Pre par nedelja i mi se uputismo na nasa prva porodicna putesenstvija. Isli smo mi pre kolima tu i tamo, al sve je to bilo ne duze od 3-4 sata sa pauzama po potrebi. No ovaj put izabrasmo putovanje avionom, sa sve presjedanjima i cekanjem na aerodromu. Cijeli put do destinacije je bio malo duzi nego na sta smo navikli.
Mislim da nam je ovo bilo jedno od malo stresnijih iskustava, te sta ponijeti, te kako ce bebac da se ponasa u avionu i na aerodromu i million drugih briga. Iako smo znali da cemo imati manje vise sve na dohvat ruke i da cemo moci da dokupimo sve sto nam zahvali mi smo se ipak naoruzali za nedaj Boze. Nikad se nezna…
Uglavnom sve je proslo super odlicno. Bebac je bio super odusevljen svim novinama oko njega, masom ljudi, sarenim izlozima, svjetlima… ma nema sta mu nije odvlacilo paznju. U avionu je non stop izvirivao na ljude iza nas i pored nas i bio glavna atrakcija.
Kakva su vasa iskustva sa putovanja sa bebama? Kako planirate sta i koliko cega ponijeti, posebno kako se organizujete za hranu ako sami bebi pripremate kasice? Ma sve me zanima