Suknje
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: Suknje

  1. #1

    Suknje

    Ime: suknje.jpg Pregleda: 13913 Veličina: 44.2 KB

    Do pre par godina bilo je lako odlučiti koju suknju nositi. Moda nam je diktirala kroj i dužinu. Danas je to već malo teže jer su moderni apsolutno svi tipovi - duge, kratke, uske, široke, te i na volane i faltne Sve je postala stvar preferencije i kroja koji nam pristaje, a jedino na što nas moda obvezuje je nositi suknju, jer ove sezone jedino ne nositi suknje je nemoderno.

    Ipak, ovih pet osnovnih krojeva smo mogli viđati najčešće na modnim revijama te preporučujemo da među njima izaberete one koji vam pristaju:
    Olovka - Iako je nije bilo nekoliko sezona ove godine se vraća u punom stilu. Nosite onu do ispod koljena i visokog struka. Majica ili košulja bi morale biti utrpane u nju, a neizostavan detalj je debeli remen. Inače, ove sezone u svim odjevnim kombinacijama remen podignite s bokova i vratite ga na struk.

    Mini suknja Mini je ove sezone također nosiva, ali uvijek u kombinaciji sa širokim majicama, posebno nosite li uski mini. To ne znači malo šira majica, nego neka izgleda bar tri broja veća. Ali naravno pronađite neku koja vam pristaje.

    Široka, nabrana suknja Najjednostavniji kroj i pristaje također svima. Širi se odmah ispod remena (za razliku od suknje na volane kod koje je prvi volan, do ispod bokova, još dosta uzak). Neće isticati vašu liniju. Može se kombinirati sa svim odjevnim predmetima, a jedino pravilo koje biste trebali poštivati je njena dužina. Neka bude točno do ispod koljena.
    A kroj Ona je najzahtjevnija što se tiče figure i rijetko nekome stvarno dobro pristaje. Morate pogoditi i dužinu i boju, te nositi na točno odgovarajuću visinu potpetice. Ali isplati se riskirati jer će vas ona izdvojiti iz mase.

    Suknja na volane- na ulicama se pojavila još prošle sezone, ali je i ovog proljeća jako nosiva. Pristaje svakoj figuri. Mršavice neka se odluče na kraće, a duža (ispod koljena pa do gležnja) super je nosiva za one s malo više kilograma. Uz nju nosite uske pamučne majice, jer ćete tako postići kontrast i istaknuti figuru. Za hladnijih dana ili ljetnih večeri uz nju će super pristajati pamučni top i lagana, uska vestica na gumbe.


    COVERmagazine

    Drage dame, nosite li suknje?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Suknje

    Obožavam suknje
    Nosim ih na posao u 90% slučajeva.
    Najviše volim klasične uske suknje dužine do kolena I sa malo višim strukom. Imam ih u crnoj, čokolada braon, sivoj, teget i bež boji.
    Pa obučem svilenu košulju koju upašem I malko izvučem.
    Uh! Mnogo volim suknje

  3. #3

    Odgovor: Suknje

    Da, čak mislim da što više godina imam to ih češće i nosim, kasno sam se setila da pokažem noge

    Na poslu moram da vodim računa prvenstveno o dužini jer postoji određeni dress code koji mora da se ispoštuje, ali zato van radnog mesta dam sebi odušak i što se tiče dužine, i boje, i kroja...
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #4

    Odgovor: Suknje

    Leti da,i rano u jesen..a zatim ne izlazim iz pantalona dok ne otopli..hladno mi ,breee..

  5. #5

    Re: Suknje

    Uh, ja obozavam suknje
    Svih mogucih krojeva...od popularnih "minica" pa do dugih leprsavih
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  6. #6

    Odgovor: Re: Suknje

    Leti ih nosim, i njih i haljinice, iz praktičnih razloga Imam jednu kratku, crvenu, bojim se da ću u njoj još malo početi i da spavam.
    Zimi nemam naviku da ih nosim, mada sam nedavno kupila jednu zimsku, pa se sad vadim na to da nemam šta da obujem uz nju
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    Odgovor: Re: Suknje

    Ja iz sukanja ne izlazim. Ako nisam u suknji, onda sam u haljini. Farmerke nosim jako retko, npr. i suknje su mi omiljeni odevni predmet. U stvari, nisam sigurna da li više volim suknje ili haljine

    Ne volim maksi suknje. Što se mene tiče, što kraće-to bolje Prihvatljiva dužina mi je do kolena ili malo ispod, ali onda kroj baš treba da mi se potrefi jer imam jaku nogu, a listove kao Ronaldo Suknje nosim uz bukvalno sve, od patika i baletanki, do cipela na visoku štiklu i čizama. Takođe, nisam neki fan formalnih suknji. Kupila sam davno jednu crnu suknju, olovka kroj, obukla sam je jednom i nikad više, a platila sam je, tada, 2500 dinara. Mama 'tela da me se odrekne Suknja mi ide uz sve kombinacije. Imam dobru nogu (i ne imala kad sam đuskala 20 godina) i volim to da pokažem. Moja sestra ima običaj da kaže za dužinu: "Maksi, midi, mini, Tejka."

    Volim suknje jednostavnog kroja, koja prati moj oblik tela, ili eventualno suknja A kroja sa visokim strukom, jer mi uostalom takve suknje i stoje. Ja kad moj kuk obučem u suknju, pa kad vrcnem guzicom, to mora da se vidi, a ne da mi suknja pojede siluetu. Ne nosim suknje sa volanima, niti suknje koje su kao džak. Ne volim ni preterano išarane suknje, više volim suknje koje su jednobojne ili koje imaju sitan print, npr. nešto cvetno.

    Provalila sam jednu prodavnicu u Novom Sadu, prodaju neke suknjice za 500 dindži i to nije serijska proizvodnja, nego iz proizvode od viška materijala, pa tako imam tamno zelenu, ljubičastu, tamno i bebi plavu i bordo suknjicu.
    Krek, krek.. Ne gudra

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •