Rečenica urezana u pamćenje
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    Rečenica urezana u pamćenje

    Kad smo bili u vezi, mislila sam da je to-to. Bilo je baš ono što smo oboje hteli, našli smo se savršeno i odlično smo izgledali zajedno, a još smo bolje funkcionisali zajedno. Komunikacija, seks, zajednički život, sve ono što sam tražila. Ili, bar sam ja tako mislila. Ostavio me je bez ikakvog prethodnog upozorenja i slomio mi srce. Pokušavala sam da se skupim narednih nekoliko meseci dok mi nije zazvonio telefon... Nisam nikad na nekoga tako vrištala kao što sam vrištala na njega. Zaslužio je, znao je to i pustio me je da da se izolujam na njega.

    - Žao mi je što više nismo zajedno. Još uvek mislim na tebe. I nadam se da, posle svega, razumeš zašto je moralo tako da se desi.

    Ne, i posle toliko vremena ne razumem zašto je to moralo tako da se desi. I ne, još uvek mu nisam zaboravila, a niti verujem da ću zaboraviti bol koju mi je naneo. Sada imam nekog novog koji mi iz dana u dan govori koliko mu je stalo do mene, drži me kao malo vode na dlanu i trudi se da to osetim... A ja i dalje mislim na reči "Još uvek mislim na tebe".

    Da li vam se neka rečenica (ili dijalog) urezala u pamćenje toliko da to verovatno nećete zaboraviti? Ako jeste, izvol'te i podelite sa nama
    Krek, krek.. Ne gudra

  2. #2

    Odgovor: Rečenica urezana u pamćenje

    Kad sam najbolju drugaricu,ono od nose,cula ,igrom slucajnosti sedevsi u separeu koji ona nije mogla videti,sta prica o meni.Zajednicke dogadjaje,njene opservacije,komentare ..i sto je najgore,kad me je videla i kad je zamucala i kad sam besno izjurila,trcala je zamnom govoreci da sam preosetljiva,da se zezala

  3. #3

    Odgovor: Rečenica urezana u pamćenje

    "Ne znam ni da li bih voleo da imam dete s tobom, jer ti voliš da se inatiš i ja nisam siguran da bi mi, ako se jednog dana posvađamo, uopšte dala da viđam dete".
    Hipotetičko dete i hipotetička svađa.

    Nit' sam oprostila, nit' sam zaboravila.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  4. #4

    Odgovor: Rečenica urezana u pamćenje

    Bilo je tako lepih reci i finih razgovora, ali od svih urezala se u pamcenje ona zadnja - zar ne pomislis da se ponekad s tobom zajebavam....
    I sve palo u vodu.
    Da...to je i sorta muskaraca koje treba izbegavati - uctiv i fin prijatelj samo dok ima neku korist za sebe. a ustvari dvolican i bezobrazan.


  5. #5

    Odgovor: Rečenica urezana u pamćenje

    Spominjala sam negde moje malo dlakavo čudo, muškarca koji mi je otvorio mnoga vrata u glavi. Jednom prilikom mi je spomenuo da biti pocepan (u seksu) ne znači samo divljački udarati pa da sutra ne možeš da sediš. Kad sam ga pitala šta znači, rekao mi je da će mi pokazati jednom prilikom.

    Ležim u krevetu, ruke su mi iznad glave, svaka dlaka mi je nakostrešena i čujem sebe kako cvilim dok se on nadnosi nad mene, svu težinu prebacuje na moje telo i ne skreće pogled sa mog lica, sa mojih očiju. Ne dozvoljava mi se da se pomerim, krv mi je dostigla tačku ključanja a želim da plačem jer ništa ne radi. Pita me da li mi je jasno šta znači biti pocepan.

    Naslonio se na mene i samo kliznuo unutra.

    "Moja si, Teodora. Obeležio sam te i moja si."

    :drkćuminoge:
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #6

    Re: Rečenica urezana u pamćenje

    "То што си ти видела, није истина. Неко ти напричао да сам те преварио и ти верујеш. Боже Јована."
    Наравно, није ме заболело јер је одавно било готово....али та дрскост ВЕРУЈ МЕНИ НЕ СОПСТВЕНИМ ОЧИМА ми је и даље фасцинантна.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #7

    Odgovor: Rečenica urezana u pamćenje

    "I'm very sorry Lorena, but I can't stop thinking about you. I just can't say how sorry I am still today. Love, Angel."

    Evo, i dan danas, nakon 14 godina, ja pamtim te riječi koje je on, moj Angel, napisao u sms poruci nakon što me 6 mjeseci prije toga ostavio, ne javljajući se više na telefon. Moj? Očito nije bio moj. A mislila sam kako nam je dobro skupa.

    Jako dobro pamtim taj dan kada ga više nisam čula. Kada me stavio na ignore. Dan koji sam provela na Sljemenu s prijateljicom. Dan koji me izbacio iz takta toliko da sam promijenila posao umjesto da promijenim frizuru.

    Pamtim kako sam bila uzbuđena što ću mu doći u Nizozemsku jer, kako mi je pisao ali i govorio preko telefona, sređuje stan za nas dvoje. Pamtim i kako sam skoro rezervirala kartu.. Pamtim mnogo lijepe trenutku s njim, no, sve je očito bila farsa.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #8

    Odgovor: Rečenica urezana u pamćenje

    - Sve ovo što radim sada, radim zato ne mogu da budem sa onim sa kojim želim da budem.
    - To je samo izgovor.
    - Reci to mom slomljenom srcu.

    Ne mogu da prestanem da ga krivim što me je ostavio. Jednostavno ne mogu.
    Krek, krek.. Ne gudra

Slične teme

  1. Vaša rečenica koja je ušla u "istoriju"
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 29.05.2011, 22:20
  2. Klub paćenica
    Autor Mish u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 10:02
  3. Prva rečenica nakon sexa...
    Autor SansRomantic u forumu Astrologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 23.11.2008, 03:40

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •