    Citat Sanjallica kaže: Pogledaj poruku
    Ne usudjujem se da mu dam vode, i to su mi strogo naglasili da ne sme (za to se ocuh stalno sali "kad cemo da ga kupamo" ), ali drugarica ima hrcka i daje mu vode preko one flasice s kuglicom i evo ga ima vec godinu. A ja sam onom prvom davala tako vode i uginuo mi posle tri meseca, e sad da li je od toga ili ne ne znam a i ne bih da proveravam
    Zavisi cime ga hranis ako su to semenke i kupovna hrana onda moras da mu das a ako ga hranis salatom, vocem i povrcem onda i ne mora

  3. #18

    Odgovor: Hrčak

    Citat urosar kaže: Pogledaj poruku
    Hoce tako ako ti je slucajno bio u hladnom samo ga zagrej. Moj drug je imao 3 takva slucaja.
    Nije u hladnom, u dnevnoj sobi je a ona je najtoplija u stanu... Ma nema vajde, uginuo je, izvrnut je skroz. Ne kontam gde gresim, cak sam ispostovala i dole naveden tekst o njima ali dzabe. Nije mi prvi i to mi najvise smeta sto me nijedan ne izdrzi bar pola godine
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  4. #19

    Odgovor: Hrčak

    Sačekaj do sutra da vidiš hoće li se otkočiti, ali ako pažljivo pogledaš trebalo bi da vidiš da diše ako hibernira.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #20

    Odgovor: Hrčak

    Pa sacekacu pa sta bude
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  6. #21

    Odgovor: Hrčak

    Citat Sanjallica kaže: Pogledaj poruku
    Pa sacekacu pa sta bude
    Pa ako je ukocen i hladan onda je to mrtvacka ukocenost i tu mu nema spasa. pa cime ga hranis, da ga neko ne gnjavi ili tako nesto ne vidim razlog zasto bi uginuo?!

  7. #22

    Odgovor: Hrčak

    Pre par godina je klinac doneo hrčka sa ekskurzije (Palic).

    Lepo mu tata odrzao predavanje, da za djeparac ne kupuje gluposti od
    plastike ( sve je to kod nas na buvljaku 3 x jeftinije)..... i dete
    poslusalo

    Posle prvog soka; sto nam je dete u kucu donelo glodara, (a samo sto smo ih istrebili - šaaaaaaaalim se ) ......... resili smo da mu pruzimo sansu, (sinu - ne glodaru ), čisto da vidimo kako ce da se snadje kad o nekom treba da brine.

    Juca jedva da je bila veca od palca ali smo joj nabavili kavez ( sa sve tockom)....... i sve cakum - pakum sredili. Vec prvo vece smo otkrili da je Juca vrlo hepy kod nas - nije silazila s onog tocka ............... a tocak chandrlja, pa chantrlja ................... i eto sina na vratima spavace sobe (sa sve kavezom)
    - "Ne mogu da spavam"
    Ok ...... smestim Jucu kod nas ...................
    -"Ne mogu da spavam" - rece i dragi .

    Ja Jucu krenem da seljakam po kuci k'o da je Palestinac .... svuda se cuje -jbg.

    Smestih je na verandi (gde je bila samo nocu - a danju u dec. sobi)
    ........... sve do pocetka pozne jeseni - jer se desilo sledece:

    Jednog jutra je pronadjemo ukrucenu - sa nogama u vis ( izvinite - ali ne pokusavam da budem duhovita - jednostavno je tako bilo) ........... dete utuceno , i tata se solidarise ...... a meni djavo ne da mira - kao da sam negde cula, da tako reaguju na hladnocu
    Gledali me obojica čudno kad sam uzela fen za kosu .... i lagano je grejala.............................. iiiiiiii poče da mrda.

    Tako se još dva puta desilo - ali sam onda bila sabrana i samo kavez stavila blizu peći. Jucu smo rešili da preko noći ostavljamo u kupatilu...... aliiiiiiii;

    Kobni događaj:

    Smeštena ispod lavaboa...................... uključena mašina za veš ......... crevo ispada i pada na kavez ............ i ona bude sva mokra od sapunice.
    Izvadismo je, brisali frotirom, sušili fenom................... i ona OK.
    Međutim - sutradan opet nogice u vis.
    Da skratim priču: ostavili smo je dva dana tako.................... nadali smo se ( možda da kao mačka ima 9 života? ??? )

    Sahranili smo je u bašti...........
    Mi smo se stvarno bili vezali za nju (i pored ove idiotske priče )

    ps. drugog nismo kupili

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •