Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 31
  1. #1

    05 Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Upravo sam obrisao jednu osobu sa liste prijatelja, jer je ovo šerovala:

    Ime: 10294297_10203710364501397_2410170248720371662_n.jpg Pregleda: 566 Veličina: 53.6 KB

    Ne volim da budem okružen glupim ljudima, pa makar to bilo i na fejsbuku.

    Brišem i novopečene roditelje koji ubijaju u pojam sa slikama dece. Ne baš uvek, za neke bliže prijatelje donekle imam i razumevanja, pa ih samo sakrijem i nadam se da će smanjiti doživljaj kada dete malo poraste, ali "prijatelje" sa kojima nisam reč prozborio od kada smo se "sprijateljili" kada počnu da me bombarduju smor slikama bez većeg razmišljanja lete sa liste.

    Brišem i manijake koji ubijaju u pojam sa zahtevima za igre.

    Brišem i manijake koji glume inteligenciju šerovanjem statusa Meše Selimovića, Ive Andrića i sličnih.

    Brišem i patetične ludake kojima je svaki dan najstrašniji i najteži u životu.

    U principu imam vrlo malo prijatelja na fejsbuku.


    A vi?
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  2. #2

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Oooo da

    Na svakih par nedelja/meseci odradim reviziju liste prijatelja Najčešće stradaju svi gore pomenuti od strane Gazde a najslađe izbrišem one koji mi pošalju zahtev, ja prihvatim a onda na ulici okreću glavu na drugu stranu i ne znaju ni da se jave ( ja živim u malom mestu i svi se poznajemo ) e takve sa iskrenim zadovoljstvom brišem bez da trepnem. Uostalom ne znam zašto uopšte i šalju zahtev jer nikakav kontakt i nemamo ni u rl ni na fb-u ( a ja glupača pa prihvatim jer se "znamo" pa mi bzvz da ih iskuliram ) .... možda da bi na listi imali što više prijatelja, otkud znam...
    I may not be perfect but I'm always me

  3. #3

    Re: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Samo ako su navalentni ...
    Ne volim ljude koje i posle mog IMAM DECKA, pocnu ALI MOGLI BI...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  4. #4

    Odgovor: Re: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Brisem nepoznate ljude ,koji mi u startu zvuce normalno,a potom postanu navalentni

  5. #5

    Odgovor: Re: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Mislim da nisam nikog obrisala, al' mož' bit' da sam nekog previdela. Ono, trebalo bi da me neko baš žešće ispizdi da ga maknem. Ove što me smaraju nebuloznim slikama, linkovima i objavama samo sklonim iz feed-a, blokiram pozive za kojekakve nebitne događaje i to je to.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  6. #6

    Odgovor: Re: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Ja to radim preventivno - prihvatam samo one s kojima i inače češće komuniciram.
    A za ad hoc komunikaciju koristim poruke na profil.
    Tako od samog početka - od kad sam uvideo da neki skupljaju 'prijateljstva' samo da bi imali što veći broj.

    A brišem sa liste prijatelja i one koje sam imao ako duže ne komuniciramo.

  7. #7

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Poslednji put sam napravila glupost petljajući po telefonu i slučajno poslala frend rikvest totalno pogrešnoj osobi. Čovek prihvatio, a ja tek tada shvatila šta sam uradila. Bilo mi je bezveze da mu kažem da sam se z i ostao tako neko vreme... Više nismo fb prijatelji
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  8. #8

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Jadno to dete, koliko je puta do sada bilo upucano

    Odavno primenjujem pravilo da uopšte ne prihvatam za Fejsbuk prijatelje ljude koje ne poznajem, odn. prihvatim ako su prethodno pitali.

    Brišem redovno ljude sa kojima nemam nikakvu komunikaciju, bez obzira na to koliko se poznajemo. Neretko me dodaju klinci iz sela koji me ne znaju lično, nego se, eto, znamo iz sela. Dodam ih, ako nema interakcije između nas, brišem posle nekog vremena. Ne treba mi u prijateljima niko ko mi neće staviti do znanja da povremeno baci pogled na ono što ja kačim na mom profilu.
    Brišem one koji samo statiraju na svom profilu, čiji je profil zaključan ili prazan.
    Brišem one koji mi dižu pritisak, kao i deklarisane četnike, ustaše, naprednjake, klingonce itd. Obično nema šta pametno od njih da se pročita, a s vremenom sam shvatila da mnogo vrednujem svoje krhke živce.
    Ako sam sa nekim ranije bila ok, a u međuvremenu je taj neko počeo da smara, uglavnom ide na hide. Treba baš neko da me očepi (iz te grupe ljudi) da bih ga obrisala. Imam dosta ljudi koji su sakriveni i za koje, generalno, i zaboravim da postoje.
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    U zadnje vreme sve redje jer prvo razmislim pre nego prihvatim zahtev za prijateljstvo. Dok sam ranije prihvatala one koje znam sa nekih foruma, pa koji su prijatelji mojim prijateljima i td, danas prvo pogledam profil i ako se ne znamo, obrisem zahtev.
    Kod onih koji smaraju sa slikama i statusima, samo iskljucim notifikacije t.j da mi se ne pojavljiju u news.
    Naravno obrisem i one koje sam smatrala da su mi prijatelji a su pokazali svoje pravo lice nakon duzeg vremena.


  10. #10

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    U principu imam vrlo malo prijatelja na fejsbuku.


    A vi?
    Mislim da sam skresao listu prijatelja, na FB prvenstveno, za dobre 2\3 u zadnjih par mjeseci. Najvise iz razloga zato sto ja nisam htio da maltretiram ljude slikama i objavama o mom novorodjenom djetetu. Koliko god se trudili da ne smaramo to je nesto jace od nas novopecenih roditelja, i jednostavno moramo da se pohvalimo svim i svacim

    Tek skontah da mi vise nismo prijatelji na fb... na koj li sam ti se listi ja nasao hahahah
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  11. #11

    Re: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Brišem samo one koji pokupe neki virus na netu pa mi pune inbox sa raznoraznim nosiocima virusa. A ovi ostali se brišu sami. Imam i takvih koji me obrišu pa za par dana pošalju opet zahtev, pod izgovorom da su me obrisali greškom, naravno da me opet obrišu i opet pošalju zahtev, tad mi to postaje zabavno, prihvatam ih i gledam kako odlaze i dolaze dok mi i to ne dosadi....i tako....

  12. #12

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Tek skontah da mi vise nismo prijatelji na fb... na koj li sam ti se listi ja nasao hahahah
    Hmmm možda sam se ja tebi našao među ljudima koje nisi hteo da smaraš. Ne sećam se da sam te brisao, ozbiljno. Ni ne znam da si dobio dete, evo čestitam ti ovom prilikom.


    Vidi, fora sa decom je sledeća - mogu da razumem tuđu radost, jer i ja kada sam srećan zbog nečega to podelim sa ljudima, nadam se da to radim u razumnoj meri. Neću nikad zaboraviti jedno jutro, još nisam ni oči otvorio, pijem kafu dolazim sebi i prvo što sam video je 20+ slika tek rođenog deteta od prilično nevažne osobe, išli smo zajedno u srednju, ne u razred, nismo se nešto ni družili, ali kao aj bićemo prijatelji, poslao mi zahtev. Meni je to bilo jako fuj kada sam video, otprilike još ni pupčana vrpca nije bila uklonjena.

    Fejs ima jednu divnu mogućnost da najbliže prijatelje strpaš u jednu grupu koji ti sigurno neće zameriti ako ih bombarduješ nekim stvarima, jer će imati više razumevanja od ljudi sa kojima si na ćao ćao.

    Često se zapitam kako su ljudi živeli pre fejsa, jer više ni u klonju ne idu, a da se ne čekiraju gde su.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  13. #13

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Citat Necromancer kaže: Pogledaj poruku
    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Tek skontah da mi vise nismo prijatelji na fb... na koj li sam ti se listi ja nasao hahahah
    Hmmm možda sam se ja tebi našao među ljudima koje nisi hteo da smaraš. Ne sećam se da sam te brisao, ozbiljno. Ni ne znam da si dobio dete, evo čestitam ti ovom prilikom.
    Hvala, hvala... mislim da sam ja tebe postedio smaranja, sad si mi jos i duznik haha

    Pazi sa nama prekookeancima sve to moras da stavis na kvadrat jerbo babe, dete, tetke i ostala mnogobrojna rodbina koja nazalost nije u mogucnosti da nas vidja cesto ocekuje od nas bar dnevno jednu slicicu da zakacimo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  14. #14

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Hvala, hvala... mislim da sam ja tebe postedio smaranja, sad si mi jos i duznik haha



    Citat swba kaže: Pogledaj poruku
    Pazi sa nama prekookeancima sve to moras da stavis na kvadrat jerbo babe, dete, tetke i ostala mnogobrojna rodbina koja nazalost nije u mogucnosti da nas vidja cesto ocekuje od nas bar dnevno jednu slicicu da zakacimo
    Ma jasno, to je ono gde sam se ogradio i rekao da za neke ljude imam razumevanja.
    VojvodinaCafe - prvi, pravi i jedini vojvođanski portal. Online since 2006.
    Vojvodina nije geografski pojam, Vojvodina je način života.
    Uputstvo | Pretraga | Pravilnik | Kontakt | Like us | Follow us
    Hvala Ti na svemu!

  15. #15

    Odgovor: Da li brišete prijatelje sa Fejsbuka?

    JOCK !
    Uglavnom brišem iz prijatelja (u stvarnom životu) one koji imaju nalog na Fejsu .
    Je l' se to računa ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ubijen čovek zbog poruke na zidu Fejsbuka
    Autor chudoo u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.04.2012, 13:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •