Modni žiri - mi kao kritičari
Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1

    Modni žiri - mi kao kritičari

    Ideja je sledeća, neko postavi sliku, a osoba ispod oceni (od 1 do 10 ) odevnu kombinaciju, sve kompet od make up- a do cipela, prokomentariše stajling . Na slici mogu biti strani, domaći pevači/ce, glumci/ice, sportisti itd. Na ovaj način možemo bolje upoznati stil i ukus jedni drugih

    Ime: madonna28n-1-web.jpg Pregleda: 263 Veličina: 82.5 KB
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  2. #2

    Odgovor: Modni žiri - mi kao kritičari

    Meni je ovo ok,prosto za neverovati da je ovo Madona,ovako umerena .Ne znam koja je prilika,da li je nesto vecernje,ali mi je vise dnevna varijanta,gotovo kao za odlazak na posao,ako izuzmemo izrez na prsima..

  3. #3

    Odgovor: Modni žiri - mi kao kritičari

    Citat davorjanka kaže: Pogledaj poruku
    Meni je ovo ok,prosto za neverovati da je ovo Madona,ovako umerena .Ne znam koja je prilika,da li je nesto vecernje,ali mi je vise dnevna varijanta,gotovo kao za odlazak na posao,ako izuzmemo izrez na prsima..
    Da da, prosto je čudno videti je "normalno" odevenu

    Ajde davorjanka, postavi i ti neku sliku za ocenjivanje
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  4. #4

    Odgovor: Modni žiri - mi kao kritičari

    Dama sa nase estrade..


    Ime: dragana-mirkovic-trazi-milion-evra-odstete-zbog-piraterije.jpg Pregleda: 1165 Veličina: 26.1 KB

  5. #5

    Odgovor: Modni žiri - mi kao kritičari

    Paaaa, generalno ne volim saten, što se tiče dezena na bluzi, recimo da je previše za moj ukus. Inače kosa i šminka, 5 torba i cepele joj se slažu, što je za pohvalu

    Ime: 216828_ivana-spanovic02-nenad-milosevic_orig.jpg Pregleda: 118 Veličina: 58.0 KB
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

Slične teme

  1. Modni must have
    Autor starsica u forumu Moda
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 14:33
  2. Modni kreatori
    Autor silvia u forumu Moda
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 19:59
  3. Modni promašaj
    Autor SQUAW u forumu Moda
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.12.2009, 20:51
  4. Modni uzor
    Autor kissigirl u forumu Moda
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.06.2009, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •